A tél őrangyala
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

A tél őrangyala


Clary Fray
Mondén

Clary Fray
Clary Fray


26
Kor :

₪ new york
Tartózkodási hely :

2016. May. 28.
Csatlakozás ideje :


A tél őrangyala Empty
TémanyitásA tél őrangyala ↠ Szomb. Dec. 17, 2016 6:30 pm

Őrangyal


Itt tudod jelölni azokat a karaktereket, akik a télen szerinted megérdemelnék az évszak őrangyala címét. Jelölni három karaktert lehet és indokolni is kell! Ha nincs indoklás, akkor a jelöléseket nem tudjuk elfogadni!
Jelölgetni 1 héten keresztül lehet, vagyis jövőhét vasárnapig ami 12. 25.




Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



A tél őrangyala Empty
TémanyitásRe: A tél őrangyala ↠ Vas. Dec. 18, 2016 6:24 pm

× Nos továbbra is Clary Fray az első számú jelöltem ide, aki minden rossz kedv, vagy nehézség ellenére mindig itt van nekem és még ha össze is veszünk az nem tart sokáig, mert nem engedhetjük meg magunknak azt, miszerint ismételten hosszú távú mosoly szünet legyen köztünk.

× Ugyanakkor ezúttal a kis csapat számomra bővült két taggal.
Isabelle Lightwood, örülök, hogy az adminok sorait gyarapítod, és hogy ilyen gyönyörű dolgokat készítesz nekünk (lásd az oldal), őszintén megmondom, hogy becsülöm benned, hogy mennyire kitartó és odaadó vagy, idődet nem sajnálod másokra és az oldalra. És mint azt már bújtatva lehet említettem is, irigylem a photoshop tudásodat Very Happy De lényeg ami lényeg, mikor beszélünk azt nagyon élvezem, egyszerűen megnyugtató veled beszélgetni és egy nehéz nap után rettentően motiváló tudsz ám lenni! Smile

× Lael Stormare/ avagy Raphael Santiago (majd ha te nyersz, eldöntöd melyik pofid kerüljön ki), az utóbbi időben visszanéztem a karaktereimet és rendkívül meglepett, hogy rengeteg karakterem elfogadója a te kezeid munkája. Ebben a szörnyűséges, hogy az elején csak arra vágytam, hogy egy lapomat elfogadd, erre tessék, azóta többet is fogadtál már el, olyat is ami sajnálatosan már inaktív. És nos, amit Te meg Simon műveltek nagy chaten az számomra üdítő, mikor szomorú vagyok, tudom, csak fel kell lesnem nagy chatre ha fent vagytok és minden gondom, bajom el száll, mintha nem is lett volna.



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



A tél őrangyala Empty
TémanyitásRe: A tél őrangyala ↠ Kedd Dec. 20, 2016 7:40 am

Ha lehetne mindenkit jelölnék, akivel nagy chaten beszélgetni szoktam, mert ha csak felnézek máris jobb kedvre derülök szeri van De sajnos csak hármat lehet jelölni, többet nem, azért érezzétek mindannyian úgy, hogy jelölve vagytok szeri van

1. Raphael, Papi, nincs mit hozzá fűznöm, Simikét nem egyszer húztad már ki a bajból és már csak miattad nem harapott még fűbe, na meg persze egyszerűen jókat derülök a nagychates hülyeségeinken :szerivab: love

2. Clary, Azt hiszem méltán jelölhetlek téged is az Őrangyali pozícióra, mert Simikét életben tartani nem a legegyszerűbb feladat, de hősiesen állod a sarat Raphaellel vállvetve. És, ha gondom bajom támad, meghallgatod, ami sokat segít. szeri van

3. Kimberly és Sienna, tudom, tudom, csak hármat lehet, de ha ezen múlik shippelem a nevüket és akkor egynek számít Very Happy, Siberly páros, eddig csak nagychaten futottunk össze, de játéktéren is remélem összeakadunk, sikerül jókedvre derítenetek és rögtön elillan a rosszkedvem, ha beszélgetünk szeri van



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



A tél őrangyala Empty
TémanyitásRe: A tél őrangyala ↠ Kedd Dec. 20, 2016 8:37 am

Egyrészt nagyon könnyű volt ebbe a kategóriába jelölteket találnom, hiszen mindenki nagyon kedvesen fogadott az oldalon, másrészt viszont csak három embert lehet jelölni, és fáj a szívem, mert legszívesebben hat-hét embert is bepasszíroznék ide. Számomra nagyon fontos, hogy egy oldalon befogadó, segítőkész közösség legyen, máskülönben elmegy a kedvem a játéktól. Szerencsére azonban itt olyan közösségre leltem, ahol egytől-egyig édesen, készségesen fogadtak, öröm feljárni az oldalra, nagy chaten pedig mindig egy jó kedélyű beszélgetés vár rám.
Ezért is volt nehéz leszűkítenem a kört három emberre. Azonban azt sem akartam, hogy aranyos és cuki emberek maradjanak jelölés nélkül, így meghoztam a döntésem.
1. Simon Lewis. Ő az, akivel késő este, hajnalok hajnalán, a délutáni "csúcsforgalomban" is el lehet beszélgetni, aki segít bármiben, és aki karácsonyi verset ír a játékosgárdának, egyszerűen azért, mert ilyen aranyos. Bármiről el tud fecsegni, ha pedig rossz kedvem van elég csak két szót váltanom vele és vigyorgok is, mint egy tejbetök.
2. Lael Stormare/Raphael Santiago/Gadreel. Simihez hasonlóan, vele is kellemes beszélgetni, bármikor mosolyt csal az arcomra. Segítségért nyugodtan fordulhatunk hozzá, ő legjobb tudása szerint igyekszik nekünk segíteni. Egy élmény vele játszani, nagyon jól ír, illetve admini kötelességeit nem csak elvégzi, de túl is szárnyalja.
3. Sienna Lovelace. Nagy chaten sokszor összefutunk, ahol bármikor beszélgetésbe tudunk elegyedni, illetve máshol is egymásra akadtunk, puszta véletlen folytán. Emiatt a telepatikus kapcsolat miatt jelölném őt harmadiknak. Very Happy
Ám vannak még sokan, akiket meg szeretnék említeni, hiszen megérdemlik ők is A Tél Őrangyala címet; Clary Fray, Izzy Lightwood, Sebastian Crawford, és még sokan mások.



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



A tél őrangyala Empty
TémanyitásRe: A tél őrangyala ↠ Kedd Dec. 20, 2016 8:54 pm

Szinte már unalmasnak tűnik az, hogy folyton ugyan azokat az embereket jelölöm mindig mindenhol ebben a kategóriában, úgyhogy most próbáltam átgondolni azt, hogy kivel mit-mennyit-mikor beszélek, és hát nem sokat segített. Very Happy De hát akkor íme, az én top 3-as listám:
Nem meglepő módon az első helyen Killian van. Gondolkodtam, hogy mi olyat írhatnék amit esetleg még nem hallottál tőlem, de olyan szerintem nincs. Very Happy A lényeg a lényeg, hogy sokszor veszünk össze, de onnan látszik, hogy fontosak vagyunk egymásnak, hogy kibékülünk és nem félünk bocsánatot kérni. Szeretlek. lovelove
Második helyen nekem Lalikám szerepel, a kis depis lelkitársam. A tél őrangyala 3763774067 Sok hülyeséget szoktam veled megosztani, nagyon jó karakter ötleteink vannak, imádom a shipjeinket - igen, jó pár shippem van amit mi hoztunk létre Very Happy #hülyemegfogalmazás - és remélem tudod drága, hogy ha bármi van, hozzám nyugodtan fordulhatsz bizalommal, ahogyan eddig is, ezek után is bármiről is legyen szó és bármikor; mindig megfoglak hallgatni. <3
Harmadik helyen pedig nálam Zephy van, akivel egyből megtaláltuk a közös hangnemet, iszonyatosan jókat eltudok vele beszélgetni, és hihetetlen, hogy mennyi szeretet van benned te lány, úgy imádlak. A tél őrangyala 3763774067 Olyan rossz, hogy mostanában nem vagy Sad de remélem minél hamarabb vissza térsz hozzánk aztán megint dumálunk egy jót. aww

Elnézést azoktól akik esetleg már megszokták tőlem, hogy jelölöm őket, de muszáj volt másokat is megemlítenem, akiket ugyan úgy szeretek és akikben ugyan úgy bízok, mint mondjuk azokban akiket eddig, az előző jelölésnél jelöltem.



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



A tél őrangyala Empty
TémanyitásRe: A tél őrangyala ↠ Hétf. Dec. 26, 2016 6:12 pm

Ace Carver/Lael Stormare/Raphi papa/akárki akit megneveznél - Hát Puddin komolyan mondom itt görbüljek meg, ha nem te vagy az én őrangyalom. Nem csak az oldalnak hanem nekem is sőt szerintem nem is tudsz róla, hogy számomra az vagy *-*. Annyira egy rugóra jár az agyunk, hogy az már lehetetlen. Egyszerűen pihent agyú "hülyék" vagyunk és őszintén szólva néha csak azért jövök fel, hogy dumáljunk és csapjuk az ökörséget nagy chaten. Ez úgy hangzott mint egy szerelmi vallomás de egye fene majd Romannal. rrr rrr rrr . Szóval görl .... görl ...... you are my bff. Lehet elfogult vagyok de egye fene.



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



A tél őrangyala Empty
TémanyitásRe: A tél őrangyala ↠ Hétf. Dec. 26, 2016 6:54 pm

*korábbi poszt újraírása és javítás*
× Nos továbbra is Clary Fray az első számú jelöltem ide, aki minden rossz kedv, vagy nehézség ellenére mindig itt van nekem és még ha össze is veszünk az nem tart sokáig, mert nem engedhetjük meg magunknak azt, miszerint ismételten hosszú távú mosoly szünet legyen köztünk.

× Ugyanakkor ezúttal a kis csapat számomra bővült két taggal.
Isabelle Lightwood, örülök, hogy az adminok sorait gyarapítod, és hogy ilyen gyönyörű dolgokat készítesz nekünk (lásd az oldal), őszintén megmondom, hogy becsülöm benned, hogy mennyire kitartó és odaadó vagy, idődet nem sajnálod másokra és az oldalra. És mint azt már bújtatva lehet említettem is, irigylem a photoshop tudásodat Very Happy  De lényeg ami lényeg, mikor beszélünk azt nagyon élvezem, egyszerűen megnyugtató veled beszélgetni és egy nehéz nap után rettentően motiváló tudsz ám lenni! Smile
És a legfontosabbat ki ne hagyjam, hiszen az utóbbi pár napban segítettél (mind te, mind a többiek) a legtöbbet és ezt nagyon nagyon köszönöm neked! love

× Lael Stormare/ avagy Raphael Santiago (majd ha te nyersz, eldöntöd melyik pofid kerüljön ki), az utóbbi időben visszanéztem a karaktereimet és rendkívül meglepett, hogy rengeteg karakterem elfogadója a te kezeid munkája. Ebben a szörnyűséges, hogy az elején csak arra vágytam, hogy egy lapomat elfogadd, erre tessék, azóta többet is fogadtál már el, olyat is ami sajnálatosan már inaktív. És nos, amit Te meg Simon műveltek nagy chaten az számomra üdítő, mikor szomorú vagyok, tudom, csak fel kell lesnem nagy chatre ha fent vagytok és minden gondom, bajom el száll, mintha nem is lett volna.
Ui.: Ez nem minden, hiszen rengetegen vagytok még akiket jelölgetni tudtam volna, így ha nem is írtam ide, mindenkinek köszönöm hogy van és tudok velük dumálni! Mindőtöket imádlak szeri van



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



A tél őrangyala Empty
TémanyitásRe: A tél őrangyala ↠ Hétf. Dec. 26, 2016 8:33 pm

Minden apró kis személyeskedés nélkül ide jelölném Clary Frayt, Raphael Santiagot és Isabelle Lightwoodot, ugyanis bárhogyan is törjem a fejemet, ők ketten azok akik igazán szívüket lelküket beletéve az oldalba és a közösségbe mindig ott vannak amikor segítség kell. Legyen aláírás problémád: Ők megoldják; legyen lelki bánatod: ők megoldják.



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



A tél őrangyala Empty
TémanyitásRe: A tél őrangyala ↠ Hétf. Dec. 26, 2016 10:00 pm

Clary Fray

Az egyetlen személy, akinek a mai nap folyamán köszönhetek valamit... valamit, amitől megmentett love
Az oldal csodálatos alapítója, a mi óvó anyánk, aki csak azért létezik, hogy számunkra jobban teljenek a mindennapok. Legalábbis számomra igen, ugyanis sokat segít a jelenléte, és az, hogy ismerhetem.
...Kellene még néhány szó esetleg?
Nos azt hiszem, tudsz te mindent magadtól is. hugme



Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




A tél őrangyala Empty
TémanyitásRe: A tél őrangyala ↠




Vissza az elejére Go down
 
A tél őrangyala
   
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» A nyár őrangyala

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: