Killian Walsh
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

Killian Walsh


Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Killian Walsh Empty
TémanyitásRe: Killian Walsh ↠ Szomb. Ápr. 15, 2017 8:15 pm

gratulálunk elfogadva!

Oh, drága, drága bátyám, nem is tudom, hogy most, hogy itt vagy, miket kéne mondanom neked... Rolling Eyes Először is, örülök, hogy itt vagy és, hogy ilyen hamar elkelt ez a karakter. aww Másrészről örülök annak is, hogy a te kezeid közt lelt gazdára. Ugyan nem ismerlek olyan régóta, mint usert, de van egy olyan érzésem, hogy aktív leszel és jó gondját fogod viselni az én drága, pszichopata bátyámnak. Very Happy
A gif nagyon tetszik a lapodban, az egyik favorite jelenetem a Kai-jelenetek közül.*-*
A lapod jó volt, jót mosolyogtam végig rajta, a vége pedig... Én naiv még el is hittem, hogy csóri vendégedet elengeded. Very Happy
Pár elírást találtam a lapodban, de az nem tántorít el attól, hogy elfogadjalak. Killian Walsh 3763774067 Oh, és mielőtt elfelejtem, kérlek írd át a csoportot árnyvadászról Kör-re, ugyanis Killian a Kör tagja, csak a nyakán nincs rajta a jel, mivel be van épülve a normál árnyvadászok közé.^^ A profilod hiányzó darabkáit töltsed ki és akkor nincs is más dolgod, mint a drága húgodat felkeresni a játéktéren, meg foglalózni. Killian Walsh 1361364731
shadowhunters frpg



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Killian Walsh Empty
TémanyitásKillian Walsh ↠ Szomb. Ápr. 15, 2017 11:46 am

Killian Walsh
- Mesélnem kéne az életemről? Mire vagy kíváncsi? Ne, most komolyan. Maradj nyugton. Meglazítsam a bilincset? Fáj a kezed? Jó, tudom, nem épp a vendégszeretetemről vagyok híres. Sőt, sokan mondták már, hogy kissé őrült vagyok. - Vigyorogtam. - Valahol igazuk van. Hé, mondtam, hogy maradj nyugton. - Szúrós szemekkel figyeltem a vendégemet, majd mikor azt láttam, feladta az ellenkezést, a szabadulás iránti vágyat, elégedetten hátradőltem a fotelben. Egy tollat fogtam a kezemben, azzal szórakoztam, miközben azon merengtem, milyen szépen át lehetne vele szúrni valaki torkát. Persze, némi erőfeszítés nem ártana hozzá. Látni, ahogy kibuggyan a skarlátvörös vére. Mennyei látkép. Elpillantottam újra a vendégem felé.
- Szóval vegyük át újra. Azért jöttél ide, hogy megtudd, ki vagyok. Megtudd a múltam. Nem hiszem, hogy túl sok közöd van hozzá, de lásd, milyen nagylelkű vagyok, mesélek néhány dolgot. Kezdjük ott, hogy apám rajtam verte le anyám halálát. Mármint, szó szerint. - Nevettem fel. - Vert. Minden egyes nap. Tényleg. Elég problémás volt... főleg az első időkben. - Magam elé meredtem, kicsit leolvadt az arcomról a mosoly is, majd újra elvigyorodtam. - De tudod, nagyon jót tett velem. Minden egyes verés után egyre inkább... - A mellkasomhoz nyúltam, megmarkoltam a pólómat. - ...kiölt belőlem valamit. Az érzéseket. - Bólintottam egy aprót. Vendégem arcán némi ijedtséget véltem felfedezni, de vállat vontam.
- Ne, ne, ne. Még nem tartok sehol, ne váj ilyen arcot. 18 éves koromban megszöktem. Magammal vihettem volna a húgomat is, de nem tettem. - Sóhajtottam. - Tudom, elég gonosz dolog, hogy apám karmai közt hagytam, de őszintén, akkor már annyi emberi érzés sem maradt bennem, hogy a tulajdon húgomra gondolni tudjak. Hát leléptem. És a legjobb dolog az életemben ekkortájt történt. - Bólintottam egy aprót. - Valentine. Ő az én ... hmm, hogy mondják ezt? Hősöm? Valami olyasmi. Értelmet adott a létemnek. Felkarolt. Célt adott és terveket, feladatokat, amiket el kell végeznem. Tudod, azt érzem, végre tényleg érdemes felkelni. És nem azért, hogy naphosszat a tulajdon apám verjen és az élő célpontja legyek... amúgy nem csak azért vert, mert állítólagosan anyánk halála az én hibám, hanem mert... én alapjáraton is különleges voltam és ez bosszantotta. - Utaltam az árnyvadászképességemre, arra, hogy láttam a démonokat. Nos, igen, eleinte talán ijesztő volt, de elkezdett tetszeni ez a világ. Gondolkodó fejet vágtam.
- Hmhmm... még van itt valami. Ha végeztem, szabadon engedlek, becsület szavamra mondom. - Néztem el a vendégre, majd komoly fejet erőltettem magamra, de végül mosolyba fulladt a próbálkozásom. - Nos, szóval... visszamentem megölni őt. Na, nem a húgomat, hanem a drága jó apámat. Úgy éreztem, ez kijár neki a sok verés és kék-zöld-lila foltokért. Egyszerűen szíven szúrtam és közben az arcába vigyorogtam, hogy na "Öreg, én lettem a végzeted! Én, akinek te annyi fájdalmat okoztál!" Még láttam a szemeiben valamit... nem is tudom, mit. Nem megbánást... - Összehúztam a szemem. - Talán még nagyobb gyűlöletet. De nem érdekelt. Reméltem és még most is remélem, hogy a pokolra jutott és az örökkévalóságon át fog szenvedni valami tűzkatlanban. Vagy mindegy, miben. Csak szenvedjen. - Nevettem el magam.
A tollat ledobtam az asztalra, majd felálltam és közelebb léptem a vendéghez. Elővettem egy kést, aminek a pengéjével végigcirógattam az arcát.
- Most pedig... elengedjelek, vagy ne? Nagy dillemma. Túl sokat tudsz. Ki tudja, kinek vinnél információkat rólam. Hajh. - Sóhajtottam, a fejemet csóváltam. - Na jó. - Előszedtem a kulcsot és kinyitottam a bilincset. Vendégem egyből felállt, majd a kabátjáért ugrott, felkapta és már lépett is az ajtó felé. Én pedig egy jól irányzott mozdulattal a hátába dobtam a kést. Hallottam a sikolyát, a fájdalmat a hangjában, mielőtt összeesett.
- Így már mindjárt más. - Vigyorodtam el elégedetten, a tenyereimet összeérintve.
◆ Chris Wood ◆
◆ 22 év ◆ a kör tagja ◆
◆ New York, 1994.05.05. ◆
◆ a kehely keresése ◆





A hozzászólást Killian Walsh összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Ápr. 16, 2017 4:07 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
 
Killian Walsh
   
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Killian Walsh
» Killian Walsh
» Killian Walsh
» Killian szobája
» Killian × Cissy - Múltunk lapjai

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: