Daphne Venus Panestina
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (60 fő) Hétf. Május 20, 2024 3:37 am-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

Daphne Venus Panestina


Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Daphne Venus Panestina Empty
TémanyitásRe: Daphne Venus Panestina ↠ Vas. Ápr. 09, 2017 11:06 am

gratulálunk elfogadva!
Halihóó farkaslány! Very Happy
Amerre csak tekintek farkast látok, ez afféle aggodalomra ad okot szerény személyemnek, de hát ilyen az élet! Very Happy
Tetszett a lapod és mi tagadás, a pb is remek választás volt Smile
Mindent rendben találtam, hibát nem észleltem és feltartóztatni sem akarlak, lehetőleg az én vámpír nyakamat ne akard majd átharapni. Very Happy
Jó játékot és ha még nem foglalóztál azt is tessék megejteni. Very Happy
shadowhunters frpg



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Daphne Venus Panestina Empty
TémanyitásDaphne Venus Panestina ↠ Szer. Ápr. 05, 2017 5:05 pm

Daphne Vee Panestina
A szél hűvös fuvallata lebegteti hosszú barna tincseimet, bizsergeti bőrömet és szárnyalásra késztet. Érzem tenyeremmel a meleget és hihetetlenül jó érzés. Kapaszkodok, kapaszkodok az utolsó reményembe aki elvihet engem a földi paradicsomig, a végkifejlet lehetne halál is, de ez jelenleg a legkevésbé sem érdekel, örülök, hogy itt van mellettem az egyetlen ember akire az életemet is rábíznám. Az utóbbi két hét maga volt a pokol, vagyis csak lett volna, ha Ő nem lett volna mellettem, így elviselhető volt még a tudat is, hogy megharaptak; az nap éjjel meg is halhattam volna, de túl éltem, újjá születtem, mégis azt kívántam bár odavesztem volna, de nem így lett és a további perceimet úgy kell leélnem, hogy egy szörnyeteg vagyok, nem lehetek mindig önmagam mert havonta egyszer, egy zord éjjelen teljesen mássá leszek. Most is érzem a fájdalmat a csontjaimban, mélybe hatoló fájdalom ez és az egészben a legszörnyűbb, hogy nem figyeltem a jelekre, nem figyeltem és most mindent az előttem lévőre zúdítottam, arra a személyre aki a megmentőm ezen az éjjelen is, aki a meleget adja nekem, hogy elviselhetőbb legyen a fájdalom és a hideg. Megyünk vagy százzal is, de meg sem kottyan a sebesség, mindent olyan tisztán látok az utcában mintha tízzel döcögnénk. Be kell valljam, félek, rettegek, hogy nem érünk időben a megszokott raktárakig és olyat teszek amit nem csak, hogy megbánok de nem is szeretnék. Nem szeretném bántani, de ha idő előtt kitörni látszik belőlem a belső farkasom, akkor nincs mit tenni, vagy menti a bőrét és magamra hagy, vagy meghal nagy valószínűséggel. De ki kell bírnom, tudom jól, még bírnom kell! Ráharapok a számra, mert érzem ahogy roppan egy csontom, szörnyű érzés, még a férfi bőrkabátjára is rámarkolok hirtelen, tisztában sem vagyok vele mit teszek, szörnyű ez az érzés. - Bírd még egy kicsit, nem sokára ott vagyunk - Hátra fordul kicsit, a bukósisakja alól tör fel rekedtes hangja, a sisak az ami torzítja mély orgánumú hangját és megfoszt az élvezettől amit immáron két és fél éve élvezhetek mellette. Mélyen szívom be a levegőt és lassan fújom ki azt. - Igyekezz, nem bírom már sokáig, érzem, hogy előtör belőlem az állat! - Tudja jól mi vagyok és elfogad olyannak, amilyen vagyok, pedig nem így ismert meg, már tizenhat éves korom óta itt van velem, egy a múltunk és talán egy a jövőnk is. Csinált egy hatalmas butaságot és a családja kitagadta, voltaképpen én is vétkeztem, ha aznap nem megyek el bulizni az erdőbe még most is egyszerű ember lennék, ehelyett most ezzel az átokkal élhetem le hátralévő életemet. Érzem ahogy bólint egyet, de nem mond semmit csak felgyorsítja a motort és belehúz, ezt szeretem benne, nagyon komolytalan tud lenni, de tudja mikor keményítse meg az arcát és legyen komoly, egy igazi férfire vall ez és Ő az is!
◆ PHOEBE TONKIN ◆
◆ 21 ◆ VÉRFARKAS ◆
◆ New York, 1996. April. 01. ◆
◆ PSZICHOTERAPEUTA ◆



Vissza az elejére Go down
 
Daphne Venus Panestina
   
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: