Zachary Storm
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

Zachary Storm


Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Zachary Storm Empty
TémanyitásRe: Zachary Storm ↠ Szomb. Május 13, 2017 7:56 pm

gratulálunk elfogadva!
Tyleeeer Zachary Storm 1702983789 Khm, akarom mondani, üdv itt Zachary, remélem jól fogod magad érezni, vagy valami olyasmi Zachary Storm 128398905
Tetszett a lapod, bár a végére annyira izgalmassá vált, hogy még elolvasgattam volna, de mindenesetre remélem a játéktéren még olvashatok részleteket a farkassá válásodról ^^
A lapodban nem véltem felfedezni elírást vagy helyesírási hibát, úgyhogy nincs is miért itt tartanálak *.* A hossz is megfelelőnek ígérkezett és várom is a játékaidat, úgyhogy sipirc! Még itt vagy? Menj, foglald le a hiperszuperül helyes pofidat (vagy már megtetted? De figyelmetlen vagyok, bocsi Razz) és irány a játéktér, védd meg Kimmyt, el van fogadva a lapod! love
shadowhunters frpg



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Zachary Storm Empty
TémanyitásZachary Storm ↠ Pént. Május 12, 2017 7:57 pm


Zachary Storm
Álmodd meg a jövőt


faj: vérfarkas

kor: 23

születési idő/hely: New York - 1994. 07. 23.
becenév: Zach, Zachy, Szépfiú

play by: Froy Gutierrez

foglalkozás: eladó & gitáros/énekes




Életem lapjai

A  késő esti fagyos és hűvös időjárás elől a kardigánom ad menedéket. A bőrből készült anyagot húzom össze magamon, abban reménykedve, hogy így nem változok jégcsappá, pedig a széllöketek folytonfolyvást próbálnak a csontjaimig hatolni, így lassan halálra dermedek. Nem emlékszem már hány óra van és hogy hol is járok, ugyanis egy ideje már csak a lábaimra bíztam a navigálást. Túlórát vállaltam a közértben, hisz abból a kevéskéből, amit én és a húgom, Kimberly összekapargatunk aligha lehet rendesen megélni. Sose vártam el tőle, hogy ő is dolgozzon, hiszen csak 15 éves, és a fizikai munkát se neki találták ki, de ő mégis annyira makacs volt, hogy nem hallgatott rám, az egyik fülén ment be a hegyibeszédem a másik fülén meg ki.
Mindketten tisztában vagyunk vele, hogy ezt a szüleinknek köszönhetjük. Ha egy normális családba születtünk volna, sose történtek volna meg ezek, sose kellett volna ezeket átélnünk. Sose kellett volna rájönnünk magunktól arra, hogy édesapánk pénzt csalt ki emberektől és lecsukták, sose kellett volna hallgatnunk édesanyánk alkohollal mámorított vérfagyasztó rikácsolását és látni szétroncsolt holttestét. Megannyi szörnyűségeken mentünk keresztül, de mindent átvészeltünk. Közösen. Együtt.
Amióta a nővérünk is elhagyott már csak mi ketten maradtunk. Azt hiszi a nővérem, hogy nem tudom, hogy a barátja veri, pedig nagyon is tudom. Én védtem meg nagyon sokszor és én sétáltam haza vérző sebesekkel és ültem be másnap az iskola padja mögé. Hogy számított-e? Nem hiszem.
Egy sikátor felé érek, és tudtommal azon kell átmennem. Próbálom kikerülni a tócsákat, de így is sikerül néhányba belelépnem. Idegesen megyek tovább, aggódom, hogy mi lehet Kimberlyvel. Már rég otthon kéne lennem. Kim egyedül van otthon. Védtelenül.
A Hold szüntelenül ragyog az égen, megbabonáz élénksége. Telihold van. Sok mesét hallottam már a vérfarkasokról, de sose hittem bennük. Nem léteznek, ahogyan szellemek, boszorkányok és tündérek sem. Ostoba mesék.
Hirtelen botlok meg egy fa nagyobb gyökerében, ami kizökkent gondolkodásmenetemből. Nem zúzódott meg semmim se, csak a szám szakadt fel, amiből most kezd el folyni a vér. Ismét a holdra nézek. Segítséget kérek tőle. Segítséget Kimberlyhez, a munkához, a karrieremhez, a mindennapokhoz. Segíteni fog, bár én ezt nem is sejtem. Valójában a Hold egy vérengző fenevad, aki csakis erre a pillanatra várt.
Először a fejem kezd el zsibbadni, majd a végtagjaim. Elmosódik a világ, minden elhalkul. Elvesztem az eszméletemet. (...) Négykézlábra ereszkedek, és futni kezdek, de.. nem én irányítom a lábaimat. Egy kirakat felé érkezem, és rettegve nézek az üvegre, ahonnan egy farkas néz vissza rám.


Shadowhunters FRPG:





A hozzászólást Zachary Storm összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Okt. 17, 2017 5:00 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
 
Zachary Storm
   
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kimberly Storm

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: