Matthew the werewolf
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

Matthew the werewolf


Clary Fray
Mondén

Clary Fray
Clary Fray


26
Kor :

₪ new york
Tartózkodási hely :

2016. May. 28.
Csatlakozás ideje :


Matthew the werewolf Empty
TémanyitásRe: Matthew the werewolf ↠ Szomb. Júl. 15, 2023 7:47 pm

Elfogadva!
Kedves Matt *.*
Tisztán emlékszem a Teen Wolf időszakomra, imádtam, sőőt, mai napig is imádom, pont nemrégiben kezdtem el újra nézni szóval mikor megláttam, hogy az oldalon lesz egy Tyler-ünk, húha, nagyon feldobtad a napomat. love
Hála a discordnak nem nehéz kitalálnom, hogy kihez készültél, (az ő pbjét is imádom btw rrr )szóval szerintem rohanj, szaladj hozzá, mert biztos nagyon vár már téged ahogy a többi frissen elkészült vérfarkas is biztosan alig várja, hogy játszhasson veled. aww
Foglalókat kérlek ne felejtsd el. Smile Jó játékot!

Shadowhunters frpg



Vissza az elejére Go down
Matthew Dragon
Vérfarkas

Matthew Dragon
Matthew Dragon


27
Kor :

2023. Jul. 11.
Csatlakozás ideje :


Matthew the werewolf Empty
TémanyitásMatthew the werewolf ↠ Kedd Júl. 11, 2023 7:11 pm

Matthew Dragon
Újra és újra neked fognak menni, fel fognak lökni, neked pedig
talpra kell állnod! Bizonyítanod kell, hogy talpra tudsz állni!


faj: vérfarkas

kor: 26

születési idő/hely: 1997. 01. 01. || New York
becenév: Matt

play by: Tyler Hoechlin

foglalkozás: IDE



Mondj egy mesét


Árnyékőrzők
1997-ben láttam meg a napvilágot Olaszországban. Anyám a Guardiani dell'Ombre nevű farkas falka vezetője volt abban az időben és mint első és egyetlen gyermeke, én vagyok a falka trónörököse. Ezt a falkát elismerés övezi, ugyanis híres a falka arról, hogy segíti a bajba jutott farkasokat, védelmezi őket akkor is, ha azok nem óhajtanak a falkához csatlakozni. Ez egy ősi szokás, amit még az első felmenőm vezetett be. Akkor még csak egy a maffiához hasonló közösség volt a miénk, nem voltak farkasok, legalábbis ha voltak is, az nem volt nyilvános. De idővel farkasok töltötték fel ezt a falkát. Ki harapott, ki pedig farkasnak született.
Mióta anyám a falkavezér, van mellette egy szövetséges boszorkánymester, aki Hecate gyermeke. Az évek alatt Róma főboszorkánymestere lett, így több feladatot kapott, kevesebb ideje maradt a szövetséges falkára, de mindig ott volt anyámnak, ha kellett.

Gyermekkori traumatizáció
14 éves lehettem, amikor egy falkabéli konfliktus miatt a falkánkat megtámadta a rivális Triste Rovina. Anyám egyik segédje betért a falkájuk területére, ugyanis beleszeretett egy lányba a Triste Rovina falkájából. Azonban ez a lány a falkavezér lánya és ezt a cselekedetet nyilvános háború kezdeménynek vélelmezte. Ezért megtámadott bennünket és a harc során a falkavezérünk, az édesanyám, életét vesztette. Hogy őt védjem én végeztem egy ellentétes farkassal, akiről csak később tudtam meg, hogy a falkavezér legfőbb tanácsosa volt. Az, hogy anyám a karjaim közt halt meg, szörnyű volt és egyszerűen feldolgozhatatlan. Az pedig korántsem segített benne, hogy a cselekedetemmel nyilvánosan is vérdíjt tűztek ki a fejemre. Apámmal és a szövetségesünkkel el kellett menekülnünk Olaszországból. Pontosabban a boszorkánymester inkognitóban maradt és így segített rajtunk. Először apámmal Angliába mentünk és a Londoni falka segítségét kértük. Azonban ránk találtak és, hogy ne keverjünk még több ártatlant bajba, ideje volt onnan is mennünk. Pontosabban nekem, mivel engem akartak. Így hátrahagyva az utolsó rokonomat is, Amerikába menekültem, New Yorkba, ahol aztán a falka nem akart befogadni, így magányos farkasként bujkáltam kezdetben egyedül. Később viszont a boszorkánymester segítségével.

Jelen eseményei
A New York-i falka törzshelyére – habár nem fogadtak be – de sokat jártam. A régi Jade Wolf és egyben a mostani Taki's Diner nem csak megnyugtató környezete miatt vonzott és mert az ételek eszméletlenül finomak, hanem volt ott egy titokzatos nő is. Sosem mondott sokat magáról, akkor sem, mikor mindenki kiteregette a mélyebbnél mélyebb szennyesét. Ő sokszor csak ült és hallgatta a többieket. Én gyakorta vesztem el a tekintetében és próbáltam kitalálni a múltját – révén, hogy nem árulta el – de sosem jutottam szinte semmire. Ő egy olyan hölgy, akinek nem lehet csak úgy kitalálni a múltját. Titokzatos és elbűvölő. Hosszú hosszú hónapokig magam előtt is titkoltam, hogy éreznék iránta bármit is. Sőt, meggyőztem magamat afelől, hogy az egész csak azért van, mert nem mond el magáról semmit. De most, kezdek rá döbbenni, hogy ez ennél sokkal több. Tetszik és kész lennék közelebbről megismerni, ha hagyná. Nem azért, mert kíváncsi vagyok, hanem mert szeretném megismerni őt. Szeretném ha ezt ő is így érezné, de abban nem lehetek biztos. Amiben biztos lehetek, hogy az olasz farkas falkának szörnyű az időzítése. Végre mernék valaki felé nyitni és ismét rám találtak. Ismét menekülnöm kell. De nem akarok innen elmenekülni. Végül így egy raktárépületben húzom meg magamat, ahol szagomat a szövetségesem rejti el a farkasok elől. Erről csakis Ramona tud, mert csak benne bízok meg annyira, hogy tudhassa hol bujkálok és miért.


Shadowhunters FRPG:



Vissza az elejére Go down
 
Matthew the werewolf
   
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» The little werewolf;; Astrid
» Matthew Daddario
» My lovely werewolf

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: