If you want to know me better
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

If you want to know me better


Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



If you want to know me better Empty
TémanyitásIf you want to know me better ↠ Kedd Márc. 07, 2017 10:49 pm

Általános információk

User neve: Barbi

User kora: 19

Mit tanulsz, vagy hol dolgozol?

Jelenleg egyetemen tanulok, most kezdtem idén, de mellette dolgozik is, amikor időm engedi (szóval ha lassú vagyok, vagy pár napig nem láttok - amire remélhetőleg nem kerül sor -, akkor nem az ufók vittek el, csak beszippantott magába a tanulás).

Milyen hobbijaid vannak?

Írni, olvasni, szerepezni (természetesen), pc game-ekkel játszani, de igazából semmi különleges, csak a szokásos Very Happy

Mi az ami a legjobban kikapcsolja az agyadat?

Ha olvasok, vagy nézek valamit, ami épp nagyon leköt, de ha például rossz kedvem van, akkor van, hogy csak zenét van kedvem hallgatni, és az is nyugtatgatja a lelkem ^^

Mi az a film amit többször is megtudnál nézni? Melyik az a filmes műfaj ami a leginkább közel áll a szívedhez?

Amik nagyon tetszettek filmek, azokat újra tudnám nézni akár többször is, csak egy bizonyos időintervallumnak el kell telnie, mert ha nagyon kenem-vágom a sztorit meg a történéseket még, akkor hamar ráunok. Ami a műfajt illeti.... Bármit megnézek az igazi romantikus filmek, meg a vígjátékokon kívül (ha a kettő keveréke, az jöhet Wink, de persze itt is vannak kivételek. De leginkább a fantasyt szeretem, főleg ha középkori *w*

Ki a kedvenc színészed/színésznőd?

Hát... Mivel nagyrészt csak koreaiakat ismerek, azokat inkább nem sorolnám fel, van belőlük egy pár x3 Viszont Ben Barnes-t és Jennifer Lawrence-t nagyon szeretem, illetve Zoey Deutch-ot is (Cissy <3333).

Ki a kedvenc íród?

Hát, egyet nem tudok kiválasztani, bocsánat T-T De nagyon imádom Tolkient (mester *-*), Mark Lawrence-et, Terry Goodkind-et, illetve Brent Weeks-et (a kedvenc könyveim is tőlük vannak), de persze szeretek még másokat is.

Milyen könyveket szeretsz? Melyik az a műfaj amit a leginkább közel érzel magadhoz?

Ha könyv, akkor fantasy leginkább. Ez lehet a való világban játszódó, lehet sci-fi, bár a kedvencem a középkori, és leginkább olyat is olvasok. Kifejezetten romantikust nem olvasok, nem bírom, de szóba jöhet még poszt apokaliptikus is, meg nem tudom, ha érdekes a sztori, akkor bármit elolvasok. De egyértelműen a középkori fantasy a kedvenc <3

Melyik a kedvenc könyved, és miért?

Huh, talán Mark Lawrence A széthullott birodalom trilógiát mondanám, vagy az ugyanebben a világban játszódó A vörös királynő háborúja trilógiákat. Szerintem nagyon izgalmas és egyedi az egész sztori, a világ felépítése, de leginkább a karakterek miatt szerettem meg nagyon, ugyanis egyikben sem olyan hétköznapi a főhős. A széthullott birodalom trilógiában például egyenesen gonosz és kegyetlen bosszúállónk van, aki tényleg a velejéig romlott, de nem lehet nem szeretni <3 A másikban pedig egy nőcsábász herceg van, aki viszont rendkívül gyáva, és nagyon nagyon szórakoztató a személyisége Very Happy Mindenkinek csak ajánlani tudom *-* (Meg persze a korábban említett szerzők könyveit is Wink.

Milyen sorozatokat nézel most, és melyik a kedvenced?

Kedvencem kifejezetten nincs, de amiket nézek, azokat szeretem is (és van belőlük egy pár). Szóóóval, Shadowhunters, The 100, Vámpírnaplók, Shannara krónikái, The last kingdom, Once upon a time, Trónok harca, Outlander, Reign, meg a Blak sails-t is elkezdtem (azt hiszem csak ennyi van, egyébként ezek közül én az Ouat-ot nem szeretem annyira, de ha már elkezdtem, akkor be is fogom fejezni Very Happy).

Melyik az a páros, akit a sorozataidból, filmeidből a legjobban szeretsz? (akár több is lehet)

Malec a Shadowhuntersből, természetesen. Bellarke volt még kedvencem a The 100-ból, viszont a harmadik évadot (szerintem) eléggé elrontották, és megutáltam majdnem az összes szereplőt, akit meg nagyon szerettem, azt megölték (lásd Lincoln), szóval... it's a sad story.

Ki a kedvenc énekesed/zenekarod?

Régebben talán tudtam volna mondani, de mostanában leggyakrabban instrumentál music-ot hallgatok, ami segít az írásnál, onnét pedig egyébként a Two steps from Hell nagyon jó, de általában csak random keresek én is valamit.

Szeretsz sportolni? Ha igen, mit?

Hát... nem igazán voltunk soha barátok igazán XD Jártam gyógytesire hat éven át, meg 3 vagy 4 évig gyógyúszásra is kellett mennem, de utáltam nagyon, meg ezek egyébként sem számítanak sportnak, de sebaj. Viszont táncolok, még hozzá hastánc. Nem mondom, hogy profi vagyok, főleg, hogy tanárunk sincs már évek óta, de egy durván 6 éve kezdtem el.


A szerepjáték világa

Mikor fedezted fel a szerepjátékos világot, és mióta játszol ilyen oldalakon?

Huh, durván 10 éve fedeztem fel talán a szerepjátékot? Voltak persze éves kihagyások mindig, de azóta nagyjából folyamatosan játszok ^^

Hogyan bukkantál rá a szerepjátékokra?

Myvip-en fent voltam, és nővérem találtam ilyen csoportot, vagy már nem is tudom mit, ami egy kedvenc animékből csinált szerepjátékot, és akkor oda jelentkeztünk. Bár, itt a játék soha nem kezdődött el a számunkra, de utána gportálon találtunk egy másik oldalt, aminek valami ourstory vagy hasonló volt a címe, és akkor ott kezdtünk el hivatalosan játszani.

Melyik az a szerepjátékos téma ami igazán megfog téged? (real life, vagy a fantasy világ)

Épp, amelyik, bár én egyértelműen fantasy pártját fogom. Nincs bajom a real life-fal sem, és jó ott is játszani, ahhoz viszont kell egy nagyon jó sztori, hogy érdekes legyen, különben hamar bele lehet unni, mert nincs semmi érdekes benne. Ezzel szemben a fantasy megmozgatja az ember fantáziáját, és valahogy ott sokkal könnyebb érdekessé tenni a játékot, mint például real life-on, anélkül, hogy túl drámázottnak vagy teljesen való hűtlennek tűnjön.

Mi az a tényező amit a szerepjátékos világban, az oldalakban a legjobban szeretsz?

Első ránézés a dizire fontos. Ha olyan van, ami nem tetszik, vagy a színösszeállítás kiégeti a szemem, vagy semmit nem lehet elolvasni, az egy nagy mínusz. Azután jön a sztori - ha nem kelti fel az érdeklődésem, akkor biztos, hogy nem megyek. De mindehhez kell ugyebár egy jó közösség, szóval végül is nem az számít, hogy hogyan néz ki az oldal, vagy milyen a tartalma (persze azok is fontosak!), hanem hogy akikkel játszok, azt élvezzem is, és szeressem őket, mert ha ez nincs meg, akkor történik, hogy az userek csak úgy elpárolognak, hisz nincs, ami itt tartsa őket^^

Milyen karaktereket szoktál/szeretsz alkotni? (jó, rossz, kitalált/canon, keresett,  esetleg sorozatbeli karakterek)

Leginkább saját karaktert szeretek hozni, mert canon, illetve keresett esetében mindig félek attól, hogy nem fogom tudni jól visszaadni a személyiséget, vagy azt a képet, ami a másik fejében már előre kialakult az adott karakterről. Ami a személyiséget illeti, jó és rossz is jöhet, mindnek megvan a maga varázsa Very Happy

Az oldalon lévő karaktereid közül melyik áll leginkább közel hozzád, és miért?

Mindegyik, természetesen <3 Nem tudom, mások hogy vannak vele, de nekem a karaktereim mind egy darabkát tartalmaznak belőlem, például a személyiségben, vagy a saját ideálomat teremtem meg, és ehhez hasonlók. Mindet a gyermekemnek tartom, úgyhogy nem válogatok közöttük.


Megjegyzés: Gondoltam, kitöltöm én is, mert nem tervezem, hogy egy hamar megszabadultok tőlem <3 Egyébként, minden, amit leírtam, az a saját véleményem, könnyen lehet, hogy mások nem így vélekednek.



Vissza az elejére Go down
 
If you want to know me better
   
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: