A nyár férfi karaktere
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

A nyár férfi karaktere


Clary Fray
Mondén

Clary Fray
Clary Fray


26
Kor :

₪ new york
Tartózkodási hely :

2016. May. 28.
Csatlakozás ideje :


A nyár férfi karaktere Empty
TémanyitásA nyár férfi karaktere ↠ Hétf. Aug. 15, 2016 11:51 pm

A nyár díjai


Férfi karakter


Itt tudod jelölni azokat a karaktereket, akik a nyáron szerinted megérdemelnék az évszak férfi karaktere címét. Jelölni három embert lehet és indokolni is kell! Ha nincs indoklás, akkor a jelöléseket nem tudjuk elfogadni!
Jelölgetni 1 héten keresztül lehet, vagyis jövőhét hétfőig, ami 08. 22.





Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



A nyár férfi karaktere Empty
TémanyitásRe: A nyár férfi karaktere ↠ Kedd Aug. 16, 2016 3:08 am

Killian Walsh ~ AKA Senpai *.* Őszintén az egész napom rámenne, ha minden okot fel akarnék sorolni, így csak a lényeget mondom: a személyiség nekem nagyon bejött, mert mindig is odavoltam az "érzéketlen, de azért mégis van lelkem" jellegű karakterekért. *.*  Az előtörténetében leírtakkal vett le először a lábamról, ami ahhoz vezetett, hogy most az összes játékát olvasni akarom. ( kicsit sem mániás Rolling Eyes )

Kai Rhove ~ A Dexter stílusú karaktere levett a lábamról. Talán azért, mert a mentálisan káros emberekért mindig is oda voltam, vagy azért, mert nagyon jól hozza a user az ilyen típusú karaktert. Akár mindkettő egyszerre, a lényeg, hogy vagyok olyan szerencsés és játéktéren is hamarosan megtapasztalhatom.

Nicholas Butler ~ Mert csodálom, hogy egy mondénnek is ennyi minden kijuthat az életben. Biztos nincs ideje unatkozni, amiért talán hálás is lehet. Az et-je alapján is már megkedveltem a karakter személyiségét és remélem hamarosan játéktéren is olvashatom majd. *.*



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



A nyár férfi karaktere Empty
TémanyitásRe: A nyár férfi karaktere ↠ Kedd Aug. 16, 2016 7:02 pm

Abbadon, Abbadon, Abbadon
Nos, Abbi drágám, már az előtörténetednél is dobtam egy hátast, de maga a karaktered is valahogy megfogott és rabul ejtett. Rendkívül jó pb-t is választottál magadnak, ugyanis, mint a többi karidnak, ennek is imádom a pb-jét  *.*  Mindenesetre annyi indokot tudnék felhozni, hogy inkább csak ennyit firkantok ide, mert túl hosszú lenne aww  Remélem megnyered az évszak férfi karaktere címet *-*



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



A nyár férfi karaktere Empty
TémanyitásRe: A nyár férfi karaktere ↠ Kedd Aug. 16, 2016 7:52 pm

I. MAGNUS MOTHERFUCKING BANE - Könyves, filmes vagy sorozatos, de örök favorit, így nem volt kérdéses, hogy itt jelölni fogom; mondjuk az én ízlésemre kicsit túl sok rajta a csillámpor (ne sminkelj ilyen intenzíven pls, csillogsz, mint a diszkógömb), de ettől függetlenül lowkey mindig imádni fogom. Csak Alec meg ne tudja.

II. LAEL STORMARE - A playby. A történet. Az összkép. Egy kicsikét fuckolja meg magát. Egy kicsikét oltárt emelek majd neki. Egy kicsikét féltékeny is vagyok, mert én ilyet nem tudok, mint ő. Részletkérdés. Minden esetre őt is idetenném, mert egy bitang jó karakter és megérdemli a jelölést. Ámen.



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



A nyár férfi karaktere Empty
TémanyitásRe: A nyár férfi karaktere ↠ Szer. Aug. 17, 2016 9:17 am

Alec Lightwood - Annyira jól viszed a karaktert, hogy az már fáj! Surprised és milyen jót veszekszel velem! Na meg még aktív is vagy mellette, úgyhogy ez csak maradjon így. Legjobb Alec akit valaha láttam. dilis

Magnus Bane - Magnus *-* A karaktert alapjáraton imádon, a könyvben is, a sorozatban is és a filmben is tökéletes volt, csodálatosan viszed itt az oldalon.



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



A nyár férfi karaktere Empty
TémanyitásRe: A nyár férfi karaktere ↠ Szomb. Aug. 20, 2016 12:53 pm

Nekem 2 "emberem" van, nem tudok választani mind a kettő egy iszonyat édes alak. Az oldalon is és játékban is. ^^

LAEL STORMARE
MAGNUS BANE

wíííí.



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



A nyár férfi karaktere Empty
TémanyitásRe: A nyár férfi karaktere ↠ Hétf. Aug. 22, 2016 8:04 pm

Raphael Santiago Raphi papa drága *-* Very Happy : Ez egyértelmű, ki nem hagytam volna, hogy szavazzak rád papi :3 Remekül viszed a karaktert és imádok játszani veled Very Happy



Vissza az elejére Go down
Clary Fray
Mondén

Clary Fray
Clary Fray


26
Kor :

₪ new york
Tartózkodási hely :

2016. May. 28.
Csatlakozás ideje :


A nyár férfi karaktere Empty
TémanyitásRe: A nyár férfi karaktere ↠ Szer. Aug. 24, 2016 7:17 pm

1. Killian Walsh - Cissy énem testvére; habár sok a veszekedés közted és Cissy között, de még is csak testvérek vagytok és bármennyire is próbálod tagadni, de félted a húgodat és ha bármi baj lenne, képes lennél eldobni mindent és segíteni neki, mert ilyen egy testvér. *.*

2. Abbadon - Ahww úgy imádom a PB-t, nagyonnagyon aww Megkedveltem az usert is, a karakter története is tetszik, így hát semmi akadályát nem látom annak, hogy ne jelöljelek.^^

3. Jace Wayland - Szerintem lehetett tudni, hogy nem hagytam volna ki innen az én Rómeómat. pirul Jace az aki végig Clary mellett van mióta a lány belecsöppent ebbe az egész árnyvilágba. Sok időt töltenek együtt, nem csoda, hogy egyre kezd más irányba változni Jace és Clary kapcsolata, alig várom, hogy végre egy párt alkossanak a játéktéren. *.*



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



A nyár férfi karaktere Empty
TémanyitásRe: A nyár férfi karaktere ↠ Szer. Aug. 24, 2016 7:38 pm

Abbadon


mert te vagy a kiválasztott


Akárki akármit is mond, nos ezt a címet szerintem jócskán Abbadon érdemli meg, hiszen nemcsak, hogy egy lélegzetelállító lappal állt elő mindannyiunk számára, amelyet örömmel olvashatunk, de olyan páratlan egyediséggel hozza ezt a canon-t, hogy még néha képes engem is meglepni a maga kis meseszerű módján. Pedig az bőven hozzátehető, hogy engem nem kellene ennyire ledöbbentenie, tekintve, hogy már oda-vissza ismerem a karaktert, de mégis.. ezért is mondható az, hogy egy remek user elvitt egy nagyszerű karaktert, aminek az eredménye egy tökéletes párosítás lett! Gratulálok a számodra, hiszen ezt a címet, nos jócskán Te érdemled meg! Lucifer





Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




A nyár férfi karaktere Empty
TémanyitásRe: A nyár férfi karaktere ↠




Vissza az elejére Go down
 
A nyár férfi karaktere
   
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» A nyár szerelmespárja
» A nyár női karaktere
» A nyár előtörténete
» A nyár alkotója
» A nyár árnyvadásza

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: