A nyár őrangyala
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

A nyár őrangyala


Clary Fray
Mondén

Clary Fray
Clary Fray


26
Kor :

₪ new york
Tartózkodási hely :

2016. May. 28.
Csatlakozás ideje :


A nyár őrangyala Empty
TémanyitásA nyár őrangyala ↠ Kedd Aug. 16, 2016 12:02 am

A nyár díjai


Nyár őrangyala


Itt tudod jelölni azokat a karaktereket, akik a nyáron szerinted megérdemelnék az évszak őrangyala címét. Itt most kivételesen nem a karaktereket díjazzuk, hanem magukat az usereket, akik meghallgatják a másikat és segítenek, ha kell.
Jelölni három embert lehet és indokolni is kell! Ha nincs indoklás, akkor a jelöléseket nem tudjuk elfogadni!
Jelölgetni 1 héten keresztül lehet, vagyis jövőhét hétfőig, ami 08. 22.





Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



A nyár őrangyala Empty
TémanyitásRe: A nyár őrangyala ↠ Kedd Aug. 16, 2016 12:27 am

Clarissa, Clarissa, Clarissa
Nos, szerintem ez egyértelmű, de mivel kell indoklás kifejtem kicsit a gondolataimat.
Meghallgatsz facen és nagyon jó barátnőm vagy <3 Megbeszélünk minden apró kis szart is ami lényegtelen lenne, de mégis kidumáljuk magunkból mert miért ne. Most is a fülemen lógsz, mert miért ne Very Happy De igazából a legjobb tényleg az, hogy sok olyat megengedsz nekem, amit mások nem engednének Rolling Eyes Emellett pedig sokat segítesz az oldalon is és csodás aláírásokat is gyártasz. És természetesen ezek nem csak rám igazak. Sokaknak segítesz és ügyelsz az oldal nyugalmára és békességére. Mindezek után hogy lehetne azt mondani, hogy nem vagy az évszak őrangyala? Razz



Alexander, Alexander, Alexander
Nos Alec, kezdeném ott, hogy nem csak rendkívül figyelmes admin vagy és csodálatosan viszed a karaktert, de még Magnus mellett is megállod a helyedet. Minden fáradság és nehézség ellenére igyekszel lenni és tartani a frontot. Segítesz akinek tudsz és még akkor sem menekültél el előlem mikor rámjött az 5 perc depizés Very Happy Szóval nálam kiálltad a próbát és ezennel kiérdemelted az én részemről az évszak őrangyala címet!





Ne haragudjatok rám, de kettőtök közül nagyon nem tudtam választani, így azt sem tudom megmondani melyikőtöknek drukkolok jobban. A legjobb az lenne, ha mindketten megnyernétek ezt a címet :3 Illetve az indoklásaim sem tudom mennyire helytállóak ennél a címnél, de azt hiszem mindent leírtam amit jónak láttam aww



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



A nyár őrangyala Empty
TémanyitásRe: A nyár őrangyala ↠ Szer. Aug. 17, 2016 9:03 am

Clary Fray - Szerintem sem kellene ezt megmagyarázni. Ha szükség volt valamire rögtön ott volt, ha segítség kell segít. Totál megérdemled Clary ezt a címet Wink



Vissza az elejére Go down
Clary Fray
Mondén

Clary Fray
Clary Fray


26
Kor :

₪ new york
Tartózkodási hely :

2016. May. 28.
Csatlakozás ideje :


A nyár őrangyala Empty
TémanyitásRe: A nyár őrangyala ↠ Csüt. Aug. 18, 2016 10:32 pm

Alexander Lightwood - Tudom, sokszor hallgatod a kis szeretetrohamaimat, de itt az ideje még egynek. Very Happy
Még a szerepjátékos éveim elején ismertelek meg téged, anno még csak sima ismerősök voltunk, szép lassan kialakuló barátság a miénk, de annál erősebb. Jó pár dolgon mentünk együtt keresztül, jókon és rossz dolgokon is egyaránt, de még mindig itt vagyunk egymásnak és egyedül csak ez számít. Eddig minden vitát túl éltünk, minden megpróbáltatáson keresztül mentünk és ez csak erősebbé tette a barátságunkat - szerintem. A barátaim közül a legfontosabb személy vagy az életemben, érted bármit. love Nagyon nagyon szeretlek és úgy örülök, hogy itt vagy nekem, és azt kívánom, hogy még sokkal több évet tudjunk magunk mögött, együtt. hugme

Magnus Bane - Hülyém. hugme Veled is sok mindenen mentem keresztül, mély nyomot hagytál bennem te is. A szerepjátékos ismerőseim közül te voltál az első akivel a való életben is találkoztam, akihez átmentem, nem csoda, hogy fontossá váltál nekem. *.* Nagyon sok közös van bennünk, és nagyon sok jó emléket tudhatunk már magunk mögött, szerintem elég annyit mondanom, hogy Mortal, és akkor mindkettőnknek egy jó időszak jut az eszébe. aww Köszönöm neked is, hogy mellettem vagy, támogatsz, meghallgatsz, felhívsz skypeon és habár nem mondasz semmit, de hallgatod ahogy sírok, hallgatod a sok baromságomat akár hajnali 4-kor is, hát mi ez, ha nem egy jó barátság? Very Happy Szeretlek. hugme



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



A nyár őrangyala Empty
TémanyitásRe: A nyár őrangyala ↠ Szer. Aug. 24, 2016 8:19 pm

Clary Fray


mert ez így van..


Tökéletes, tökéletes, tökéletes..
Nagyszerű ember vagy a magad kis módján, és bár mindenkinek vannak hibái, de te is ugyanúgy változol, és elfogadsz dolgokat nálam, ahogy én is nálad. Egyszerűen csak itt vagyok neked bármikor, amikor kell, és persze te is szívesen meghallgatsz, aminek nagy-nagy hasznát veszem. Köszönöm tehát, hogy vagy nekem hugme  Lucifer





Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




A nyár őrangyala Empty
TémanyitásRe: A nyár őrangyala ↠




Vissza az elejére Go down
 
A nyár őrangyala
   
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» A nyár női karaktere
» A nyár szerelmespárja
» A nyár játéka
» A nyár előtörténete
» A nyár alkotója

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: