high warlock of brooklyn
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

high warlock of brooklyn


Clary Fray
Mondén

Clary Fray
Clary Fray


26
Kor :

₪ new york
Tartózkodási hely :

2016. May. 28.
Csatlakozás ideje :


high warlock of brooklyn Empty
TémanyitásRe: high warlock of brooklyn ↠ Pént. Feb. 10, 2017 8:39 pm

Elfogadva!


Mindeddig úgy voltam vele, hogy itt nálunk a Malec páros és maguk a karakterek is el vannak átkozva, hiszen lassan 1 éve, hogy nyitva vagyunk, de nem volt huzamosabb ideig Malec az oldalon és nagyon nem is olvashattunk tőlük játékot. Sad talán 1 volt, még anno, egész régen ami játék végig ment. Viszont az oldalra érkezett egy aktív Alec és reményeim szerint te is aktív leszel köztünk, és végre mindannyian láthatjuk azt amire mióta várunk már: A Malec páros kiteljesedését. *.*
Lapodban nem találtam hibát, annyira átéreztem Magnus aggodalmát/fájdalmát, annyira szívem ütött a vége. Sad Huh, nem is tudom, hogy így hirtelenjében mit is mondhatnék, nem volt 5 oldalas regény, de ez nem is gond, így estére pont tökéletes volt. high warlock of brooklyn 1361364731
Miután foglalóztál, ne felejtsél el írni Alecnek és Evelynnek hiszen mindketten tervezgettek már az előző userrel, illetve majd velem is megejthetsz egy játékot valamikor. Rolling Eyes



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



high warlock of brooklyn Empty
Témanyitáshigh warlock of brooklyn ↠ Pént. Feb. 10, 2017 3:51 pm



Magnus Bane

Always lying about it ~ Warlock ~ Harry Shum Jr.


A falhoz dőlve bámultam ki az ablakon, bal kezemmel kissé félre húzva átlátszó, lilás árnyalatú függönyöm, hogy tisztán láthassam a város fényeit, valamit a vékony réteg hóval borított aszfalton haladó árnyvadászt, aki túlságosan el volt foglalva - azzal, hogy ne nézzen hátra - ahhoz, hogy legalább kicsit gyorsítson a léptein a hideg és a szállingózó hó miatt. A jobb kezemben szorongattam szokás szerint egy koktél poharat, ami most inkább kapaszkodó volt számomra, hiszen minden egyes méterrel, ami bővítette köztünk a távolságot, egyre inkább azon kaptam magam, hogy reménykedek.
Tudtam, hogy ez ostobaság. Reménykedni. Ezt már megtanultam rég, mégis akartam hinni, hogy a mostani más lesz. Talán Alexander Lightwood nem fogja összetörni a szívem - ismételgettem folyamatosan gondolatban a mondatot, mintha ezzel is csak tudatosítani szeretném magamban, hogy nem fogom még egyszer megégetni magam. S bárhogy is szerettem volna, képtelen voltam hinni ebben. Mert eszembe jutottak a régi szerelmeim. És eszembe jutott Will is. Láttam magam előtt az arcát, hallottam a hangját, s szinte éreztem magamon a tekintetét, miközben arról beszél, mennyire szereti Tessát. Emlékszem, minden egyes ilyen alkalommal újabb repedés keletkezett a szívemen. S talán Camille és azokat a csodás ajkakat elhagyó hazug szavak voltak az utolsók, melyek elérték, hogy ne engedjek közel magamhoz újra senkit. Elzártam az érzéseim a férfiaktól és a nőktől is egyaránt, mintha kiölték volna belőlem a szerelmet. Nem akartam szeretni, s nem akartam, hogy szeressenek. Szinte hallottam, ahogy a zár kattant a szívemen, de egyszerre két lakattal, csak hogy biztos legyen.
És most itt volt ez a fiú. Annyira ártatlan. Annyira gyönyörű. Annyira más. Mellette úgy éreztem, mintha újra élnék. Láttam a remény sugarait fel-feltűnni szemeim előtt, és bárhogy is próbálkoztam, nem tudtam ellenállni a vágyaimnak, és a kíváncsiságomnak.
Utána kellene mennem - kúszott végül elmémbe a gondolat, majd lehúztam a maradék italom, s ahogy hirtelen pördültem tengelyem körül elengedve a függönyt, kissé meglibbentve azt, elindultam az ajtóm felé.
Aztán inkább csak újra töltöttem a poharam...
Egy halk sóhaj tört utat magának ajkaim közt, miközben italomba kortyolva újra az ablakhoz léptem, de sziluettje már eltűnt az egyre vadabb hóesésben. Pillanatok alatt tűnt el előlem a város tündöklő fényei közt, és arra gondoltam, vajon mikor látom újra. Mert látni akartam. Mert több kell belőle, annak ellenére, hogy most menni hagytam. Még mindig harcol ellene az egyik énem a másikkal. Vívodok, de menthetetlen vagyok. Neki azonban még csak fogalma sincs, mégis mit tesz velem, s már előre fáj a vége.
- Alexander, össze fogod törni a szívemet - suttogtam magam elé figyelmeztetésként, mintha a szavaim bármit is érnének.
De én sosem tanulok a hibáimból.







Vissza az elejére Go down
 
high warlock of brooklyn
   
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» the high warlock of brooklyn
» Warlock, the ally

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: