Családom csokra ~ Szüleim és testvéreim
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

Családom csokra ~ Szüleim és testvéreim


Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Családom csokra ~ Szüleim és testvéreim Empty
TémanyitásCsaládom csokra ~ Szüleim és testvéreim ↠ Kedd Aug. 09, 2016 2:01 am



Apuci Karstark

Jaj, drága apám! Miért kell ilyen nehéz esetnek lenned? Vagy talán tényleg velem van a probléma? Akármennyire is gyűlölsz nekem még mindig szükségem van rád. Még fontos vagyok neked? Szereted még az elsőszülöttedet? Makacs vagy, konok, de erős akaratú és mindenek felett megfontoltan cselekszel. Hideg, rideg. De mégis, mindent csak a családodért tettél, ahogyan most is. Mondd, hogy nem gyűlöltél meg annyira. Segítségre van szükséged neked is, talán most a legjobban. Ismeretlen kór köt az ágyhoz és a falka magára maradt. Makacsságodon tegyél túl jó apám, hadd segítsek!
// A PB nem megkötött, de valami hasonló arcot képzeltem el. A korához képest tartsa jól magát. A karakter személyisége ne legyen megváltoztatva. Vérfarkas maradjon, hiszen Angliában egy falkavezér(!). Nagyon várlak apuci *.* Több információt láthatsz az ET-mben.//





karakter csoportja


vérfarkas



karakter kora


kb. 50 körüli



play by


Sean Bean (?) hasonló kaliberű







Anyuci Karstark

Drága jó anyám! Lényed egésze varázslatos. Vagy ez csak a látszat? Valami oknál fogva nem vagy olyan, mint amilyennek régen ismertelek. Megkeseredtél, sőt! Talán még gonoszság is lapul a szívedben. Miért? Mi történt, hogy ilyen hirtelen változást látok rajtad? A gyermekeid épsége sem érdekel és apám felé is olyan szintű gyűlöletet mutatsz, hogy azt álmomban sem gondoltam volna. Mi a motivációd? Mit akarsz elérni? S vajon hova tűnsz el nap, mint nap órákra otthonról azzal a hazugsággal, hogy jógázni mentél?
// A PB egyértelműen változtatható, csak a gének miatt gondoltam, hogy legalább vörös hajú legyen. A csoport kedved szerint változtatható, persze előtte szeretném veled megbeszélni PM-ben. Nagyon várlak anyuci *.* Több információt láthatsz az ET-mben.//





karakter csoportja


vérfarkas/mondén/amit szeretnél



karakter kora


49 éves



play by


Julianne Moore (?) a lényeg hogy vörös legyen







Laylah Karstark

Húgocskám emlékszel még amikor rád vigyáztam és megígértem, hogy soha nem hagylak el? Annyira sajnálom, hogy nem tartottam be az ígéretem. Meg kell értened, hogy apánk makacs egy ember, nem igazán volt választásom. Most már azt kívánom bárcsak soha nem hagytalak volna el. A kétségbeesett hangod a telefon túloldalán is erre utalt. Szükséged van rám, de nem akartál a részletekkel terhelni, míg oda nem érek hozzád. Hogyan is mondhattad volna ezt telefonban? Apánk lebetegedett te pedig aggódsz érte és a falkáért is. Nincs vezetőjük, amíg apánk gyengélkedik, márpedig az öcséink még túl fiatalok ehhez. Sietek hozzád, bátor húgocskám.
// A PB-hez ragaszkodnék, de ha van jobb ötleted könnyen meggyőzhető vagyok. A karaktereink között szoros kapcsolat van, ami az évek során sem gyengült meg. Nagyon várlak húgocskám aww Több információt láthatsz az ET-mben.//





karakter csoportja


vérfarkas/mondén



karakter kora


24 éves



play by


Sophie Turner







Hugica Karstark

Azok a rossz hormonok, nincs igazam? Persze ilyenkor az egész világ van ellened, nem fordítva. Teszel a családra, a kötelességekre a falkára meg végképp. Hol érdekelnek téged az ilyen dolgok, amikor neked sokkal nagyobb problémáid vannak. A barátod elköltözött Írországba és lehetetlen így a találkozás. A barátaid rólad pletykálnak a hátad mögött és emellett még az iskola barmai sem hagynak békén. Pedig te voltál a lánchegy csúcsa, hogyan csúszhattál le ennyire? Még a stréberek sem állnak veled szóba... Emellett van az a kis piszkos ügyed azzal a zsernyákkal ami ha kiderül árthat a családi hírnévnek, de legfőképpen a szabadságodnak. Pincérként ha elég zsetont szerzel össze legalább leléphetsz ebből a kócerájból a fiúd után. Már csak ő érthet meg téged.
// A PB nyugodtan változtatható, de nem éppen egy "jó kislány" arcot képzelek el mellé. Az én karakteremmel szinte egyáltalán nem tartja a kapcsolatot, bármennyire is próbálkozik Rick. Hugica kérlek ne hagyj el! *.* Több információt láthatsz az ET-mben.//






karakter csoportja


vérfarkas/mondén



karakter kora


22 év



play by


cara delevingne (?)








Roland Karstark

Konok, bátor és határtalanul önzetlen. Viszont előbb cselekszel, s aztán gondolkozol. Ami néha sok problémát hagy maga után. Bár kinézetben inkább anyánkra ütöttél, személyiségben apánkra hasonlítasz. Miután elmentem te voltál a férfi a házban, persze apán kívül. Minden tőled telhetőt megpróbáltál összetartani a családot, de nem volt egy könnyű dolgod. Főként most, hogy apánk ágynak esett és a te feladatod lett, hogy vigyázz a falkára. De hogyan is tudnád irányítani azt a csapat felnőtt férfit és nőt? Tekintélyt nem tudsz szerezni fölöttük, ami a legelső probléma egy vezetőnél. Hallottad, hogy a nővéred hazahívott engem. Aminek egyáltalán nem örültél, azzal az indokkal, hogy mindent kézben tartasz, de vajon tényleg így van e?
// Öcsikém te voltál mindig is a kedvencem ( ezt ne áruld el a többieknek ). A PB-t nem vagyok hajlandó megváltoztatni, de ha nagyon jó indokaid és PB ötleted van még átgondolhatom a dolgot. Nagyon várlak kiskrapek aww Több információt láthatsz az ET-mben.//






karakter csoportja


vérfarkas



karakter kora


19-20 éves



play by


cameron monaghan







Öcsike Karstark

Biztos nem emlékszel rám. Hogy is emlékezhetnél, hiszen alig bújtál ki anyánkból, mikor engem száműztek. Abból a néhány leveledből, amit küldtél az évek során nem sokat tudtam meg rólad. Azt sem tudom, hogy hogyan éred meg ezt az egészet, ami a családunkkal és a falkával történik. Bízol a bátyádban, hiszen ő volt mindig is a mentorod és ennél több neked nem kell. Viszont látszik, hogy kétkedve fordulsz anyánk felé. Vajon a többiek tudják azt, amit te is? Hogy anyánk mit csinál minden héten....
// Ezen a karakteren szabnék meg a legkevesebbet. Lényegében a PB sem érdekel, csak a géneket próbáljuk meg egyeztetni és azért látszódjon rajta, hogy ő a legfiatalabb a családban. Várlak öcsike, meg akarlak ismerni! *.*  Több információt láthatsz az ET-mben.//





karakter csoportja


vérfarkas



karakter kora


17 éves



play by


Colin Ford (?)





Vissza az elejére Go down
 
Családom csokra ~ Szüleim és testvéreim
   
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Testvéreim

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: