Stefan - Oh, hello!
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

Stefan - Oh, hello!


Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Stefan - Oh, hello! Empty
TémanyitásStefan - Oh, hello! ↠ Szomb. Dec. 17, 2016 10:58 pm

Általános információk

User neve: Stefan.

User kora: 20+.

Mit tanulsz, vagy hol dolgozol?

Igazából ez bonyolult, ami azt illeti, ugyanis vendéglátás szakon vagyok, aminek a keretein belül: vendéglátás szervező - vendéglősnek tanulok, de mégsem teljes mértékig érdekel átfogóan az egész szakmakör, inkább úgy mondanám, hogy egyedül a pincéri ágazat ragadt magával -, ha már mindenképpen szakmát kellett választanom.
Dolgozni sikerült egy egész nyáron keresztül, nos 14 órában, ami elmesélhetem, hogy koránt sem volt csillagos ötös értékelésű, de nem inogtam meg, és továbbra is tartom a szintet: #waitressforever.
Bár, hogy őszinte legyek, nos kicsit sem érdekel ez a szál, inkább a tovább tanulás felé hajlok, de hogy abból is mit kellene, nos passzolom. Mindenesetre eddig a pszichológia szakágazat az, amelyen komolyan elgondolkoztam, de, ami eredetileg szeretnék lenni, nos ahhoz meg nem lehet tanulni. Ugye, így jártam?
S hogy mi akarnék lenni? Az író szak.. Erősen, céltudatosan, és logikusan is érdekelne. Mindenesetre az írás stílusomon, a szóhasználaton, és egyéb-egyéb tényezőn jelentős mértékben csiszolnom kellene, amit ugyebár itt gyakorolok, már ha egy félévszázad lefolyása alatt írni méltatok. Mostanában valami írói válságom lehet, mert agyilag totál ki vagyok égve.
Tehát üdvözlöm magamat az agyatlanok társaságában! Valaki esetleg, nos csatlakozik még?!

Milyen hobbijaid vannak?

Hobbi? Hobbi..
Az írást sorolnám ide igazából, de nem csak hobbi szinten űzöm, hanem komolyabban, ami azt illeti.
Ugyanakkor néha napján szeretek barátnőkkel lógni, futni, avagy csak konditerembe járni. Igen, nekem még ezek is hobbik XD
Illetve imádok olvasni, sőt élek-halok a könyvekért!
Talán még azt is megemlíthetném itt, hogy elemző típusú vagyok, mármint szeretem figyelni a változást, az emberi szokásokat, a megnyilvánulást.. na igen, nem hiába lehetséges nálam a pszichológiai irányzat.

Mi az ami a legjobban kikapcsolja az agyadat?

Hát, akkor továbbra sem térnék el a tárgytól, és a már eddigiekben is megszokott 'írást' emelném ki. Ugyanis számomra ez az egyetlen, amely nemcsak, hogy teljes mértékig mindenről elvonja a figyelmemet, de nagy részben meg is határozza az életemet.
Imádom a karakterekben rejlő végtelen lehetőséget, hogy más-más személyiséget próbálhatok ki általuk, és hogy beleélhettem magamat egy másfajta környezetbe.
Tetszik, hogy akárhova eljuthatok, hogy sok minden lehetek, és hogy a karakterek által elfeledhetek mindent, ami a való életben zavar, avagy jelentős mértékben leterhel. Nincs tanulás, nincs elvárás, nincs korlát..
A karaktereim felépítése engem tükröz, a szavakkal való szójáték csodálatos érzés, és ahogy a játszópartnerektől tanulhatok, nos igazán mesés. Tetszenek a világok, a szakmák, a fajok, és a fantáziadús élmények. Imádom az ebből kifolyó kihívást, viszont utálom azt, hogy úgy írok, ahogy. Fő hiba pont -, tudom. Viszont akárhogy is igyekszem valami mindig is hiányzik nekem abból, amit alkotok.
Nem tökéletes az írásképlet, nem jó, ahogy hozok egy sorozatbelit, avagy egy canon-t, néha esetleg keresettet. Lehet csak én drámázom túl, ugye?
Mindenesetre az íráson túl menve: kikapcsol még az olvasás, a zene hallgatás, avagy a sorozatnézés, ugyanis ezekbe is beletudom élni magam olykor-olykor.

Mi az a film amit többször is megtudnál nézni? Melyik az a filmes műfaj ami a leginkább közel áll a szívedhez?

Számomra nem létezik olyan, hogy műfaj. Megnézek mindent -, persze, csak egy bizonyos szintig. Pl.: a szappanoperákat egyenesen rühellem, de ezen túlmenően vannak köztük jók. Szóval nekem bármi jöhet igazából, bár ami régebben nagy kedvencem volt az a Harry Potter című filmsorozat részei, vagy a Karib-tenger Kalózai.
Tehát lehet: fantasy, sci-fi, bár a horrort egyenes rühellem, de akár szuperhősös, tehát tényleg akármi, ami fent van a terítéken.
Mindenesetre mostanában egyetlen film sem volt a palettámon, inkább a sorozatok hívévé váltam, s húú, hogy abból még mennyi mindent nézek :'D

Ki a kedvenc színészed/színésznőd?

Nehéz, nehéz..
Mindig változott, avagy változik. Kedvenceim közé tartózott egy időben: Daniel Radcliffe, mint a kis Harry, avagy Paul Wesley, mint Stefan Salvatore -- innen ered az user nevem is Very Happy
De úgy abszolút kedvencet nem mondok, mert úgy is változik.
Imádom: Chris Wood-ot, Michael Fassbender-t, Nate Buzolic-ot, Joseph Morgan-t, Grant Gustin-t, és még sokan másokat, de ha most mindet fel kell sorolnom, akkor egész éjszaka itt fogok ülni lol!

Ki a kedvenc íród?

Saját magam Cool Na jó, nem!
Jelenlegi nagy kedvencem: Cassandra Clare
Akit örökké szeretni fogok: J. F. Cooper

Milyen könyveket szeretsz? Melyik az a műfaj amit a leginkább közel érzel magadhoz?

Továbbra is tartom magamat ahhoz, hogy bármi jöhet, de, ami nem tetszik, nos azt félre dobom. Témában független vagyok, viszont vannak tipikus írók, akik, ha más-más kategóriában is írnak, nos akkor sem ragadnak magukkal igazán.

Melyik a kedvenc könyved, és miért?

J. F. Cooper-től - A Vörös Kalóz
Imádom a megfogalmazást, szeretem a felépített világot, a történelmi jelentőséget, a történet levezetést, és hát a kalózok világára ugyebár senki sem panaszkodhat!  *.*

Cassandra Clare - Könyvsorozata, amely 6 szép könyvecskét foglal magában
Imádom ennek a nőnek a stílusát, ahogy felvázolja ezt a ragyogó világot, és az elméjét, miszerint ilyen maradandót sikerült alkotnia. Üdv. a könyves polcomon! *.*

Madách Imre - Ember Tragédiája
Tökéletes iromány, zseniális, és hát... Lucifer.
Lucifer a mindenem. #FanEffect

Milyen sorozatokat nézel most, és melyik a kedvenced?

Húú, hát komolyan soroljam fel? zacsi

Megnéztem:
- Legend of the Seeker
- The Mentalist
- Containment
- Glee
- Revolution
- és a többi.

Amiket nézek:
- Supernatural
- The Originals
- The Vampire Diaries
- Arrow
- Flash
- Legends of Tomorrow
- Supergirl
- Reign
- Once Upon a Time
- Lucifer
- How to Get Away With Murder
- Shadowhunters
- és a többi.

Nagy kedvencem pedig, nos mindegyik a maga nevében.

Melyik az a páros, akit a sorozataidból, filmeidből a legjobban szeretsz? (akár több is lehet)

Oh, már megint? Mindig hosszú a sor -, mindig xDD

Szerelmespárok:
- Kahlan & Richard (Legend of the Seeker)
- Kurt & Blaine (Glee)
- Magnus & Alec (Shadowhunters)
- Clary & Jace ( Shadowhunters)
- Elena & Damon (TVD)
- Bonnie & Enzo (TVD)
- Hayley & Elijah (TO)
- Davina & Kol (TO)
- Sara & Captain Cold (Legends of Tomorrow)
- Kara & Mon El (Supergirl)
- Katie & Jake (Containment)
- Emma & Hook (OUAT)
- és a többi.

Testvérek:
- Stefan & Damon - Defan (TVD)
- Sam & Dean (SupNat)
- és a többi.

Barátok:
- Stefan & Klaus - Klefan (TVD)
- Dean & Castiel - Destiel (SupNat)
- Jace & Alec (Shadowhunters)
- és a többi.

Ki a kedvenc énekesed/zenekarod?

Zenekar:
- Panic! at the Disco (Brendon Urie)

Énekes:
- Adam Lambert.

Rock-os vagyok, de mindent szívesen hallgatok, ami jó.

Szeretsz sportolni? Ha igen, mit?

Igen, és akkor: konditerem, futás.


A szerepjáték világa

Mikor fedezted fel a szerepjátékos világot, és mióta játszol ilyen oldalakon?

2012. Május 16.-án kezdtem el játszani, de már előtte is irkáltam.
Már kereken 5 éve, és fél éve. ( 7 hónapja, 1 napja).

Hogyan bukkantál rá a szerepjátékokra?

Előtte asztalos szerepjátékoztam (?) -, fogalmam sincs, hogy mondják, sorry zacsi
Aztán pedig 2012. Május 16.-án az egyik 'Vámpírnaplók' témájú oldalra keveredtem, meghívás révén.

Melyik az a szerepjátékos téma ami igazán megfog téged? (real life, vagy a fantasy világ)

Leginkább a fantasy, ugyanis a képzeletednek itt semmi sem szabhat határt.

Mi az a tényező amit a szerepjátékos világban, az oldalakban a legjobban szeretsz?

A fantáziát, az ötleteket, és a végtelennyi lehetőséget.

Milyen karaktereket szoktál/szeretsz alkotni? (jó, rossz, kitalált/canon, keresett,  esetleg sorozatbeli karakterek)

Számomra minden jöhet, de igazából mostanában a rossz fiúkat szeretem, és az őrülteket (lásd: Killian).

Az oldalon lévő karaktereid közül melyik áll leginkább közel hozzád, és miért?

Mindkét fiamat egyaránt imádom -, utálok valakit jobban kiemelni a másiktól.


Megjegyzés (bármi, amit el szeretnél mondani)
Utálom a női karaktereket.. lol!



Vissza az elejére Go down
 
Stefan - Oh, hello!
   
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: