Raven Carpenter
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

Raven Carpenter


Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Raven Carpenter Empty
TémanyitásRe: Raven Carpenter ↠ Kedd Dec. 06, 2016 2:30 pm

Elfogadva!


Egy teljesen titokzatos lappal találtam szembe magamat. Egy rövid, kellemes olvasmánnyal, ami felcsigázta az érdeklődésemet. Mivel nagyon kíváncsi vagyok rá, hogy ki lehet az a csuklyás alak és kivetni valót sem találtam, így irány a játéktér, de előbb még foglald le a pofikádat. Wink



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Raven Carpenter Empty
TémanyitásRaven Carpenter ↠ Kedd Dec. 06, 2016 10:21 am



Raven Marie Carpenter

25 ~ Dhampir ~ Natalie Dormer

- Ki vagy, és mit akarsz tőlem? - kérdezem halkan, miközben elkezdek hátrálni, de a hátam nagyon hamar neki ütközik a suliban található szekrényeknek, amelyek a falnál vannak felsorakoztatva.
Már egy jó ideje érzem azt, hogy valaki követ, hogy figyeli minden lépésemet és amikor hátrafordulok vagy nem látok senkit, vagy egy fekete ruhás embert látok, de sosem tudom megállapítani, hogy nővel vagy férfival van dolgom, de kezdek nagyon megijedni tőle, szóval, ha ez volt a terve, akkor bevált. Most már álmomban is látom őt, már nem egyszer ébredtem arra, hogy a szobám másik sarkában áll ez a bizonyos ember, ugyan abban a fekete, kivehetetlen ruhában, fejébe húzva a csuklyája és engem figyel. Már-már kezdem úgy érezni, hogy bedilizek, hogy ez nem is létezik, vagy, ha még is akkor valahogy, valamiért, valamilyen úton-módon manipulálja az agyamat, az emlékeimet, ugyan is minél távolabb vagyok időben egy adott eseménytől, annál inkább halványulnak az emlékek én pedig annál bizonytalanabb vagyok abban, hogy amire emlékszem, amit anno láttam az valójában megtörtént-e, és nem csak beképzeltem esetleg magamnak.
Amikor az ismeretlen férfi/vagy nő közelebb jön hozzám és már épp látnám az arcát, hirtelen ébredek fel, de jó pár pillanatba kerül, míg sikerül teljes mértékben magamhoz térnem. Hirtelen nem tudom, hogy hol vagyok, mi történt és, hogy egyáltalán mi volt az álom és mi a valóság. Bár mostanában nagyon sokszor vagyok ezzel így.
Az izzadságtól a pizsamám tapad a hátamhoz, hajam a homlokomhoz, majd kisimítom a kezemmel a szememből, lábamat felhúzom és próbálom rendbe tenni a szívverésemet, ezáltal pedig a légzésemet is. Nem hagyhatom, hogy ez a vadidegen személy tönkre tegye az életemet, mert már aludni sem tudok tőle, már az álmaimba is beférkőzik.
Oh, és ha már a kéretlen személyeknél tartunk, ne feledkezzünk el Gabrielről sem. Fogalmam sincs, hogy ki és mi ő, de biztosra merném venni, hogy nem ember. Nem emberi. Valami nem passzol körülötte, de fogalmam csin, hogy mi... Folyton a közelemben van, viszont azt azért nem mondanám, hogy barátságos egy személyiség, folyton bunkóskodik, vagy azzal a tekintettel néz rám, amikor érzem, hogy a vesémig hatol a tekintete, de szokott olyan szemekkel is nézni, amikor szinte azt érzem, hogy levetkőztet a tekintetével. Fogalmam sincs, hogy mit akar tőlem, de az biztos, hogy már nehezen viselem el azt, hogy mindenki játszadozik velem, hogy meg akarnak ölni és fogalmam sincs, hogy Gabriel mi a fenét akar tőlem. Miért pont velem foglalkozik? Miért pont én?







Vissza az elejére Go down
 
Raven Carpenter
   
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: