jughead jones
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

jughead jones


Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



jughead jones Empty
TémanyitásRe: jughead jones ↠ Hétf. Márc. 06, 2017 6:15 pm

gratulálunk elfogadva!
Köszöntelek itt, a Shadowhunters Frpg oldalán, üdv köztünk!  *.*
El sem tudod hinni mennyire örülök neked, öröm látni, hogy vannak még viszonylag átlagos sztorik is. aww  Mégis olyan különleges a történeted a maga módján, hiszen dhampir vagy, akkor nem is lehet hétköznapi. Nos a család, igen, az nem egy jó dolog mikor elveszti az ember a szeretteit s a karakteren látszik, hogy próbálja feldolgozni, talán könnyebb is, mintha megismerted volna édesanyádat s később veszíted csak el.
Mindenesetre alig várom, hogy többet megtudjak erről a bizonyos valakiről, akinek kérdésedet szegezted, szóval nem rabolom a drága idődet, sipírc foglalózni és mutasd meg nekünk mire vagy képes! hello
Szerk.: Észre vélni vettem néhol elírást, de ezért semmiképpen nem tartanálak itt *---*
shadowhunters frpg



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



jughead jones Empty
Témanyitásjughead jones ↠ Vas. Márc. 05, 2017 1:51 pm

jughead jones
Ülök a tévé előtt, a reggeli zabpelyhemet eszem, már fogalmam sincs, hogy igazából milyen, de azt hiszem valami csokis, karamellás agybaj az egész. Már magam sem értem, hogy mit eszek ezeken, de a csomagolás szerint igazán finomnak tűnnek, aztán élményromboló mikor kinyitjuk, és nem is olyan étvágygerjesztő. Ez olyan, mint a Mcdonalds. Ott is, a reklámokban valami eszméletlenül finomnak tűnnek az ételek, míg mikor megvesszük és kivesszük a dobozából, valami összeaszott zsemle van, meg fura folyékony valamik. Igazából engem még ez sem tántorít el attól, hogy hamburgereket egyek onnan, mert az íze attól még jó.
Apám teljesen nyugodtan sétál le az emeletről hozzám a konyhába és kezdi kapcsolgatni a a tévét, mire teli szájjal felkiáltok, de ő nem foglalkozik velem, csak nyomkodja a kütyüt, mígnem megáll az egyik hírcsatornánál. Ez a reggeli rutinja. Hírcsatorna megy a háttérben, míg kávét főz magának, amibe whiskeyt tölt, és várja, hátha bemondanak valamit.
Egy ismeretlen fiatal fiút találtak az erdőben elásva, egy hatalmas fekete zsákban. Senki sem tudja, hogy ki lehetett a tettes, vagy, hogy miért tette, és mikor, de a rendőrság, már nagy erőkkel nyomoz az elkövető után.
És innentől elmosódnak a riporter szavai, csak a saját szívdobogásom hallom a fülemben, érzem a torkomban, és magam sem tudom, hogy mit is tehetnék most. A kanalam kiesik a kezemből, egyenesen be a tányéromba, aminek következtében kis csokis golyók repkednek, és a tej is szétfröccsen. Csak tátott szájjal nézem tovább a képernyőt, nem tudom eldönteni, hogy ez tényleg igaz-e. Oliver az, nem mondják, de érzem, ő az egyetlen, aki túl régóta eltűnt, akit nem láttunk a suliban, nem vette fel a telefont, és otthon sem tudtak róla semmit. Bejelentették a szülei, keresni is kezdték, de eddig semmi sem volt, most viszont belefutok ebbe a hírbe, és az egész világ száznyolcvan fokos fordulatot vesz.
- Fiam, jól vagy? - apám hangjára kapom fel a fejemet, kiragad gondolataimból, de én csak intek neki, hogy ne is foglalkozzon velem. Csak a nevelőapám, alig voltam egy éves mikor ő és a nevelőanyám befogadtak, vagyis anyám meghalt a szülésben, és a nővére az, aki most engem nevelt a férjével, de az élet otromba fintora, hogy ő is meghalt.  Apám helyett is apámként szeret, szóval nincs vele bajom, az alkoholizálást is részben megértem, de a reggelim ott hagyom, miszerint készülnöm kell, pedig csak a telefonomért szaladok fel. Az ágyamba vágódom le, és a töltőn lévő készüléket kapom fel, hogy a b betűhöz letekerve egy számot tárcsázzak. - Te is láttad? - egy szimpla kérdés, de ő tudni fogja, mit kellett látnia.
◆ cole sprouse ◆
◆ 18 ◆ dhampír ◆
◆ 1999. 02. 21 ◆
◆ tanuló ◆



Vissza az elejére Go down
 
jughead jones
   
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Rhydian Jones / Hadriel
» Britannie Jones- feltöltés alatt

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: