Kennedy Blackthorn
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

Kennedy Blackthorn


Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Kennedy Blackthorn Empty
TémanyitásRe: Kennedy Blackthorn ↠ Hétf. Márc. 27, 2017 6:32 pm

gratulálunk elfogadva!
Azt gondolná az ember, már nem érheti meglepetés és mindezek után egy ifjú előrukkol egy kérdőíves lappal; nos elmondhatom, új ért Rolling Eyes Úgyhogy kellőképpen köszöntelek az oldalon, remélem kellemesen fogod itt nálunk tölteni az időt és még okozol nekem (és másoknak is) ilyen meglepetéseket ^^
Tetszett a lapod, de azt hiszem ezt már ki is fejtettem fentebb; hiszen nem mindennapos a kérdőívszerű előtörténet és bevallom én még nem is találkoztam hasonlóval (aztán lehet csak nem olvastam még elég lapot), úgyhogy esetedben nálam ez egy plusz pont
A lapodban nem találtam semmiféle helyesírási vagy egyéb elírási hibát és a terjedelem is teljes mértékben rendben van; és mivel még a választott pofid is halálcuki, ezért mi okom is volna tovább itt tartani? Azt hiszem kimondhatjuk, vártál már eleget, úgyhogy siess, foglald le az irtó cuki arcodat és irány a játéktér  *.* Ezennel elfogadlak! aww
shadowhunters frpg



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Kennedy Blackthorn Empty
TémanyitásKennedy Blackthorn ↠ Vas. Márc. 26, 2017 9:26 pm

Kennedy Blackthorn

Hol nevelkedett Kennedy Blackthorn?

Gyermekkoromat többnyire bezárva töltöttem a New York-i intézetben. Keveset mozdultam ki, s az igazat megvallva nem is volt rá igazán lehetőségem. Muszáj volt minden csínyját-bínyját megtanulnom a fegyverek használatának, a harcnak, hiszen árnyvadászként ezek nélkül elveszett lennék, és nem vinném semmire. Rendesen felüdülés volt a nyár első napja, amikor Idrisbe utaztam és ott töltöttem a legmelegebb évszakot. Imádtam az árnyvadászok hazájában lenni, mikor első alkalommal jártam ott már megértettem, hogy miért mondják, hogy minden nephilim otthon érzi ott magát.

Mit csinált Idrisben nyaranként?

Többnyire csak lazultam, pihentem, mint a mondénok, de a gyakorlást sosem hagytam abba hosszabb időre. Sokkal kevesebbet edzettem, de nem hagytam el magam. Rengeteg barátot szereztem és hála az ott töltött időknek ismertem meg a parabatai-om.

Milyen a kapcsolata a parabatai-val?

Ez a világ legrosszabb kérdése! Van egyáltalán értelme ennek a tesztnek? Na mindegy… Minden árnyvadász ismeri a parabatai szó jelentését és a legtöbbünk rendelkezik is vele. Számomra a parabatai az egyik legfontosabb dolog az életben. Érezzük, hogyha baj történik a másikkal, ha segítségre van szükségünk akkor egymáshoz fordulunk először. Minden árnyvadász tisztában az esküvel és eme kapcsolat következményeivel. A Klávé nagyon szigorúan veszi és nekem többet ér Aloysius, minthogy elveszítsem. Ő volt az első ember, akinek sikerült megnyílnom, aki elérte, hogy megnyissam a rideg szívem. Kevés ilyen ember van az életemben, mint ő. Nem halmozom darabszámra azokat, akiket közel engedek magamhoz.

Ki még olyan, akiben minden további nélkül megbízik?

Természetesen a szüleim, akik felneveltek és mindenben támogattak az évek során. Sosem fogom tudni megköszönni nekik a megannyi szeretetet, amelyet adtak nekem. A nővéremet sem hagynám ki a sorból, akivel gyermekkorunk minden egyes percét egymással töltöttünk. Mindössze egy évvel idősebb nálam, így a korkülönbség sosem állhatott közénk. Egy életre megtanultam a leckét, hogy nem bízhatok másokban.

Mi történt, hogy ekkora falat húzott maga köré?

Ez kissé vicces, mivel valóban történt valami, ám mindig is távolságtartó voltam. Amikor jöttek a szüleimhez vendégek az intézetbe, akkor megbújtam anyám háta mögött és nem igazán beszéltem, a többi árnyvadásszal is nehezen építettem ki kapcsolatot. Mikor 16 éves lettem túltengtek bennem a hormonok és nem bírtam megülni a seggemen. Egyik éjjel kiszöktem az intézetből és ellátogattam egy mondén szórakozóhelyre. Ott ismerkedtem meg ezzel a lánnyal, akivel még aznap este összemelegedtünk. Sorra minden este kilógtam hozzá és hamar szerelembe estem, s mivel ő volt az első szerelmem, így elég sok butaságot vagyis inkább meggondolatlanságot tettem. Mindent kikotyogtam magamról a leányzónak, amit nem kellett volna. Mindent megtudott, amit nem kellett volna, de annyi vigasztalt, hogy időközben kiderült, hogy rendelkezik a Látás képességével, amit gondolom, senkinek sem kell elmagyarázni, hogy mit jelent. Szegény lány azóta is zaklat és szeretné, ha újból lenne köztünk valami. S hogy ezt miért teszi, ha állítása szerint nem szeret? Mert szeretne felemelkedni és árnyvadásszá válni, de ezt csak úgy teheti meg, ha egy árnyvadász elveszi őt vagy nagyon szoros kapcsolatban van eggyel. Állítása szerint ez nekem is jó lenne, mivel lassan házasodnom kell és ő jó parti lenne a számomra. Az a legszörnyűbb az egészben, hogy a múltkor majdnem belementem…
◆ Harry fckn perfect Styles ◆
◆ 20 év ◆ árnyvadász ◆
◆ New York, New York állam, USA, 1997. február 1. ◆
◆ Ügyeletes megmentő ◆



Vissza az elejére Go down
 
Kennedy Blackthorn
   
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jeremiah Blackthorn

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: