Just Dance - Lorie & Aires
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

Just Dance - Lorie & Aires


Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Just Dance - Lorie & Aires Empty
TémanyitásJust Dance - Lorie & Aires ↠ Kedd Ápr. 18, 2017 8:51 pm

Feltekerem a laptopomon a hangerőt, ezáltal a hozzá csatlakoztatott hangszórókból szinte elemi erővel kezd el szólni a zene. Egy régi slágert indítottam el, olyat, amitől mindenki arcán megjelenik a mosoly az emlékek miatt, valamint azért, mert régen igen is jó zenéket csináltak, jobbakat, mint amilyeneket manapság. Mindenki ezeket a slágereket hallgatta, minden egyes buliban legalább hatszor leadták és a rádiók is folyton fölvették a lejátszási listájukra. Ma már egyre kevesebb ilyen dal van, nincsenek olyan kiemelkedőek mint pár évvel, mondjuk öt évvel ezelőtt. Elég régóta élek ahhoz, hogy tudjam értékelni a jó zenét, de ez a "jó" sajnos teljesen relatív, hiszen ami tetszik az egyiknek attól egy másik személy egészen valószínűleg a falra mászik. Nem érdekelnek most más emberek csak Lorie és az én boldogságom számít, mindenki más elmehet oda ahova éppen gondolom.
A szomszédok miatt már régen nem kell aggódnom, minden héten becsúsztatok némi pénzt a postaládájukba, cserébe pedig nem hívják rám a zsarukat. Van amikor előre szólnak, hogy ekkor és ekkor ne hangoskodjunk ha lehet, mert vizsga van, évforduló, amire meghitt hangulat szükséges, vagy a fene tudja, ilyenkor jó szomszédként viselkedem és nem üvöltetem a zenét, de ma… ma lehet, nem állhat semmi sem az útjában annak, hogy egy jót bulizzunk.
Bezárok egy csevegés ablakot a böngészőben és Lorie felé pislogok.
- Készen vagy már? Le vagy maradva két körrel és ha nem sietsz akkor hárommal is. - Tequilát töltök ki a kis feles poharakba, majd fölszeletelem a lime-ot és kikészítem a sót is, hogy Lorie-nak már semmit se kelljen csinálnia, mint magához vennie az alapanyagokat, majd a megfelelő sorrendben a szájához emelni és eltüntetni őket. A poharat kivéve, arra még szükségünk lesz a további körök alkalmával.
A dalnak hamarosan vége, és automatikusan indul a következő, amitől nagyon izgatott leszek, nem bírok tovább a fenekemen ülni, muszáj felállnom és mozogni a zenére egy kicsit. Végül megfogom a kis tálcát amire mindent előkészítettem, és odaviszem kedvenc lakótársamhoz.
- Mire igyunk először? - kérdezem széles mosollyal az ajkaimon.



Vissza az elejére Go down
 
Just Dance - Lorie & Aires
   
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Aires Emerson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: