Sara Belita Mendoza Cruz
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

Sara Belita Mendoza Cruz


Clary Fray
Mondén

Clary Fray
Clary Fray


26
Kor :

₪ new york
Tartózkodási hely :

2016. May. 28.
Csatlakozás ideje :


Sara Belita Mendoza Cruz Empty
TémanyitásRe: Sara Belita Mendoza Cruz ↠ Csüt. Márc. 23, 2017 4:31 pm

gratulálunk elfogadva!

Kedves Sara, először is üdv az oldalon! *.*
Nem hazudok, eléggé meglepődtem amikor megjelent a családotok az oldalon, de már az első perctől fogva kíváncsian várom azt, hogy mit fogtok kihozni a karaktereitekből és mit fogtok alakítani a játéktéren.^^
A PB-d elnyerte a tetszésemet, régen láttam már vele karaktert szerepjátékos oldalon. Very Happy - vagy csak én volnék vak? Surprised Megesik az ilyen is. Very Happy
Az előtörténeted nagyon tetszett, jókat nevettem rajta. Very Happy
Ne haragudj, hogy ennyit kellett várnod az elfogadásra, de most már készen is vagyunk, alig várom, hogy a többiek is elkészüljenek és olvashassalak titeket.*-* Meg persze kíváncsian várom, hogy hogyan fogod bontogatni a szárnyaidat. *.*
shadowhunters frpg



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Sara Belita Mendoza Cruz Empty
TémanyitásSara Belita Mendoza Cruz ↠ Kedd Márc. 21, 2017 11:11 am

Sara Belita Mendoza Cruz
Tudod milyen egy igazi spanyol család? Nem?! Akkor jól figyelj! Nincs egy perc nyugtod sem…folyamatosan a nyomodban vannak, a nyakadba lihegnek, megmondják, mit csinálhatsz és mit nem! Ott vannak minden másodpercben melletted, esküszöm, még a wc-re is követnek…Beszólnak, hergelnek, nálam legalábbis mindig próbálkoznak…oh, hogy hányszor forgattam már a szememet, de mind hiába. Nem érdekli őket! Miért is érdekelné? El vannak foglalva saját magukkal…A csajokkal,a hódításaikkal, az élet fantasztikus lehetőségeivel! Közben engem bereteszelnek a szobámba és vaslakattal zárják le a lábaim közét, hogy még véletlenül se történhessen semmi baleset. BALESET.
Igen…baleset alatt azt értem, hogy nem randizhatok, nem lehet barátom, mert még negyven évesen is, az egyetlen ártatlan, drága húguknak akarnak tudni. Istenem…hogy én mit vétettem? Ott az a rengeteg pasi az osztályban, a suliban és meg se merem közelíteni egyiket sem, mert…MERT VAN KETTŐ VÉRFARKAS BÁTYÁM. Azt hiszem, hamar el lenne rendezve a szájuk szegényeknek…így megőrizve a láthatatlan szeretőm testi épségét, inkább lassan a cölibátust választom a harcok helyett…tényleg…nincs lehetőség arra, mint a mondéneknél, hogy apácazárdába vonulhassak? Jesszus! Ezt nehogy elmondjátok nekik, mert a végén ott kötök ki…
Bár, amiről Mathias és Christopher nem tud, az nem is fájhat nekik.
Ugyebár. Talán. Nem, mintha egyelőre lenne bármi, amit titkolhatnék, de hiszem, hogy egyszer eljön az én időm is! Reszkessetek tesók!
Nos, nem könnyű az ember élete 20 évesen. Miért is lenne? Egy hangos család és…én is vérfarkas vagyok. Milyen csodálatos összefüggések, még a fejem is belefájdul, migrénem lesz.
Én vagyok az örök lázadó, a tüzes kis vadmacska, akit nem hagynak szárnyalni. Meresztgetem feléjük a körmömet folyamatosan, de leperegnek róluk a próbálkozásaim. Pedig annyira szeretném már élni az életem! Én vagyok a kertitörpe, már ami a magasságomat illeti. Mindig ezzel hergelnek. Jó, oké…nem áldott meg az isten 175 centiméterrel, de helyette van egy nagy szám,csodaszép szemem, lehengerlő stílusom…folytassam?
Mathias szerint, egyike vagyok a földön azoknak a nőknek, akik egyszerre szépek és okosak. Azt hiszem, mindent összevetve, a hibáiktól eltekintve, imádom őket…ők a családom, senki más nem maradt már nekem. Ezért is ragaszkodom ennyire hozzájuk. El nem tudnám képzelni az életem nélkülük. A veszekedéseink, a hangoskodásunk, az egymás iránt érzett szeretetünk az, ami összekovácsol minket a Cruz családdá.
A legidősebb bátyánk és a szüleink már nincsenek mellettem. Ők az egyedüliek, akiktől tanulni tudok, akikre támaszkodni lehet, ebben a furcsa, groteszk világban. És talán…TALÁN egyszer, megértik, hogy nem csak a testvérük vagyok, hanem egy nő, egy farkas, egy a maga módján, borzasztóan elveszett lélek, aki keresné a helyét a világban. Nem csak a vagány külsővel, a túl rövid szoknyákkal, hanem a szívemmel. Keresem az utam, de még nem találtam meg. Fogalmam sincs, hogy mi lesz velem, ha el kell engedem a kezüket. Lesz egyáltalán ilyen? Vagy örökre a nyakamban lihegnek?
Jesszus…ez még tőlem is hajmeresztő ötlet. Tolom majd a keretet magam előtt, 80 évesen és Mathias és Christopher mögöttem csoszogva kiabál : RÁ NE MERJ NÉZNI ARRA A FÉRFIRA…

◆ Cher Lloyd ◆
◆ 20 ◆ Vérfarkas ◆
◆ 1997.01.17. ◆
◆ Tanuló ◆



Vissza az elejére Go down
 
Sara Belita Mendoza Cruz
   
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: