Hiányzásnapló

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
multikapcsoló

fontosabb tudnivalók

₰ Oldalunk 2016. 07. 18.-án nyitotta meg kapuit, azóta is nagy szeretettel várunk minden kedves tagot
Új csoportok jöttek létre a szellemek és az elhagyatottak helyett, amelyek a dhampírok, a klávé tagok és Valentine serege, a kör.
Létrehozhatóak olyan canonok, akik magasabb rangot képviselnek a mennyben és a pokolban.
Nincsen semmilyen korlátozás az oldalon, illetve megkötött szószám sincsen.
A további pokol hercegek is megalkothatóak! Érdeklődni nyugodtan lehet bármelyik adminnál.

csicseregj valamit

Akinek gondja van, keresse fel az adminokat, vagy hallgasson örökre~

Itt tartózkodnak

Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Cornelia Maxwell, Efraim Marques, Gabriel, Joshua Heallight

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.

Utolsó bejegyzések
bejegyezte  Efraim Marques
Today at 10:28 pm

bejegyezte  Curtis Wright
Today at 10:18 pm

bejegyezte  Gabriel
Today at 9:41 pm

Today at 7:46 pm

bejegyezte  Evelyn Heallight
Today at 6:24 pm

bejegyezte  Rhydian Jones
Today at 6:13 pm

Today at 6:01 pm

bejegyezte  Magnus Bane
Today at 4:54 pm

Hozzászólás a témához

Hiányzásnapló

•••••••••••••
Mondén
Témanyitás₰ Téma: Re: Hiányzásnapló   ₰ Today at 12:49 am
Sziasztok! *.*

Egy időre kiírnám magamat. Kimerültem, mindenhogyan. Nem tudom mikor lesz kedvem újra írni, az is lehet, hogy holnap, az is lehet, hogy 1 hét múlva, jelenleg nem tudom, hogy hányadán állok magammal.
Elnézést azoktól akikkel játékom van.

Felhasználó profiljának megtekintése Online
•••••••••••••
Árnyvadász
Témanyitás₰ Téma: Re: Hiányzásnapló   ₰ Hétf. Jún. 19, 2017 4:01 pm
Sziasztok ismét :3
Kiírnám magamat holnaptól egészen 26-dika estig, ugyanis távol a civilizációtól és minden térerőtől (tehát internettől is), Erdőbényén leszek. Visszatértem leginkább 27-dikén várható, de már lehet 26-dikán is felnézek :3
Addig is legyetek jók ha tudtok és ne szedjétek szét az oldalt Razz
Puszyyy: Jace, Leon, Johnny, Blaire, Matteo és Seb

Life is the biggest slap

Felhasználó profiljának megtekintése
•••••••••••••
Árnyvadász
Témanyitás₰ Téma: Re: Hiányzásnapló   ₰ Kedd. Máj. 23, 2017 5:04 pm
Sziasztok babákok, mint azt már észlelhettétek, mostanában nem igen született tőlem reag, csupán az admini dolgaimat végeztem az oldalra. Viszont elérkezett az a pillanat, vagy nap/napok, mikor már ezt sem tudtam. Ez éppen tegnap volt esedékes. Mivel ezt nagyon bánom, de nem tehettem róla, úgy tartom helyesnek hogy írok ide. Komolyabb eltűnésem okául szolgál az évvégi nagy hajtás, küzködés a jobb jegyekért. Meg természetesen a sok egyéb tennivaló is, mint például fél éves rajz munka, kémia gyüjtőmunka vagy éppen a hittan vizsga ami rohan a nyakamba zúdulni. Mindeközben pedig egy nagyobb projecten is dolgozom és kezdtem még egy hasonlóba bele, amit nem fejtenék ki, mert az utobbi még meglepetés lesz ^^
Szóval lényeg ami lényeg, hogy legkorábban Június 5-dikétől tudok lenni, de akkor már igyekszem teljes mértékben visszatérni. Játszópartnereimtől addig is türelmet kérek, illetve a tagoktól is türelmet ha nem tudom egyből teljesíteni a kéréseiteket, de higgyétek el, igyekezni fogok ahogy csak tudok Smile
Addig is legyetek jók ha tudok Razz
Puszi: Leon, Johnny, Blaire, Jace, Matteo

Life is the biggest slap

•••••••••••••
Árnyvadász
Témanyitás₰ Téma: Re: Hiányzásnapló   ₰ Vas. Máj. 07, 2017 10:50 pm
Gondolom már mindenki észrevette, hogy az utóbbi időben nem voltam túl aktív, amit sajnálok nagyon, főleg azok miatt, akiknek reaggal tartozom Sad Viszont júni 8.-ig előre láthatóan tényleg nem leszek, mert a vizsgákra kell tanulnom, és örülök, ha túlélek mindent T-T
Persze ha lesz egy kis szabad időm, akkor lehet bedobok egy-két reagot, de ez nem biztos, hogy összejön :/
Addig is, jó játékot mindenkinek! *.*
xoxo: Ev, Asmo, Ash

Maybe our relationship wasn't always perfect, but we were there for each other, even in the hardest times. And I won't give up on you, brother
•••••••••••••
Árnyvadász
Témanyitás₰ Téma: Re: Hiányzásnapló   ₰ Szomb. Ápr. 22, 2017 1:48 pm
Az elkövetkezendő három hétben Sienna elszórtan észlelhető, valamint reageső is csak hétvégente, a vagy az egyetemi szorgalmi időszak végével várható országszerte.
És időjárás jelentés vége XD Na de szóval a lényeg, hogy szépen elcsúsztam a beadandóimmal, mert ugyebár mindent az utolsó pillanatra kell hagyni, szóval elég ritkásan leszek az elkövetkezendő hetekben. Addig is minden jót mindenkinek love

“If I cannot move Heaven I will raise Hell"
•••••••••••••
Bukott angyal
Témanyitás₰ Téma: Re: Hiányzásnapló   ₰ Pént. Ápr. 14, 2017 12:38 pm
Sziasztok!

Nem akartam már ilyen hamar ideírni, de sajnos muszáj. Keddig nem nagyon leszek, mert melózom egész ünnepen át :/. Nem fogok eltűnni teljesen, néha felpillantok, de reagok terén nem ígérek semmit. Sietek vissza, csók meg minden <3
•••••••••••••
Árnyvadász
Témanyitás₰ Téma: Re: Hiányzásnapló   ₰ Csüt. Ápr. 13, 2017 4:17 am
Sziasztok babákok *.*
Sajnos kikell, hogy írjam magamat, mert eluralkodott felettem a káosz, abban a szerény kis tudatban éltem, hogy békésen tanulgatok a témazáróimra meg a kisérettségikre, aztán a rajz tanárom ennek kellemesen közbetett, úgyhogy a szerepre már merészen állíthatom: semmi időm nem maradt a szünetre.
Úgyhogy ne haragudjatok, de határtalan ideig kiírom magam, ez annyit rejt, hogy vagy jövőhét keddig, vagy ha nagyon nem rendeződik a sorom, akkor sajnos Májius 2-ig - ez utóbbit nagyívben elkerülném ha lehetőség van rá - és természetesen az oldalon addig is fent leszek és munkálkodok mint admin, de reagolni nem fogok tudni (ígérem ha lesz egy kis időm akkor írok reagot ^^)
Úgyhogy addig is csodaszép időtöltést, mindenkinek kellmes húsvéti ünnepeket és sok locsolót (esetleg fiúknak pirostojást/pénzt, ki hogy szokta) Smile
Leon, Johnny, Blaire, Jace, Heather, Daphne

Life is the biggest slap

•••••••••••••
Vámpír
Témanyitás₰ Téma: Re: Hiányzásnapló   ₰ Szer. Ápr. 12, 2017 9:42 pm
Sziasztoook Nyuszik!  albino  

Utálok ide írni >< de most muszáj, holnaptól úgy vasárnap estig nem leszek gép közelben, de aztán visszatérek locsolkodni..khm..akarom mondani reagolni Very Happy
Addig is rosszalkodjatok és okozzatok káoszt Very Happy

Simon Lewis
•••••••••••••
Új tag
Témanyitás₰ Téma: Re: Hiányzásnapló   ₰ Pént. Ápr. 07, 2017 10:11 pm
Kukucs!

Nagyon szerettem volna elkerülni, hogy ide írjak, de úgy érzem, most már muszáj, mivel gondolom mindenkinek feltűnt, hogy az utóbbi időben sem voltam túl aktív, és erről a gép hiány tehet, és fogalmam sincs, mikor fog változni ez az "apróság".  :c
Igyekszem kicsit sürgetni a dolgokat, aztán pótolni mindenkinek a reagokat, de egyszerűen képtelen vagyok rávenni magam, hogy telefonról reagoljak. Szóval innen is elnézést mindenkitől, akinek várnia kell. ><

llévame a la iglesia

•••••••••••••
Árnyvadász
Témanyitás₰ Téma: Re: Hiányzásnapló   ₰ Kedd. Ápr. 04, 2017 7:19 pm
Drágák! cheers

Pár napra kiírnám magamat, részben a suli miatt, részben magánügyi dolgok miatt, amiket muszáj rendbe tennem magamban... Hétvégére remélem leszek olyan állapotban, hogy sikerüljön reagolnom.^^ Mindenesetre igyekszem vissza térni. Smile

stars can't shine without darkness

•••••••••••••
Árnyvadász
Témanyitás₰ Téma: Re: Hiányzásnapló   ₰ Pént. Márc. 31, 2017 5:09 pm
Elowen Herondale írta:
Elowen Herondale írta:
Sziasztok!

Nem akartam ide írni, de valahogy most nagyon rám jár a rúd, mert megadta magát a laptop töltőm. Nem tudom, hogy mikor szerzek egy újat, de addig egyértelműen nem tudok lenni. Sajnálom. pale

Igyekszem vissza! ♥

Elowen & Isabelle
nem tűntem el csak összejöttek a dolgaim de igyekszem most már visszatérni és eljutni mindenkihez. bocsánat, hogy várni kell rám Sad

Kitartást továbbra is és várunk vissza hugme

you are strong, kind, and adaptable. Constantly moving forward, you change with the times and you don't get caught up in the past. You have a nurturing soul that shows compassion to outcasts and the less fortunate.
•••••••••••••
Vámpír
Témanyitás₰ Téma: Re: Hiányzásnapló   ₰ Pént. Márc. 24, 2017 7:38 am
Sziasztok! Smile

Ma délutántól hétfő reggelig nem leszek gép és net közelben, de utána Simisztikusan visszatérek, hogy felfordítsam a rendet, eltörjek pár antik dolgot és bosszantsam Raphaelt. :3

Simon Lewis
•••••••••••••
Tündér
Témanyitás₰ Téma: Re: Hiányzásnapló   ₰ Szomb. Márc. 04, 2017 4:24 pm
Sziasztok Cukorfalatok! *.*

Az a helyzet, hogy a jövőhéten nem leszek gép közelben. Így hétfőtől szombat estig nem fogok tudni reagálni semmire ami az oldalon történik. (Ami mellesleg iszonyatosan szuperül néz ki aww ) Ha minden jól megy akkor Facebook-on el tudtok majd érni, oda fel tudok nézi telóról is. Addig is csak ügyesen rosszalkodni Wink
P.S.: Cukorfalat téged pedig sokszorosan kárpótollak majd a Tündér megvonás miatt rrr

XOXO, Roxie

Ha nincs is szalaggal átkötve, az
élet attól még ajándék.
•••••••••••••
Árnyvadász
Témanyitás₰ Téma: Re: Hiányzásnapló   ₰ Pént. Dec. 30, 2016 10:47 pm
Sziasztok babák!

Muszáj írnom ide, mert 2 napja nagyon nehezen megy az írás... Sad A mostani reagot is két napba tellett megírnom és azt is szenvedve, mert nagyon nehezen jön az ihlet... Rolling Eyes Muszáj kicsit kikapcsolnom az agyamat, elvonatkoztatni a szereptől, mert az elmúlt időszakban csak ide figyeltem és ez eléggé leszívott. Szerencsére megyek holnap bulizni, szóval az segíteni fog abban, hogy kikapcsolódjak.
Elsején igyekszem lenni, és megpróbálok minden tartozást letudni, illetve Cissyvel, Claryvel és Ravennel is írni a kalandba.

Clary and her minions

•••••••••••••
Vámpír
Témanyitás₰ Téma: Re: Hiányzásnapló   ₰ Hétf. Dec. 19, 2016 9:30 pm
Egy időre kiírnám magamat, úgy több ok miatt is, a karácsonyi ajándékokat természetesen majd oda adom azoknak akiket húztam, de reagot és pm-et ne nagyon várjon tőlem mostanában senki.
Köszönöm!

if you love two people at the same time, choose the second one. because if you really loved the first one, you wouldn't have fallen for the second. •
•••••••••••••
Árnyvadász
Témanyitás₰ Téma: Re: Hiányzásnapló   ₰ Szer. Nov. 23, 2016 7:15 pm
Sziasztok babák.
Nem akartam ide írni, de sajnos most muszáj lesz. Sad Ez a hetem eléggé húzós, a suli szinte mindennap leszívja az agyamat és amire hazaérek, csak arra vágyom, hogy bedőljek az ágyba és a téli szünetig fel se keljek. xd De mivel ez nem történik meg, ezért erre a hétre türelmet kérnék azoktól akikkel játékom van, a hétvége elején igyekszem kipihenni magamat és délutánonként/esténként pótolgatni.
PM-ekre természetesen válaszolok és a lapok bírálásában is lehet számítani rám, de reag nem tudom, hogy hétköznap mikor fog születni... Sad

•••••••••••••
Árnyvadász
Témanyitás₰ Téma: Re: Hiányzásnapló   ₰ Csüt. Szept. 22, 2016 11:08 am
Csak nem úsztam meg, hogy írjak ide. Sad
Több ok miatt is ki kell írnom magamat minimum 1 hétre; az első és legfontosabb, hogy 2 napja bujkál már bennem valami, tegnap be is lázasodtam, ma reggelre már hangom sincs és a torkom is fáj, így nem is tudnék túlságosan figyelni. :/ A másik magánügyi gondok, amik remélem minél hamarabb meg fognak oldódni, de addig is ha szeretném, ha nem, de legalább 1 hétre el fogok tűnni és hatalmas elnézést azoktól akik várnak rám játékterén, akiknek kezdőt vagy reagot ígértem be, de esküszöm amint rendbe jövök és itthon is rendbe jönnek a dolgok, vissza térek újult erővel és nem szabadultok meg tőlem. hugme

Clary and her minions

you are strong, kind, and adaptable. Constantly moving forward, you change with the times and you don't get caught up in the past. You have a nurturing soul that shows compassion to outcasts and the less fortunate.
•••••••••••••
Árnyvadász
Témanyitás₰ Téma: Re: Hiányzásnapló   ₰ Vas. Aug. 21, 2016 6:41 pm
Sziasztok!

A következő két napban, azaz hétfőn és kedden nem igazán leszek, mert itthon sem leszek, csak este felé. Hétfőn megyek át egyik barátnőmhöz aki az osztálytársam, kedden pedig Magni drágát fogom boldogítani. Very Happy Nem tudom, hogy estére mennyi energiám és hangulatom lesz, de mindenképp próbálok majd pótolgatni. Smile

Clary & her minions

•••••••••••••
Vámpír
Témanyitás₰ Téma: Re: Hiányzásnapló   ₰ Hétf. Aug. 08, 2016 2:29 pm
Asmodeus írta:
Sziasztok!
Ne haragudjatok, Kath te főleg ne! (Bár amint visszatérek normálisan kiengesztellek Wink )
Tudom eltűntem mostanság, és azt is tudom szólnom kellett volna legalább ide, de a munka olyan szinten elvette az életerőmet, mint még soha sem.. Viszont most hogy szabadultam, ma estétől nyaralni indulnék, szóval tényleg ne haragudjatok, és egy kis türelmet kérek hogy a jelenlétenmel szórakoztathassalak titeket. Smile

Asmodeus

Haragudni? Rád? Ugyan, soha nem tudnék, túlságosan is imádlak. hugme Rolling Eyes
Pihend ki magad, jó nyaralást és várunk vissza. love

if you love two people at the same time, choose the second one. because if you really loved the first one, you wouldn't have fallen for the second. •
•••••••••••••
Árnyvadász
Témanyitás₰ Téma: Re: Hiányzásnapló   ₰ Vas. Aug. 07, 2016 8:20 pm
Sziasztok!^.^

Szerencsére nem kell kiírnom magamat, hanem egy közvetített üzenettel érkeztem most. Smile Dimitra usere a következő héten nem tud aktívkodni nyaralás miatt, utána viszont igyekszik minél hamarabb visszatérni. :3

Innen is jó nyaralást, Dim. *.*

•••••••••••••
Árnyvadász
Témanyitás₰ Téma: Hiányzásnapló   ₰ Hétf. Jún. 20, 2016 2:09 pm

Új téma nyitása   Hozzászólás a témáhozUgrás: