A nyár női karaktere
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

A nyár női karaktere


Clary Fray
Mondén

Clary Fray
Clary Fray


26
Kor :

₪ new york
Tartózkodási hely :

2016. May. 28.
Csatlakozás ideje :


A nyár női karaktere Empty
TémanyitásA nyár női karaktere ↠ Hétf. Aug. 15, 2016 11:49 pm

A nyár díjai


Női karakter


Itt tudod jelölni azokat a karaktereket, akik a nyáron szerinted megérdemelnék az évszak női karaktere címét. Jelölni három embert lehet és indokolni is kell! Ha nincs indoklás, akkor a jelöléseket nem tudjuk elfogadni!
Jelölgetni 1 héten keresztül lehet, vagyis jövőhét hétfőig, ami 08. 22.





Vissza az elejére Go down
Cornelia Maxwell
Mondén

Cornelia Maxwell
Cornelia Maxwell


▄▀ new york
Tartózkodási hely :

2016. Aug. 09.
Csatlakozás ideje :


A nyár női karaktere Empty
TémanyitásRe: A nyár női karaktere ↠ Kedd Aug. 16, 2016 1:01 am

1. Isabelle Lightwood - Habár mostanában nem nagyon vagy az oldalon amiért szomorú vagyok, de attól még az nem változik meg, hogy imádom a karakteredet, csodás arca van, csodás jelleme és az egyik kedvencem. *-*
2. Crystal McAdams - Ezt most indokoljam is? Surprised Igazából Clary énemmel kéne írnom ide, de magam után ugyan azzal az arccal nem szeretek írni... zacsi Alig várom már a Crys & Clary játékot, habár furcsa lesz a 2 Clary pb-t közös játékban látni, de akkor is jó lesz. Very Happy
Szeretem a karakter jellemét, mint mondtam szép pb, és hát... nem tudom még mit kéne írnom ide, örülök annak, hogy jöttél és, hogy egy ilyen jó karit hoztál. *.*

Egyenlőre őket jelölném, ha még eszembe jutna valaki, akkor ki fogom pótolni.



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



A nyár női karaktere Empty
TémanyitásRe: A nyár női karaktere ↠ Kedd Aug. 16, 2016 2:23 am

Kimberly Butler ~ Mert imádom a gyerekeket és öröm volt látni, hogy egy fiatal is van közöttünk. *.* Illetve a személyiségéért is odavagyok, ami szerintem nem nehéz. Gratula az apának! Ráadásnak ha ez még nem lenne elég, árnyvadászról van szó.

Ambrosine Bane ~ Odáig vagyok a karakterért. Egyrészt a rokonokból nagyon kijutott neki... részvétem (xd), másrészt a jelleme is nagyon tetszik. Legalábbis amit eddig az et-jében és a játékaiban is volt szerencsém olvasni. *.*



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



A nyár női karaktere Empty
TémanyitásRe: A nyár női karaktere ↠ Kedd Aug. 16, 2016 7:09 pm

Kimmy, Kimmy, Kimmy
Ki más lenne ha nem apuci hercegnője? Mit is mondhatnék. Az előtörténeted csodálatos és ennyi idősen nagy lányként viselkedni és erősnek lenni, bizony nem könnyű. Rajtam is túl teszel az erőddel és a kitartásoddal. Rendkívül imádom a karakteredet és ez akkor is így lenne ha nem az én hercegnőm lennél :3 Remélem megnyered a nyár női karaktere címet pici lány  *.*



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



A nyár női karaktere Empty
TémanyitásRe: A nyár női karaktere ↠ Kedd Aug. 16, 2016 7:25 pm

Clarissa, Clarissa, Clarissa
Szerintem csodálatos már maga Clary is, hiszen egyik napról a másikra a nyakába zúdul az árnyvilág mégis úgy kezeli szinte, mintha mindig is árnyvadászként nevelkedett volna és a bukkanókon úgy kel át mintha nem is lennének. Ez már alapjáraton csodálatos. Ahogy pedig a user visszaadja ezt a karaktert, hát az is bámulatos. Egyszerre tud komoly és humoros lenni és ez hatalmas csillag az én szemeimben. Emellett pedig kérem szépen.. Katherine Mcnamara.. egy csodálatos színész és imádom Clary-nek *-*
Hivatalosan is kimondhatom, megérdemli Clary ezt a címet (is)  *.*


Isabelle, Isabelle, Isabelle
Nos, utóbbi időben kevesebbet voltál ihlet hiányában, de a véleményemen ez semmit sem változtat. Rettentő jó amit művelsz játéktéren és ezt személyesen tapasztalhatom. -Remélem Dimitri-vel komolyra fordulnak a dolgaitok- Mindenesetre maga Izzy története is csodálatos és ehhez mérten az előtörid is csodálatos. Rettentően jól vezeted a karaktert, csak így tovább :3 Neked is kijár a nyár női karaktere cím  *.*



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



A nyár női karaktere Empty
TémanyitásRe: A nyár női karaktere ↠ Kedd Aug. 16, 2016 7:43 pm

I. BERNADETTE LEVITZKI - Csodás arc és csodás történet, egyszerre dramatikus, szívszorító, viszont költői is, és amikor az et-je végére értem, meg is kérdeztem, miért nincs tovább? Lehet, ezt csak a vérontás iránti szerelmem mondatja velem, de imádtam, oda meg vissza, és a játéktéren is nagyon szívesen olvasnám... De mielőtt bárki is azt hinné, nem vagyok stalker. Egy picit sem.

II. ISABELLE LIGHTWOOD - My hero *-* Legalábbis a könyvekben az volt, és ez azóta sem változott. Képes volt megfogni az et-jével, pedig amúgy a könyves kedvenceimmel mindig kritikus szoktam lenni (na nem mintha az én véleményem annyit számítana); de Izzy olyan szinten levett a lábamról, hogy azóta se tudtam felállni... Pedig tényleg csak az et-jét olvastam, a játéktérig még el se jutottam. És az az arc... Mi ő, ha nem egy tökéletes jelölt a hónap női karakterére?



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



A nyár női karaktere Empty
TémanyitásRe: A nyár női karaktere ↠ Szer. Aug. 17, 2016 9:13 am

Isabelle Lightwood - drága nővérem! tökéletesen alakítja a karaktert, és nagyszerű társaság is. Imádom ♥️

Clary Fray - Rossz vagy, Clary Fray! Very Happy Minden kategóriában jelölni kell, egyszerűen nem bírlak nem jelölni Surprised Szóval, jól hozod a karit, aktív vagy vele és tökéletesen elnéző velem Razz Maradjon is így.



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



A nyár női karaktere Empty
TémanyitásRe: A nyár női karaktere ↠ Szomb. Aug. 20, 2016 1:01 pm

Megint csak két csillámpónit jelölök hiszen ahw *-* csak nézzünk rájuk vöröshajú szépség mind a kettő. Iszonyat aranyosak, remek pb választás és a játéktéren is remekelnek épp úgy mint a kedves user *-*

Eden Prendergast
Clary Fray



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



A nyár női karaktere Empty
TémanyitásRe: A nyár női karaktere ↠ Hétf. Aug. 22, 2016 8:10 pm

Clary Fray: Mondanom sem kell, tökéletesen viszi a karaktert és Simon még itt is bele van habarodva, evvan Very Happy Ez a gyerek levakarhatatlan rólad Clary xd



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



A nyár női karaktere Empty
TémanyitásRe: A nyár női karaktere ↠ Szer. Aug. 24, 2016 7:46 pm

Isabelle Lightwood


az én kis húgicám


A bátyád, nos jócskán meg van veled elégedve, húgi, hiszen egyszerűen tökéletesen alakítod önmagad. Tetszik, ahogy a szavakkal bánsz, ahogy a karaktert előadod, és ezáltal olyan hangulatot teremtesz meg, mintha éppen csak velem szemben állna Izzy karaktere. Azt hiszem, hogy le a kalappal előtted, hiszen megérdemled ezt a kis címet, nos bezsebelés gyanánt. Gratulálok a részedre! Lucifer





Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




A nyár női karaktere Empty
TémanyitásRe: A nyár női karaktere ↠




Vissza az elejére Go down
 
A nyár női karaktere
   
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» A nyár férfi karaktere
» A nyár előtörténete
» A nyár alkotója
» A nyár árnyvadásza
» A nyár szerelmespárja

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: