Az Életem
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

Az Életem


Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Az Életem Empty
TémanyitásAz Életem ↠ Pént. Dec. 09, 2016 5:24 pm

csodás neved
Nem idillikus és nem könnyű, azonban Sophia szerint mindent megér az a lelkileg és személyiségfejlődésileg is megterhelő kapcsolat, ami már öt éve tart köztük. A férfi vámpír, ami egy gyilkossága által vált világossá a nő előtt, ami a szeme láttára zajlott le. Hosszú idő volt, még képes volt feldolgozni, de ezután is kitartott és teljesen elvarázsolt őrület kerekedett fölé, ami mára teljes megszállottságnak is mondható. Az érzéseiket nem lehet egykönnyen leírni.
Szereti, függ tőle, megszállottja lett. Nehéz úgy dönteni egy kapcsolat sorsáról, hogy az egyik félről tudod, mindenképpen bőven túl fogja élni a másikat. Neki megadatott az örök élet még a másiknak egy kis szelet jut belőle, amit majd később tulajdonképpen másnak kell átadnia. Sophia makacssága mellett önzőségről is tett tanúbizonyságot. Ugyan szíve választottja nem volt mély romantikus, sőt, igen merev volt, ha arról volt szó, de köteléket ajánlott, egy olyat, amivel végleg magához láncolhatja és olyan hűségesküt, amely megszeghetetlen. Azonban a nő nem bírta volna feldolgozni, ha 30-40-50 vagy több év múlva ő már nincs, és más lép a helyébe. Más kopogtathatja majd a páncélt, mást vonz az a sötét és rejtélyes tekintet. Nem. Makacskodott, nemet mondott és ultimátumokat keresett, végül olyat ajánlott fel, amit ő sem biztos, hogy átgondolt… Azt akarta, hogy változtassa át.
Akár az egész karakterlapot ide lehetne tenni, mert az elmúlt hat év eseménye és vívódása jól lekövethető benne, így mindenképpen érdemes azt is elolvasni. LINK

|-A történet a továbbiakban rajtunk múlik, ha a leendő usernek van bármi extra elképzelése, arra is nyitott vagyok. : ) A név, minden a korábbi életéről és a Sophiaval való kapcsolata előtti személyiségéről, döntéseiről a megalkotóra van bízva. Az archoz ragaszkodni akartam, de úgy gondoltam, ha csak ez lenne az akadály, akkor hozok még pár lehetőséget, akikről meggyőzhető vagyok esetleg: Tyler Hoechlin, Nathaniel Buzolic, vagy Jamie Dornan.-|
vámpírok
Matt Bomer
500+



Vissza az elejére Go down
 
Az Életem
   
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Életem megkeserítője
» Életem megkeserítője, te vámpír...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: