Lakótárs, barát
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

Lakótárs, barát


Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Lakótárs, barát Empty
TémanyitásLakótárs, barát ↠ Vas. Ápr. 09, 2017 9:40 am

Ian xyz
Mindenbe belerángatsz, pedig jól tudod, hogy kerülöm az adrenalint, tudod, hogy vérfarkas vagyok és nem csak ez az amiről tudsz, mert jól ismerjük egymást és jól tudod mi jár a fejemben. A legjobb barátom vagy, a tizenhatodik életévemet jártam mikor megismertük egymást, akkor is bajba sodortál és eleinte ezért nehezteltem is rád, de ahogy megismertelek ez mellékessé vált, mert elkezdtem hozzád kötődni. A mi barátságunk roppant érdekes, mert sokáig felvetettük egymásnak a mélyebb kapcsolat lehetőségeit, de végül együtt állapodtunk meg abban, hogy csak barátok maradunk, de azok örökké.
Vagány vagy, aki imádja a bajt és az adrenalint, ezért is sokszor mész bele buta dolgokba, hogy bizonyíts, hogy kinek arra még idáig sem jöttem rá, talán nekem, talán egyetlen testvérednek akinek midig az árnyékában kellett élned, míg be nem sokkaltál és elhagytad a családodat. Együtt élünk, mert a múltunk hasonló és jól kijövünk, együtt álljuk az albérleti díjakat, persze a mi kapcsolatunkban is vannak pillanatok, mikor nagyon mélyen veszünk össze, olyankor két napig nem is szólunk egymáshoz, de általában mindig ki is békülünk. A múltkori összeveszésünk azonban eléggé félre sikerült, nagyon megbántottalak és te elmentél. Ennek már egy hete, azóta nem is láttalak és fogalmam sincs hova mehettél; esetleg haza, de az is lehet az utcákat járod és aluljárókban alszol. Hiányzol, mert ha nem vagy mellettem kevesebbnek érzem magam, ugyan sokszor belerángatsz még rendőrségi ügyekbe is, de sosem bántam igazán, mert éreztem, hogy van mellettem valaki aki igazán támogat. Úgyhogy arra kérlek, térj vissza hozzám, biztos meg tudjuk beszélni a dolgokat!
A csoportot illetően ezzel a két csoporttal tudnék a legjobban azonosulni, de ha egyik sem tetszik egyáltalán, akkor ezt is lebeszélhetjük; azért vámpírban ne gondolkodj, a vámpírok és a vérfarkasok köztudott, hogy nem jönnek jól ki. Illetve a play by szabadon válaszható ^^ Továbbá a név csak egyfajta ajánlat, a nevedet úgy alakítod ahogy jól esik *.*
Siess, mert tényleg nagyon várlak :3
mondi/farkas
play by
huszonnyolc



Vissza az elejére Go down
 
Lakótárs, barát
   
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» lakótárs kerestetik
» A legjobb barát
» Barát, ellenség, bárki lehetsz
» barát-rokon; szövetséges-ellenség; bármi-bárki

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: