Who's behind the mask?
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

Who's behind the mask?


Leonert Delight
Vendég

Anonymous
Anonymous



Who's behind the mask? Empty
TémanyitásRe: Who's behind the mask? ↠ Pént. Május 12, 2017 1:31 pm

The fact that someone didn't leave, doesn't mean that it have no wings.
Személyiség

•• Legjobb tulajdonságok és miért? •• Segítőkész vagyok és kész vagyok meghallgatni mások gondjait, hogy tanácsokat osszak, vagy csak, hogy letudják vezetni a fáradt gőzt, mert örömmel tölt el ha segíthetek, jobb embernek érzem magam tőle. Na meg mert a barátaim számomra fontosak annyira, hogy a legjobbat szeretném nekik, ebbe az is beletartozik, hogy ha gondjuk van azt együtt megoldjuk Smile
Kreatív személyiségem van, ami többek között megnyilvánul szerepjátékokban is, bár túlnyomó többségben a hétköznapok gondjainak levezetésében és a művészetben.
Megfontoltan cselekszem, nem megyek fejjel a falnak, hanem átgondolom cselekedeteimet.

•• Legrosszabb tulajdonságok? •• Káromkodás, dühkitörések, hirtelen és hosszan tartó harag. Rengeteget káromkodok és azt hiszem mint női személy, elmondhatom, ez nem a legszebb egy hölgy szájából. Van, hogy ideg összeroppanást tudok kapni (átvitt értelemben) az emberektől és olyankor kitör belőlem az állat és tombolok, ez pedig nincs helyszínhez kötve. Képes vagyok kis semmiségeken megharagudni, egyből nem is, csak egyszer valami beüt és hirtelen teljesen ideges leszek, olyankor pedig akire haragszom jobb ha elkerül, mert sokáig égető a haragom és nem félek éreztetni ha valakire haragszom vagy utálom. Tudja csak meg, hogy máshogy kellett volna viselkednie Razz

•• Különleges szokások, rigolyák •• Talán egyik különleges szokásom, amit a saját korosztályomból nem sokaknál látok, hogy az instant leveseket pálcikával eszem, mint az ázsiai népcsoport.
Allergiás vagyok ha valaki menőzik azzal ami neki van, legyen az vagyoni tulajdon, tudás vagy fizikai dolog (pl izmos test); ez köszönhető annak, hogy sokáig esélyem sem volt a korombeliekkel fejlődni (ergo visszamaradott voltam), na meg azért is, mert undorítónak találom, hogy valaki semmibe veszi a másik embert, csak mert Ő 'kevesebb'. A másik amiért már képes vagyok ütni is, mikor valaki elhiszi, hogy vicces a tüdőrák. Kurvára nem az, már bocsánat..és ezzel még viccelődni sem szabad!

•• Legnagyobb örömet okozó dolog és az, ami kihoz a sodrodból? •• Legnagyobb örömet okoznak az apróbb dolgok is, mint például egy jó jegy vagy egy jó bizonyítvány. Egy kedves szó, vagy dicséret. Igazából mindennek tudok örülni :3
Ami kihoz a sodromból, amit feljebb is említettem, amikor valaki komoly/ halálos kimenetelű betegségekkel viccelődik. Vagy másik ilyen mikor valaki kibeszél a hátam mögött a barátnőimnek és elhiszi, hogy nem tudom meg. De ahhoz természetesen nincs arca, hogy a képembe mondja. Az ilyet feltudnám képelni (kicsit sem vagyok agresszív, áh dehogy xd)

•• Mit változtatnál meg magadban legszívesebben? •• A zero toleranciámat és a makacsságomat, miszerint mindig nekem kell, hogy igazam legyen. Utálom ezeket a tulajdonságaimat és rettegek attól, hogy olyanná válok mint papám volt, vagy mint amelyik úton most apukám halad végig. Ha eltúrom magam mellől az embereket inkább földeljenek el.

•• Milyen állat lennél? •• Néha egy vad, tomboló oroszlán, máskor egy jámbor és félénk nyuszi.

Jövőkép

•• Hogyan képzeled el a jövődet? •• A jövőre nézve szeretnék Egyetemre járni, ha felvesznek, akkor az ELTE Anglisztika szakára (tudom, tudom, sokak szerint a szak egy kalap szar és oda mennek azok akik később a mekiben kötnek ki) és szeretnék vendéglátó ipari munkát vállalni, leginkább a tolmács ágazata vonz. Emellett továbbra is szeretnék rajzolni hobbiból és szerepjátékozni (szép cél xd).
Minden vágyam lenne elköltözni az országból, mondjuk Londonba, vagy Norvégiába, az utóbbi helyen ha eltudnék helyezkedni ott is maradnék, néhány év elteltével pedig hazajönnék a családomért és Őket is magammal vinném ki (keresztszüleim is Norvégiában laknak, szóval már csak emiatt is meggondolandó lenne).
Magamhoz közel szeretném huzamosabb ideig tudni a barátaimat és jó kapcsolatot szeretnék ápolni a szüleimmel is még utána is, mikor már "kirepülök a családi fészekből", nem szeretnék olyan ember lenni aki elhanyagolja családját és elszigetelődik az atyai háztól.

•• Milyennek látod magad később? •• Minden bizonnyal érettebbnek és felelősségteljesebbnek látom magam, aki képes magáról gondoskodni. Családon nem gondolkodom, de amennyiben találok magam mellé egy normális férfit aki nem minden pillanatban a szexre vágyik, akkor szeretnék majd a harmincas éveimben örökbe fogadni gyereke(ke)t. Akár még a házasság is megoldható lenne, bár ilyen férfit nem igen fogok találni, mert nehéz elviselni engem Razz Razz

•• Mi a tanácsod a régi önmagadnak? •• Hogy merjen élni, ne féljen kipróbálni új dolgokat, mert elvesztegeti a drága időt. Hogy igyon sokkal sokkal többet és ápolja személyes kapcsolatait. Könnyítse meg az anyja életét és mondja sokszor neki, hogy szeretni és hogy jó anya. Ne veszekedjen a testvérével, hanem mindig kedveskedjen neki, még akkor is ha hiába valónak tűnik, mert a szeretet fontos és ereje van.

•• És a mostani önmagadnak? (tanács, amit megfogadnék, de valamiért nem tudom) •• A fentebb említett sorok most is igazak, a felesleges erőfeszítések elbizonytalanítanak, de többet kéne ápolnom a testvéri kapcsolatomat annak érdekében, hogy a bátyám ne legyen depressziós, magába forduló.



Vissza az elejére Go down
Leonert Delight
Vendég

Anonymous
Anonymous



Who's behind the mask? Empty
TémanyitásWho's behind the mask? ↠ Szomb. Márc. 04, 2017 1:02 am

The fact that someone didn't leave, doesn't mean that it have no wings.
Általános információk

User neve: Viktória -- Tori

User kora: Tizenhét -- jöhetne a bűvös tizennyolc

Mit tanulsz, vagy hol dolgozol? Emelt művészettörténetet tanulok, jövőre emelt angolt is és nyáron tervben van a munka is.

Milyen hobbijaid vannak? Olvasás, Szerepjáték, Rajzolás, Dizájn készítés (amitől néha a falra másznék, vagy kaparnám le instant a vakolatot)

Mi az ami a legjobban kikapcsolja az agyadat? Olvasás, olyankor mintha egy másik világban lennék. Csak én és a könyv szereplői, kizárom a sok hülye embert (kicsit hajlamos vagyok az antiszociális létformára)

Mi az a film amit többször is megtudnál nézni? Melyik az a filmes műfaj ami a leginkább közel áll a szívedhez? Pokember 1,2,3; Csodálatos Pókember 1
Természetfeletti műfaj leginkább, de külön plusz ha vegyül a bűnügyi műfajjal is.

Ki a kedvenc színészed/színésznőd? Matthew Daddario és Victoria Justice (még véletlen se gondolja senki, hogy a név miatt Razz)

Ki a kedvenc íród? Borsa Brown (magyar írónő *---*)

Milyen könyveket szeretsz? Melyik az a műfaj amit a leginkább közel érzel magadhoz? Izgalmas könyveket, amik magával ragadnak. Romantika, erotika, fantasy, misztikum.

Melyik a kedvenc könyved, és miért? Borsa Brown - Az Arab szeretője - imádom a történetét, tipikusan bemutatja mire képes az igazi, felhőtlen szerelem.

Milyen sorozatokat nézel most, és melyik a kedvenced? The Vampire Diaries, Lucifer, Shadowhunters, The Originals, CSI: Miami Helyszinelők,  Criminal Minds, Dr. Csont, The Flash, Arrow, Legends of Tomorrow. Kedvencem a Shadowhunters.

Melyik az a páros, akit a sorozataidból, filmeidből a legjobban szeretsz? (akár több is lehet) Egyéni (ship) páros: Saphael - Simon + Raphael, Rizzy - Raphael + Izzy -- Shadowhunters
Valódi páros: Clace - Clary + Jace, Simon + Clary, Malec - Magnus + Alec -- Shadowhunters
Lucifer + Chloe -- Lucifer
Delena, Steroline - Damon + Elena, Stefan + Caroline -- The Vampire Diaries
Eric + Calleigh, Horatio + Marisal -- CSI: Miami Helyszinelők

Ki a kedvenc énekesed/zenekarod? Ruelle és Queen

Szeretsz sportolni? Ha igen, mit? Biciklizni és görkorizni -- korizni szeretek.


A szerepjáték világa

Mikor fedezted fel a szerepjátékos világot, és mióta játszol ilyen oldalakon? 2013. Júliusában. Kb négy éve játszok, de összetéve, volt egy év kihagyásom, így hát a tapasztalatom ténylegesen mindössze három év.

Hogyan bukkantál rá a szerepjátékokra? Ha rajongassz egy sorozatért (esetemben a Teen Wolfért), és még hajlamos is vagy élő szerepjátékozni, akkor bizony kutakodsz s találsz.

Melyik az a szerepjátékos téma ami igazán megfog téged? (real life, vagy a fantasy világ) Fantasy, mert az kimarkol a valóságból és elfelejtem a problémáimat egy kis időre. A real Life alapú játékokat ezért nem is szeretem.

Mi az a tényező amit a szerepjátékos világban, az oldalakban a legjobban szeretsz? Közösség, kreativitás, kikapcsolódás, meg döntőbírő lehet a staff hozzáállása is az új tagokhoz.

Milyen karaktereket szoktál/szeretsz alkotni? (jó, rossz, kitalált/canon, keresett,  esetleg sorozatbeli karakterek) Keresett, mert akkor tartozom valahová egyből. Emellett szeretek pimasz, meg jófej karaktereket alkotni. De a legkiemelkedőbb talán az, mikor saját karaktert hozok, de mégis van valahova kötve, mert előre plotolok egy taggal ^^

Az oldalon lévő karaktereid közül melyik áll leginkább közel hozzád, és miért? Nem igazán tudok dönteni, így játékok alapján döntenék. Ez alapján pedig a kedvence(i)m Blaire és Bonnie. De természetesen Jules-t és Diego-t is a szívemen hordozom  *.*

Megjegyzés: Imádok mindenkit babákok, pusziii love



Vissza az elejére Go down
 
Who's behind the mask?
   
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: