Aaron Blake
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

Aaron Blake


Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Aaron Blake Empty
TémanyitásRe: Aaron Blake ↠ Vas. Ápr. 16, 2017 3:21 pm

gratulálunk elfogadva!
Helyes, borostás arc, Asmodeus viselkedséhez hasonló viselkedésforma és gondolkodás, hát ki vagy Te, csak nem a megtestesült tökélyre facsart férfi? Bárki is legyél, köszöntelek az oldalon, érezd magad nagyon nagy jól Smile
Végig olvasva a lapodat igencsak az futott át rajtam, hogy Asmodeus és Sebastian Moonroe keveréknek születtél erre a sanyarú kis világra, a gondolkodásod, a hozzáállásod és a viselkedésed, mind-mind arra utalnak, hogy Te bizony barátom, a legmegfelelőbb módon el lettél cseszve; na de ki vagyok én, hogy bíráljalak, nem igaz, semmi jogom nincs hozzá, hogy megmondjam milyen legyél, ez a Te döntésed, ahogy az is, hogyan s miként alakítod a sorsodat. De amint végig gondoltam beugrott, hogy bizonyára nem is tűnődtél még a jövődön, de sebaj, ami késik, nem múlik, csak még kapj észbe időben love
Mindenesetre szórakoztatónak találtam a lapodat és pont a szememnek megfelelő hosszúságúra is sikeredett, nem volt nehéz az értelmezése sem, emellett pedig nem véltem felfedezni helyesírási hibát és elírást sem, persze én is tévedhetek, de ez biztos nem érdekel annyira, mintsem, hogy el vagy fogadva haver.aww
Irány foglalózni, el ne vigyék ezt a helyes, borostás pofidat, majd ha végeztél, ne habozz a játéktérre szaladni, alakítsd bárhogyan is a jövő fogaskerekét, tudd, hogy mindenki szívesen lát itt! *.*
shadowhunters frpg



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Aaron Blake Empty
TémanyitásAaron Blake ↠ Vas. Ápr. 16, 2017 10:57 am

Aaron Blake
Hallom csendes szuszogását mellettem. Már nem érzem a karomat, mert rajta fekszik. Normál esetben most jönne el a pillanat, amikor a lehető legóvatosabban kicsúsztatom a feje alól a kezemet - és nem azért akarnám, hogy tovább aludjon, mert annyira odafigyelek a pihentető alvás fontosságára, egyszerűen csak tudom, hogy ha felébrednek a nők, mielőtt kisurranok, állandó jelleggel marasztalni szoktak...én meg nem AZ a srác vagyok -, ám ezúttal nem léphetek le. Hogy miért? Mert voltam akkora idióta, hogy felhoztam a lakásomra. Sosem hozok fel senkit, épp amiatt, mert az ilyen helyzeteket nem tudom elkerülni. Bár még mindig van időm elköltözni. Mindegy. Megvárom, hogy felkeljen, addig a szememmel megkeresem a lakásban szétszórt ruháit, hogy annyival kevesebb melóm legyen, és minél előbb kirakhassam innen. Egy mély levegővételt követően olyan hangosan fújom ki, hogy bárki felébredne rá...ezt a csajt kivéve. Még párszor megismétlem ezt a folyamatot, de semmi. Komolyan, ha most ezt bárki látná vagy csak hallaná, azt hinné, agonizálok. És valamilyen szinten igaza lenne. Na jó, elég volt. Egy másodperc töredéke alatt akkorát rántok a kezemen, hogy hirtelen elgondolkodom, nem törtem-e el szerencsétlen lánynak a nyakát. Ahogy hirtelen kinyitja a szemeit, megnyugszom, és egy apró mosoly kíséretében kipattanok az ágyból, hogy véletlenül se legyen ideje rám mászni.
- Nekem rohannom kell. Ez pedig azt jelenti, hogy neked is. Melltartó az éjjeli szekrényen, nadrág az alsóneműddel együtt a kanapén, blúz a radiátoron, a pulcsid pedig az ajtóban. Ha éhes vagy, a sarkon van egy bisztró. - Viszont, hogy ne érezzem magam totál bunkónak, könnyítek a lelkemen annyival, hogy a kezébe nyomok egy fél bögre kávét. A szememmel követem, ahogy felszedegeti a ruhadarabjait, addig én aprókat kortyolok a saját kávémból. Látszólag nincs túl jó kedve. Még egy szúrós pillantást vet felém, végül olyan robajjal csapja be a bejárati ajtót, hogy valószínűleg az emeleten lévő többi lakás lakóinak már nincs szükségük ébresztőórára.
Mint aki jól végezte dolgát, vetődöm vissza az ágyra. Hát, ezzel is megvagyok. Nem vagyok meggyőződve arról, hogy emlékszem a nevére. Meghan...vagy Mary? Valami M betűs, ez biztos. Oké, ennyi elég is volt. A lényeg, hogy jól éreztem magam vele. Már úgyis több mint egy hónapja nem voltam nővel. Épp itt volt az ideje. Régen minimum heti szinten felszedtem valakit, de...nem is tudom. Lehet, kezdek megkomolyodni? Isten őrizz! Mindenesetre elég furcsa, ahogy annak a lánynak az arca időről időre bekúszik a fejembe. Evelyn. Tessék, az ő nevén nem kell gondolkodnom. Viszont nem értem, miért jut annyiszor az eszembe. Ő annyira...idegesítő. Már azóta, hogy megismertem. Fel tudtam volna robbanni, amikor beszólt nekem, aztán meg ott hagyott. És mégis...másnap felkerestem őt és elnézést kértem. Mintha nem is én lettem volna. Beütött az előző napi pia. Más magyarázat nincs. Szerintem még tovább is tudtam volna lépni, de azóta is rendszeresen összefutok vele. Pedig baromi jól meglennék a csaj nélkül. A gondolataim is nagyra értékelnék, ha nem körülötte forognának. Lassan el kell indulnom, mert ma meg kell tartanom két órát. Talán ma is találkozom vele. Csak tudnám, hogy ez a képzet miért dob fel ennyire.
◆ harvey newton haydon ◆
◆ 25 ◆ vérfarkas ◆
◆ New York, 1992.01.13. ◆
◆ önvédelmi oktató ◆



Vissza az elejére Go down
 
Aaron Blake
   
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Blake Bright
» Roxanne M. Blake
» Aaron ---
» Aaron Dewayne
» Aaron Reeves

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: