Városhatár - Page 2
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

Városhatár


Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Városhatár - Page 2 Empty
TémanyitásVároshatár ↠ Pént. Dec. 09, 2016 7:45 pm


Fogalmam sincs, hogy mit keresek itt, fogalmam sincs miért és hogyan jutottam el ide. Arra még emlékszem, hogy beszálltam a kocsimba, bekapcsoltam a rádiót és elindultam csak úgy, de a többi... Nem emlékszem, hogy merre mentem, melyik útkereszteződésnél kanyarodtam le, mintha az emlékeim nagy részét kitörölték volna, mintha minden lényeges dolgot felejtenék el szép lassan. Ugyan ez van más élethelyzetekben is, például Gabriellel kapcsolatban; vannak olyan esetek amikor nem emlékszem tisztán a beszélgetéseinkre, vagy amikor beképzelek olyan dolgokat amik meg sem történtek, és egyre jobban kezdem azt érezni és hinni is, hogy kezdek megőrülni. Semmi ésszerű magyarázatot nem találok ezekre a történésekre és tényleg kezdek már-már bedilizni.
Mielőtt még jobban belemélyednék a gondolataimba, kiszállok a kocsimból, becsukom az ajtót és a határt jelző táblához sétálok.
- Fasza, itt még térerő sincsen. - morgom amikor előveszem a telefonomat és látom, hogy semmilyen térerő nincs, nem hogy jó, de még gyenge sincs. Ide kerültem az Isten tudja hova, de ha már itt vagyunk...
Hirtelen ötlettől vezérelve sétálok tovább, a telefonom zseblámpájával világítva meg az utat magam előtt, majd hirtelen toppanok meg amikor vér szagát érzem meg. Szememet lehunyom és mélyen lélegzem be a levegőt. Ha megérzem a vért akkor nehéz bírnom a szomjammal...de most megállít az, hogy hallom, ahogy valakinek nagyon gyorsan ver a szíve. Félelem. Egy ember van itt, egy védtelen ember.
Gyorsan megkeresem a helyszínt, nem messze a városhatártól, majd mit sem átgondolva a helyzetet, erőteljesen lököm arrébb a férfit és a nő felé fordulok. Mikor látom, hogy nagyon komoly baja nem esett, felegyenesedek és a férfire nézek, és csak most kezdem el átgondolni, hogy nem emberrel van dolgom, hanem egy természetfelettivel és az is lehet, hogy jóval erősebb nálam.



Asmodeus & Raven



Vissza az elejére Go down
 
Városhatár
   
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: