utcák és üres háztömbök
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

utcák és üres háztömbök


Admin
Vezetõség

Admin
Admin


mindenhol
Tartózkodási hely :

2016. May. 28.
Csatlakozás ideje :


utcák és üres háztömbök Empty
TémanyitásRe: utcák és üres háztömbök ↠ Pént. Jún. 30, 2023 8:16 pm

Lezárt játék



Vissza az elejére Go down
https://shadowhunters.hungarianforum.net
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



utcák és üres háztömbök Empty
TémanyitásRe: utcák és üres háztömbök ↠ Szomb. Szept. 02, 2017 6:13 pm

Végignéztem a mami elterülő holttestén, és alig bírtam visszatartani a mosolyomat. Micsoda szörnyű unokáid lehettek, te vén trotty. Hogy ilyesmire képesek legyenek!
Ez szörnyű, ördögi! Kár, hogy nem engedhettem el magamat,
mivel szerepben kellett maradnom. Ha már pedig a szereposztásról volt szó, úgy gondoltam ki, hogy most előveszem a "rosszfiús zsaru" jelmezemet, és magamra húzom. Csak útközben elhagytam a pasas bőrét, és belsőségeit... így hát a színészi képességeimre kellett hagyatkoznom.
- Mégis mit keresek itt? Én azért vagyok itt, hogy megoldjam ezt az ügyet. Na, és maga mit keres itt? - vigyorodtam el,
ahogy sárgás-vörös szemeimmel követtem az szemeit. Kotorászni kezdtem az öltönyöm alatt, majd egy jelvényt mutattam fel a nőnek, melyen a "Kane Sargon" felirat volt látható. Jelenleg most ennek a pasasnak a bőrében voltam. Arcomat rideggé változtattam, ahogy ismét lenéztem az asszonyra, és csak fejemet forgattam.
- Szerencsétlen asszony... - guggoltam le a nő mellé, majd végignéztem a testén. - A lábnyomok arra utalnak, hogy hosszú lehetett a küzdelem... a testén pedig késnyomok láthatóak, az az a lövések előtt valaki többszörösen ledöfte. Ő végighaladt az előszobán, végigfröcskölve azt a véres lábnyomaival. A tettes pedig úgy gondolhatta, hogy elege volt az egészből, és egy sörétessel befejezte a munkát.
Mindezen információkat egyetlen tekintettel állapítottam meg,
ám felnézve a nőre csak egy közömbös mosolyt adtam neki,
és megvontam a vállaimat. Lassan felkeltem, s újabbat haraptam a vörös almámba.
- Természetesen, ez csak az én elméletem - közelebb léptem a nőhöz, míg el nem értem arcához, és szemeibe bámultam. - Mi volt a maga diagnózisa?
Mosolyom szélesedett, majd egy kissé elhalványult, ahogy bámultam a lány arcán, és ajkain. Tekintetem szinte végigsimított bőrén, majd visszatért a szemeihez. Ám mielőtt bármi egyéb történhetett volna, megemeltem az almámat,
és mélyen belemélyesztettem fogaimat. Visszafordultam a hullához, majd a lányhoz, várva a reakcióit.



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



utcák és üres háztömbök Empty
TémanyitásRe: utcák és üres háztömbök ↠ Hétf. Aug. 28, 2017 5:07 pm

Nem igazán értem a helyzetet. Egyrészt nem feltételeztem, hogy amint ideérek, Lylland nyomozó máris lepasszol, máris mehetek tetemeket vizslatni valahová úgy, hogy ki a fene tudja, hogy is hívják azt, aki felvigyázza a kezdő kis mozdulataim.
A ház üres. Akik elkezdték a munkát, itt hagytak, remélem, csak egy cigiszünetre. Én meg addig nézelődjek, keressek nyomokat. Nem mondom, hogy unalmas, azt se, hogy nem előrelépés. Azt meg főleg nem mondhatom, hogy nem lep meg egy kisebb lábon kihordott szívroham, amikor valaki hirtelen megszólít a hátam mögül.
- Mit keres itt, uram? - kapom fel a fejem és emelkedem el a talajtól, fordulok, épp csak rá nem lépek nyomorult tetemünkre, szinte átlépek a test másik oldalára, hogy valamiféle védvonalat képezzen kettőnk között. Onnan mérem végig az újonnan belépőt, akinek jelenléte egy tetthelyen, egy folyamatban lévő helyszínelésen alig értelmezhető.
- Itt nyomozás folyik, el kell hagynia a házat. Itt lakik? Van valami köze a házhoz? Vagy csak bámészkodik?
Vagy netán munkatárs, akit nem ismerek fel, mert hiszen senkit sem ismerek ebben a városban egyelőre, és majd most jól beszólhat a dologért. Nem tudom, öltönye és komor arca éppen nem sokat árul el. Ki kell tessékeljem, addig is, de mit mondhatnék el még azon kívül, amit elmondtam már az előbb neki?



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



utcák és üres háztömbök Empty
TémanyitásRe: utcák és üres háztömbök ↠ Szer. Aug. 02, 2017 9:48 pm

Avitus & Siena


Mély lélegzetet veszek, majd füstfelhőt lehelek ki testemből.
Néha úgy érzem, hogy nem kell nekem cigaretta, hogy már csak légzésemmel is szennyezzem ezt a világot. Elvigyorodok,
és egy újabbat szívok a csikkből, majd megközelítem a helyszínt. Egy járőrkocsi, néhány szalag, és vörös-kék fények áradata tölti meg a nyitott épületet. Odakint sehol egy rendőr,
sehol egy nyomozó: csak két ember volt jelen, és mindketten bent voltak. Éreztem az illatukat...
Már-már kecses egyszerűséggel törtem át a lezárt területen,
és zajtalanul lépkedtem be az épületbe. Már az előszobában vérnyomok voltak, amelyek igazán hívogatóan kívánták, hogy lenyaljam őket - bár ellenálltam, mókás lett volna. A vérfoltok cipőnyomok formában bukkantak fel ismét a fapadlón, majd a nappaliba vezettek, ahol éppen a két alak fényképeket készített. Nem léptem közelebb; helyette a konyhába oldalaztam, és tovább szívtam a cigaretta csikkemet, miközben egy vörös almát ragadtam meg az egyik tálból, és falatozni kezdtem.
Megvártam, amíg a nagyokosok befejezik a holttest elemzését:
egy idős hölgyike volt, akit valaki jó unoka módjára meglátogatott, csupán virágok helyett egy sörétes-puska golyóinak áradatát adta neki ajándékul. És én tudom ám,
hogy ki volt az... óh, hogy a fenébe is nem tudnám, annyira egyértelmű. Vajon melyik eszelős alak követhetett el egy ilyesfajta csúnya, csúnya bűntényt?
Vigyorom kiszélesedik, ahogyan lépéseket hallok a szomszédos szobából. A kamerás visszament az autóhoz, és csak egyetlen személy maradt benn a házban rajtam kívül. Hosszú öltönyömet végighúzom testemen, leheletem szinte gőzként mutatkozik meg a hideg éjszakai levegőben. Apró lépéseket teszek, majd kitérek a folyosóra, mintha éppen most léptem volna be a házba, almával a kezemben, és a nőhöz léptem,
aki éppen a holttestet vizsgáltam.
- Szép estét! - szólítottam meg, és a vigyor azonnal eltűnt az arcomról. Helyette egy visszafogott mosolygást választottam ki, mint "ideális kifejezés", és a legközelebbi falhoz dőlve tekintettem le a lányra, és a mellette fekvő hullára. Költői látvány volt.
- Segíthetek valamiben, hölgyem?



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



utcák és üres háztömbök Empty
Témanyitásutcák és üres háztömbök ↠ Pént. Ápr. 07, 2017 6:27 pm

***



Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




utcák és üres háztömbök Empty
TémanyitásRe: utcák és üres háztömbök ↠




Vissza az elejére Go down
 
utcák és üres háztömbök
   
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sienna & Ev - Utcák, sikátor

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: