Isabelle Lightwood
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

Isabelle Lightwood


Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Isabelle Lightwood Empty
TémanyitásRe: Isabelle Lightwood ↠ Vas. Dec. 04, 2016 7:26 pm

Általános információk

User neve: Zsuzsi

User kora: 24

Mit tanulsz, vagy hol dolgozol?

Egy középfokú angol tanfolyamon veszek részt.

Milyen hobbijaid vannak?

Olvasás, írás, rajzolás, sorozatfüggőség.

Mi az ami a legjobban kikapcsolja az agyadat?

Sorozatok vagy zene *-*

Mi az a film amit többször is megtudnál nézni? Melyik az a filmes műfaj ami a leginkább közel áll a szívedhez?

Mr. Chrurch *-* többet sírtam rajta mint a titanicon kétszer néztem meg egymás után, hogy feldolgozzam. Dráma ami a legjözelebb áll, de szeretem a romantikus műfajt, a fantasyt, misztikust, sci-fi-t mindent kivéve horror.

Ki a kedvenc színészed/színésznőd?

Színészem: Domnhall Gleeson, Tom Ellis, Johnathan Rhys Meyers, David Tennant, Luke Evans.
Színésznő: Jennifer Lawrence, Margot Robbie

Ki a kedvenc íród?

Libba Bray

Milyen könyveket szeretsz? Melyik az a műfaj amit a leginkább közel érzel magadhoz?

Körülbelül mint filmekbe.

Melyik a kedvenc könyved, és miért?

Libba Bray- lázadó angyalok
Két világ összemosódásáról szól egy különleges 18. századi lányiskola lány csoportja kezében. Nimfákkal, kentaurokkal és egyéb lényekkel.

Milyen sorozatokat nézel most, és melyik a kedvenced?

Lucifer, Rejtjelek, Feketelista, Rejtély(Fringe)
És mindegyik a kedvencem

Melyik az a páros, akit a sorozataidból, filmeidből a legjobban szeretsz? (akár több is lehet)

Olivia és Peter bishop a fringeből *-*.

Ki a kedvenc énekesed/zenekarod?

Melanie Martinez

Szeretsz sportolni? Ha igen, mit?

Nem sajnos rossz a térdem.


A szerepjáték világa

Mikor fedezted fel a szerepjátékos világot, és mióta játszol ilyen oldalakon?

Valamikor 14 éves koromban.

Hogyan bukkantál rá a szerepjátékokra?

Egy atw-s alkonyatos oldalon játszottam és a hotdog nevű közösségi oldalon láttam meg.

Melyik az a szerepjátékos téma ami igazán megfog téged? (real life, vagy a fantasy világ)

Fantasy a real life-ot nem szeretem.

Mi az a tényező amit a szerepjátékos világban, az oldalakban a legjobban szeretsz?

Hogy bárki lehetek.

Milyen karaktereket szoktál/szeretsz alkotni? (jó, rossz, kitalált/canon, keresett, esetleg sorozatbeli karakterek)

Mindig saját kitalált karaktert szeretek hozni, de van mikor sorozatbelit. A kedvenc jellemem a rossz *-*.

Az oldalon lévő karaktereid közül melyik áll leginkább közel hozzád, és miért?

Helen *-* a velejéig romlott őrült pszichológus dokinéni. De készül egy másik aki szintén közel áll hozzám egy Klávé tag. *-* Mindezek ellenére Izzy-t sem adnám senkinek semmiért *-*.





Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Isabelle Lightwood Empty
TémanyitásIsabelle Lightwood ↠ Szer. Júl. 20, 2016 8:28 pm



Sziasztok kedves fórumlakók! *-*
Üdvözlök mindenkit az anonim sorozatfüggők gyűlésén xD.
Teljes nevem Zsuzsanna, de maradjunk a Zsuzsinál… Zsuzskánál… Zsunál vagy bármi másnál csak Zsuzsa ne legyek. 1993 március 12.-én jöttem világra Borsod megyei kisvároskámban, ^^ úgyhogy kérem, senki ne lepődjön meg, hogy néha napján a 23 életévemmel úgy viselkedek, mint egy (szellemi fogyatékos) gyerek xD. Infó szakon érettségiztem aztán pedig Hálózat üzemeltető és telepítő szakon Szoftverüzemeltetői  OKJ képesítést szereztem. Na hát úgy látszik ez nem volt elég ezért az után még leraktam egy Pénzügy Számviteli Ügyintéző OKJ-t, majd kb egy évig dolgoztam tanársegédként egy Általános suliban és jelenleg egy középszintű angol nyelvtanfolyamon koptatom az iskolapadot. Mondhatom eddig ki sem mozdultam az iskolaépületekből. Razz
No de erre senki sem kíváncsi haladjunk csak tovább. Régebben már volt példa rá, hogy megpróbálkoztam saját illetve más fórumokkal is, de a sajátok általában nem indultak be a többit pedig sajnos meguntam. Esetleg aki forgott már Jcinkes fórumokon ismerhet Lost Odds-ról ( bár nem hinném, mert egyik saját fórumom volt, ami nem indult el:P ). Voltam blood and chocolate fórumon is Divina Reisen néven, de sajnos az is elveszett a süllyesztőben. Szabadidőmben itt vagyok veletek, tervezgetem a jövőbeli álomkönyvemet, amivel talán el merek majd indulni az Aranymosáson. Szeretek rajzolni, írni, zenét hallgatni, olvasni (bár mostanában könyvhiányban szenvedek, úgyhogy erőszakold rám a kedvenced) na és persze a sorozatok minden mennyiségben. *-*
Pmben lehet velem cseverészni minden féle diliségről ráadásul van mikor le sem szakadok a nagy chatről úgyhogy így vagy úgy megtalálsz ha szeretnél egy cuki avi képet, vagy aláírást *-*.
Pusz pusz Zsu




Vissza az elejére Go down
 
Isabelle Lightwood
   
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Isabelle Lightwood
» Isabelle Lightwood
» Isabelle Sophia Lightwood
» alexander lightwood
» Alexander Lightwood

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: