C.C.C.M.C. - Sad story
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

C.C.C.M.C. - Sad story


Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



C.C.C.M.C. - Sad story Empty
TémanyitásRe: C.C.C.M.C. - Sad story ↠ Vas. Márc. 26, 2017 10:10 am

gratulálunk elfogadva!

Most már ha jól tudom teljes a Cruz család, igaz?^^ Esküszöm nagyon várok már egy családi játékot. Very Happy Szóval a kedvemért iktassatok majd be egy olyat is. Rolling Eyes
Viszont, hogy beszéljek kicsit a lapodról is; a terjedelem megfelelő volt és tetszik az is ahogyan fogalmazol, jól olvasható volt. Maga a történet is tetszett, és a pofidról már ne is beszéljünk. Cool Illik ehhez a karakterhez, a történethez, megfelelő lett választva, szóval nem is akarlak tovább fel tartani, menj gyorsan foglalózni, mert a családod már nagyon vár rád. aww
shadowhunters frpg



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



C.C.C.M.C. - Sad story Empty
TémanyitásC.C.C.M.C. - Sad story ↠ Vas. Márc. 26, 2017 3:08 am

Christopher Casimir Carles Mendoza Cruz
Egy kellemetlen érzés üldözött reggel óta, nem hagyva nyugodni egyetlen másodpercre sem. Reggel óta sok idő eltelt azonban, én pedig nem vetem meg a piát, s mivel az elnyom mindent, reméltem, ha legurítok néhány pohárral, akkor elmúlik. De nem: az este közeledtével, ahogy készülődtünk a bulira, ez az érzés egyre csak erősödött, s táptalajául félelmem szolgált. Magam sem tudtam ugyan, mitől is félhetnék, mi az, mitől a családom, a falkám meg nem véd, mégsem csillapodott az érzés.
Az egyik sarokban elhelyezett fotelban foglaltam helyet, melynek bőrborításán meglátszott az idő, de nem is csoda, ez a darab évszázadok óta a Cruz család tulajdona, a mi tulajdonunk. Innen figyeltem a mulatozókat, néha-néha kortyolva egyet a kezemben tartott pohárból, hagyva, hogy az alkohol marja torkomat. A bátyám és a felesége... Szép párt alkottak, mi tagadás, talán én is bevállaltam volna egy ilyen csajt, ha találok egyet, de ezidáig ezen vágyam nem teljesült. 11 éves évfordulójukat ünnepelték éppen, láthatóan jó hangulatban, s az ő boldogságuk átragadt a többiekre is... Vagy, legalábbis a többségre, voltak azonban néhányan, akik csak komor arccal méregették őket. De kit is érdekeltek ők? Még jó, hogy senkit.
Egyetlen céltudatos kiáltás vágott át a termen, megakasztva a táncot, a zenét, s odavonzva mindenki figyelmét. Egy kihívás volt a bátyámnak... Akarom mondani az alfánknak, s nem is akárki intézte... Személyesen a falka bétája volt, a hűséges, öregedő Jonah, aki eleddig a legkisebb jelét sem mutatta, hogy hatalomra vágyik.
- Ember, te most szórakozol?! – Ki a fasznak képzeli ez magát? Ekkora pofája lenne talán, hogy bétaként bármit megtehet? Hogy képes valaki ilyen baromsággal elrontani ezt... Ezt az egészet? S mért pont most? Mért nem lehet a buli után? Ha egyetlen árva kérdést is sikerült megválaszolnom, több tucat másik ötlött fel bennem, mind arra várva, hogy valaki választ adjon rájuk. De nem, csak én tudhattam róluk, s nem kívántam mindegyiket megválaszolni.
- Nyugalom. – Emelte elém kezét bátyám, megakadályozva, hogy bármit is tehessek. Arcán a megszokott magabiztosság volt látható, boldogsággal egészítve ki. Lassan állt fel helyéről, s indult el kihívója felé. Láttam, ahogy felesége aggódva néz rá... S félelmem ismét felerősödött, csak törtetett előre és semmi sem állíthatta meg. Legszívesebben felpattantam volna és addig vertem volna azt a barmot, amíg levegőt kap, de azzal egész biztos azt értem volna el, hogy a bátyámat gyávának tartsák, s aláástam volna vele tekintélyét is. Sosem szívleltem, valahogy... Gyengének tartottam. Olyannak, aki csak ül és szépen megvárja a halált.
- Kint. - Intett fejével Jonah az ajtó felé, s nem várva meg testvérem válaszát, rögtön el is indult kifelé. Láttam bátyám arcán, hogy vonakodik, s egy pillanatra felcsillant szememben a remény, miszerint nem megy ki. De mindhiába, a következő pillanatban csalódnom kellett, mikor mégis megfordult és Jonah után ment. Igen, tudom, meg kellett tennie, mégis, utáltam állni és várni, hogy túléli-e, avagy sem. Én nem mentem ki... Nem voltam képes felállni.  Nem is éreztem kedvet hozzá, hogy ismét végignézzem, ahogy megtépázzák a bátyámat. Mióta ő az alfa, évente legalább két-három jelentkező akadt, aki megpróbált változtatni ezen, de egy se érte meg közölük a másnapot... És biztos voltam benne, hogy ez most is így lesz, de az a kellemetlen érzés így sem akart eltűnni.
A szagok... ha nem is láttam, mi történik odakint, a levegőben terjengő szagok árulkodóak voltak. Éreztem az izzadság bűzét, a vérét, melyet az ezer, meg ezer féle parfüm illata sem tudott elnyomni. És hallottam, hogy sokan kiabálnak is. Megrázó volt, hogy nem mindenki a bátyámnak szurkolt, bőven volt olyan, aki Jonah nevét kiabálta inkább. Sőt, mintha nem is csak ők ketten harcoltak volna, mintha többen is összecsaptak volna. Egyre kényelmetlenebbül éreztem magam, próbáltam belepréselődni a fotelba, s eltűnni innen. Bárcsak ilyen egyszerű lett volna! Eltűnni a fotelban... És előjönni, mikor az egésznek vége van és megünnepelni a bátyám győzelmét, majd folytatni a partit.
Alig hallottam Math szavait, csak néztem magam elé. Tudtam, hogy rossz híre van számomra. Nagyon nagyon rossz híre... Nem kellett szólnia semmit, éreztem a levegőben, hogy valami nincs rendben. Éreztem a vállamon a kezeit, s csak akkor figyeltem fel végre, mikor megrázott. Fejem lassan fordult, hogy felnézzek rá. Csak némán rábólintottam arra, amit mondott, anélkül, hogy megértettem volna szavait.
Szinte nem is voltam tudatában annak, mit csinálok. Csak felálltam, s kimentem a másik ajtón, remélve, hogy a hideg levegő majd kitisztítja a fejemet.
   
◆ Dean Geyer ◆
◆ 26 ◆ pedomaci Vérfarkas ◆
◆ 1991.05.14 ◆
◆ Hivatásos nőcsábász(tanuló) ◆



Vissza az elejére Go down
 
C.C.C.M.C. - Sad story
   
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» It's a comeback story, everybody needs

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: