Roxanne M. Blake
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

Roxanne M. Blake


Cornelia Maxwell
Mondén

Cornelia Maxwell
Cornelia Maxwell


▄▀ new york
Tartózkodási hely :

2016. Aug. 09.
Csatlakozás ideje :


Roxanne M. Blake Empty
TémanyitásRe: Roxanne M. Blake ↠ Vas. Nov. 27, 2016 7:45 pm

Gratulálunk, elfogadva!


Üdvözlünk az oldalon


Még egy tündér. *.*
Mikor láttam, hogy elkészültél, rögtön tudtam, hogy kis regényt szeretnék neked írni ide, agyon dicsérni stb, de ez most nem fog sikerülni. Sad Ne értsél félre, szeretlek.^^ Csak olyan fáradt vagyok, hogy örülök, hogy egyáltalán tudok helyesen írni, és mások számára elviselhető állapotban vagyok még. Very Happy Szóval bármilyen fáradt is vagyok, mindenképp rá akartam lesni a lapodra még ma este, mert nem akartam, hogy várj holnapig.
A történet jó, nagyon nagyon örülök, hogy még egy tündér érkezett, az arcod gyönyörű, imádom Vic-et. Roxanne M. Blake 1361364731 Ugyan találtam pár elírást, de ezért nem tartalak itt, menj foglalózni és irány a játéktér, mert, ha jól tudom várnak már rád. Smile






Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Roxanne M. Blake Empty
TémanyitásRoxanne M. Blake ↠ Szomb. Nov. 26, 2016 7:58 pm



Roxanne Malia Blake

₰  Becenevek:
Roxy, Lia
₰  Csoport:
Tündér
₰  Play by:
Victoria Moroles
₰  Foglalkozás:
Pincérnő
₰  Kor:
19




a múlt árnyai


Azt hiszem ez az első olyan alkalom az életemben, amikor szinte teljesen egyedül jöttem el otthonról és mégsem érzem azt, hogy hibát követem el. Ma este egy olyan sráccal fogok találkozni akivel már erez és egy éve nem beszéltem és ez már igazán hiányzott. Adam és én leszünk az este főszereplői. Semmi picsogás, semmi hiszti vagy árnyvadászok. Csak mi és a szórakozás. Mit ne mondjak, igazán ránk fog már férni. Hiszen annyi mindenen mentünk már keresztül mostanában. Az a minimum, hogy kiruccanunk egyet kettesben.
Mint minden korombeli normális csaj, aki valamicskét is ad a megjelenésére, időben nekifogtam a készülődésnek, hogy a partiképes külsőm elővarázsoljam. Mindent egy kiadós tusolással kezdtem, ami teljesen felfrissített, így totális erőbedobással tudtam felkészülni a buliban rám váró eseményekre. Ahogy kiszálltam a zuhany alól, a testem köré tekert törölközőben, eléggé sietős léptekkel indultam meg a gardróbom irányába, ahol már pontosan tudtam mit is keressek. Először egy fekete csipkés fehérnemű szettet vettem fel. Igazából nem akartam nagyon túlzásba vinni, de azért mégiscsak bulizni megyek, nem?? Úgyhogy bebújtam gyorsan a feszülős, fekete mini ruhámba, majd felvettem az istenien kényelmes új Jimmy Choo magassarkúmat, és jöhettek a kiegészítők, végül pedig a frizurám és a sminkem. A hajamat laza loknikba rendeztem, míg a tekintetem lágy füstös árnyalattal ékesítettem, ajkaimra pedig tűzvörös rúzst kentem. Egy kisebb maraton lefutására elegendő idő után, indulásra készen álltam a szobámban található hatalmas tükör előtt. Nem akartam nagyon kicsípni magam, de ahogy végig néztem a tükörképemen rá kellett döbbennem, hogy egy picit talán jobban sikerült a szettem, mint reméltem. Gyors léptekkel siettem le a lépcsőn, majd beköszöntem apához és amikor rákérdezett, hogy miért csíptem így ki magam, csak annyit mondtam, hogy találkozóm van a régi barátommal, és majd jövök valamikor. Ugyan nem kérdezett többet, de láttam rajta, hogy egy picit aggódik értem. De fölösleges, hiszen tudok magamra vigyázni és amúgy is valaki olyannal tölthetem az időmet akit szeretek és aki nélkül nem tudnám elképzelni az életemet.
A megbeszéltek alapján, pontban tizenegy után öt perccel érkeztem meg a klubba, ahol a zene hangosan szólt és a fények megannyi színes tűzijátékként villantak meg, hol a falakon, hol a padlón, hol pedig a táncoló és jókedvűen iszogató embereken. Egy rövidke keresgélés után rátaláltam a bajtársamra aki az egyik bárpulthoz közeli asztalnál ücsörgött. Be kell vallanom, eddig még sosem figyeltem fel arra, hogy mennyire különleges része is ő az életemnek. Mindig ott volt, ha szükségem volt rá és nem várt el semmit cserébe. Szinte hihetetlen, hogy ilyesmi még létezik manapság. Ez idáig csak egy valakivel találkoztam még aki ilyen volt. Éppen ezért is Ők ketten a legeslegjobb barátaim még akkor is ha Ők ketten nem szívlelik egymást annyira. Vettem egy nagy levegőt, megigazítottam az arcomba omló tincseimet és elindultam Adam irányába.
Hosszú idő óta most először érzem magam igazán felhőtlenül jókedvűnek. Újra az a csinos és jó megjelenésű nő voltam, mint a támadás előtt és pontosan ez volt az, amit szerettem volna.
- Jó estét Mr. Nagymenő. – mosolyogtam rá végre tényleg önfeledten.
A gyors üdvözlés után már le is huppantam az én részemre fenntartott székre és elmélyülten kezdtem el tanulmányozni Adam arcát.
- Na, mi újság? Hány telefonszámot szereztél már meg ameddig ideértem? – vontam fel játékosan az egyik szépen ívelt szemöldökömet, miközben cinkos mosoly jelent meg az ajkaimon.




Vissza az elejére Go down
 
Roxanne M. Blake
   
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Blake Bright
» Aaron Blake

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: