Katherine Wright
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

Katherine Wright


Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Katherine Wright  Empty
TémanyitásRe: Katherine Wright ↠ Szomb. Júl. 23, 2016 2:38 am

Gratulálunk, elfogadva!


Üdvözlünk az oldalon


Katherine Smile

Őszinte leszek hozzád. Elgondolkoztatott a lapod. Nagy gondolkozás után végül úgy döntöttem, hogy elfogadlak.
Először is. A szóismétlések. Néha mindenki bele esik abba a hibába, hogy megismétli a szavakat vagy kifejezéseket. Sajnos észrevettem, hogy te is ezt tetted. Lehet azért, mert  szinte éjfélkor raktad ki a lapodat és az álmosság gyakran csodákra képes a nyelvtannal. Így áttekintettem az ilyen fajta hiba felett. Smile
A többi része azonban jónak tűnt nekem. Bár szívesen hallottam volna arról, hogy hogyan lett belőled vámpír.
Kicsit furcsának tartottam, hogy azt írtad  Asmodeus mellett jobban hasonlítasz a régi énedre és "jobb emberré tesz". Hiszen ő egy démon, méghozzá nem akármilyen, így szokatlannak tartottam a dolgot. Mondjuk ki tudja milyen érzéseket kelthet valakiben egy démon. Wink
Viszont úgy döntöttem tovább engedlek és remélem jól gondoltam a dolgot. Smile Szóval futás, foglalózd le a pofidat, hogy aztán többet is halljak felőled a játéktéren.  hello






Vissza az elejére Go down
Katherine Wright
Vámpír

Katherine Wright
Katherine Wright


❖ new york
Tartózkodási hely :

2016. Jul. 23.
Csatlakozás ideje :


Katherine Wright  Empty
TémanyitásKatherine Wright ↠ Szomb. Júl. 23, 2016 12:52 am



Katherine Wright

₰  Becenevek:
Kath
₰  Csoport:
Vámpírok
₰  Play by:
Nina Dobrev
₰  Foglalkozás:
Minek az?
₰  Kor:
503




a múlt árnyai


Ha rám nézel akkor egy életerős, fiatal 20 éves lányt pillanthatsz meg, aki imád élni. Hát... Lényegében ezt el is találod, mert imádok élni, erős is vagyok, csak éppenséggel nem 20, hanem pontosan 503 éves vagyok. Vámpír vagyok. Mióta átváltoztam azóta teljes mértékben megváltoztam, az élet formált olyanná, mint amilyenné váltam. Emberi életemben tényleg kedves voltam másokkal, akiket a barátaimnak tartottam azokért a tűzbe képes lettem volna tenni a kezemet, de aztán vámpírrá váltam, többé egy percet sem öregedtem, és végig kellett néznem azt ahogyan a szeretteim meghalnak... Szinte belepusztultam a fájdalomba amit akkor éreztem, a barátaim pedig... Mind-mind elárult, hiszen árnyvadászok voltak és nem akartak egy alvilágival barátkozni, úgy dobtak el maguktól, mintha csak egy használt rongy lennék. Egyedül voltam, egyedül kellett feldolgoznom a vámpírrá válásomat, és talán a kezdeti egyedüllét segített abban, hogy most olyan személy legyek, amilyen vagyok.
Mikor elfogadtam azt, aki vagyok, amivé váltam, elkezdtem ismerkedni, összejövetelekre járkálni, - persze csak azokra, amiket naplemente után tartottak - mivel belülről szinte meghaltam akkor amikor a családomat és a barátaimat elveszítettem, ezért nem is igazán voltak komoly kapcsolataim, ha megláttam valakit akkor elcsábítottam, volt vele pár éjszakám és aztán úgy hagytam ott faképnél ahogy engem hagytak el a barátaim. Mai napig is ezt csinálom, sosem építettem ki komoly kapcsolatot, mindenkin csak átgázolok, az egy éjszakás szexekért élek, képes vagyok bárkin áttaposni, amikor csak a kedvem arra szottyan.  A magam 503 évével sok mindenen mentem keresztül, sokszor próbáltak sokan megölni engem, de mindig én kerültem ki győztesként. Túlélő vagyok, és mindenki nyugodtan elítélhet engem, de nem csak úgy, unalomból váltam ilyenné, az élet tett ezzé. Egy manipulatív, önző, és néhány ember szerint ribancá. Igen, ez vagyok én. Legalábbis mostanáig ezt hittem, azt hittem, hogy sikerült minden emberi érzelmet kiölnöm magamból, de aztán találkoztam egy férfival Philadelphiában, éppen átutazóban voltam ott. Asmodeusnak hívják és démon, a hazugság és a csalás a főbűne, ezért sem szabad bízni benne, ezért sem kellett volna elindítania bennem valamit, de mikor eszembe jutnak a találkozásaink, a közös pillanataink... Csak arra tudok gondolni, hogy milyen érzés lehet átölelni őt, közel érezni őt magamhoz, megcsókolni őt... Ha rá gondolok vagy mellettem van akkor teljesen más vagyok, egy csöppet talán hasonlítok is mellette a régi énemre, a régi Katherine-re, de mikor ő nincs velem, akkor újra az a manipulatív dög vagyok, mint azelőtt. Ő jobb emberré tesz, kiegészít engem, hasonlít rám és nem szabad elfeledkeznem a főbűnjeiről sem... Lényem egy része azt súgja, hogy bízzak meg benne, de a másik, a dominánsabb rész viszont csak azt mondogatja nekem, hogy hatalmas nagy vétek lenne bízni benne, mert meg fog bántani és megint fájdalmat fogok érezni. 503 évem alatt egyszer a megérzéseimre fogok hallgatni: eljöttem ide, Pandemoniumba amit mások Démon Város néven ismernek és neveznek, meg kell találnom őt, meg kell csókolnom őt és ki kell derítenem azt, hogy mit is érzek pontosan iránta...




Vissza az elejére Go down
 
Katherine Wright
   
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Tamara Wright
» Katherine McNamara
» Ashlyn Wright
» Katherine & Sebastian
» Sebastian & Katherine || egy kis lelkizés

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: