My lovely werewolf
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

My lovely werewolf


Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



My lovely werewolf  Empty
TémanyitásRe: My lovely werewolf ↠ Vas. Ápr. 16, 2017 3:34 pm

elkelt karakter!



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



My lovely werewolf  Empty
TémanyitásMy lovely werewolf ↠ Szomb. Márc. 04, 2017 12:38 pm

Elkelt, köszönöm <3
Aaron Blake
Mind máig jól emlékszem arra az egy évvel ezelőtti napra, amikor először találkoztunk. Én épp a Central Park környékén jártam, amikor egy vérfarkasra bukkantam, aki épp egy démonnal harcolt. Már megsérült, s majdnem el is jött számára a vég, de én még időben megérkeztem, és megmentettem az életét. Ekkor jelentél meg te. Azt hitted, hogy én bántottam a fajtársadat, és egyből nekem támadtál - természetesen csak szavakkal. Sok csúnya dolgot vágtál a fejemhez, én pedig egy epés megjegyzés után csak sarkon fordultam, és elmentem onnét. Nem kezdtem el magyarázkodni neked, láttam rajtad, hogy egyébként sem tudtalak volna meggyőzni. Nem mondom, füstölögtem utána magamban rendesen, és szidtalak is, de aztán minden mérgem elpárolgott, amikor másnap kopogtattál az Intézet ajtaján. Bocsánatot kérni jöttél, te! Azt hittem, csak szórakozol, de nagyon is komoly voltál, én pedig csak legyintettem erre, de valójában nagyon is jól esett, hogy vetted a fáradtságot, és eljöttél hozzám, amikor az a másik vérfarkas tisztázta a helyzetet.
Ezután még jó párszor összefutottunk a véletlennek, vagy talán a sorsnak köszönhetően, de nem mondhatnám azt, hogy puszi pajtások lettünk. Igyekszünk egymás agyára menni, szívatjuk és beszólogatunk egymásnak, bár néha magam sem tudom, hogy csak viccből-e vagy komolyan gondoljuk a szavainkat. Ettől függetlenül nem hagyjuk egymást faképnél, ha netán összefutunk valahol, s habár soha, de soha nem vallanám be, de azért szoktam várni, hogy lássalak - mint ahogy te is. Jól elszórakozunk együtt, hiába nem mondanálak még kifejezetten a barátomnak. Te valami más vagy ennél, de még magam sem tudnám megmondani, hogy mi. Talán szerelem az, amit kezdek érezni irántad?

Röviden és tömören ennyi lenne. Ami a személyiséget illeti, Aaron kicsit olyan nőcsábász típus, aki az egyéjszakás kalandokat részesíti előnyben, habár nem fekszik össze fűvel-fával, s a lányoknak nemcsak erre megy rá - de ha fennáll a lehetősége, akkor nem utasítja vissza. Makacs és konok, csak mint Ev *-*, s ő is kezd érezni valamit iránta. Azt hiszem, a személyiségének a többi jegye nagyjából átjött a leírtakból. A névhez nem ragaszkodom, ha mást akarsz, akkor csak tessék, az első pb-hez viszont ragaszkodnék, vagy a második is jó (de inkább az első *-*) a közös gifek miatt. Ugyanígy mindenképp szeretném, ha vérfarkas maradna, de az életének a többi részét teljesen a te fantáziádra bízom.

Gyere gyorsan, mert nagyon várlak My lovely werewolf  1702983789
Vérfarkas
Harvey Newton Haydon, Francisco Lachowski (?)
22-25



Vissza az elejére Go down
 
My lovely werewolf
   
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lovely heartbreak
» The little werewolf;; Astrid
» Matthew the werewolf

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: