Dr. Helen Quinzel
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

Dr. Helen Quinzel


Clary Fray
Mondén

Clary Fray
Clary Fray


26
Kor :

₪ new york
Tartózkodási hely :

2016. May. 28.
Csatlakozás ideje :


Dr. Helen Quinzel Empty
TémanyitásRe: Dr. Helen Quinzel ↠ Szomb. Szept. 03, 2016 11:50 am

Gratulálunk, elfogadva!


Üdvözlünk az oldalon


Tudod, hogy mennyire örülök neked?*-* Végre megérkezett a második női démonunk is, nagyon örülök neked, főleg azért is, mert a démonok csoportja még nem igazán van kihasználva, de remélem a te esetedben ez nem így lesz és megannyi remek játékot olvashatok majd tőled. Wink
A PB-det eleinte nem szerettem, de ezt tudod is, viszont mikor megnéztem a Suicide Squad-et igazán megkedveltem ezt a szőkeséget.
Illetve ne haragudj, hogy eddig kellett várnod arra, hogy valamelyikünk elfogadjon, remélem valahogy tudlak majd kárpótolni. Rolling Eyes
A lapod úristen, nagyon imádtam. aww Nem zengtél itt ódákat és ez nem is baj, a lényeg benne volt, imádom ahogyan fogalmazol és szinte láttam magam előtt az egész történetet, már jól indult a napom, köszönöm. *.*
Nyomás foglalózni aztán Ace-el együtt vessétek be magatokat a játékokba, alig várom, hogy láthassam, hogy hogyan fog kialakulni a ti kis kapcsolatotok.^^





Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Dr. Helen Quinzel Empty
TémanyitásDr. Helen Quinzel ↠ Szomb. Aug. 20, 2016 6:01 pm



Dr. Helen Quinzel

₰  Becenevek:
Lena, Hell, Helen
₰  Csoport:
Démon
₰  Play by:
Margot Robbie
₰  Foglalkozás:
pszichológus
₰  Kor:
24




a múlt árnyai



"Egy magas és hideg, tiszta márványfalon,
Hófehéren, mint szelíd víz színén, fényesen,
Megvillan, mint tükörben a lányka árnya teljesen -
Letérdelve, akár ő maga, hogy imádkozzon."

Krisztus halála utána jöttem először a földre. Az emberek nyomorultak voltak, életük semmit nem érő és szánalmas. Nem nyújtottak elegendő örömet ahhoz, hogy maradjak. Távolról néztem, ahogy küzdenek az elnyomás és a szegénység ellen, de minden hiába. Aztán az emberek fejlődni kezdtek, de mindig volt egy vagy több ember, akik diktátorként szórakozásom fő központját alkották. Az elborult elméjű Hitler? Imádtam nézni, ahogyan világuralomra törne, ahogyan az „orvosoknak” nevezett mészárosok az őrület határán hűségesküvel pecsételt őrült kísérleteket végeznek a föld csúszómászó emberein. Csodáltam őket, ott voltam minden egyes „csodatettüknél” magamba szívva a halál és fájdalom gyönyöreit. Ez éltetett engem annyi éven keresztül miképpen a jelenben is. Igazi nevem Lamia bár manapság már más néven szólítanak. Az akkor még rettegéssel körülölelt suttogások, amiket az éj sötétje alatt pletykáltak rólam, a halál és a szenvedés démonáról a 21 század elfelejtett. Nem félik tovább az ördögöt, hát hogyan is várhatnám el, hogy engem féljenek. Bár jobban tennék, hiszen minden elsuttogott történet igaz és lehet, épp a rémálmokban válik valóra. Minden esetre az olykor oly hírhedt mészárosok most már nem léteznek. Elemésztette őket a pokol tüze és egyedül maradtam. Mégis hogy szórakozhatnák, jól ha egyszeriben a legnagyobb dolog amivel „táplálkozhatok” egy puszta gyilkosság a város rosszabb részein. Régen lakmároztam a nagyobbnál nagyobb kegyetlenségekben mostanában pedig épp, hogy túlélem eme unalmas modern világot. Legalább is pontosan ezt gondoltam ameddig meg nem ismertem valakit. Így kezdődne egy lapos Hollywoodi szerelmi szál ám ez más. Láttam tekintetében min más ember szörnyülködne én viszont lelkesen néztem végig az árnyékból áldozatai becserkészését és végül az a rajongás és áhítat tükröződött vissza a szememben, mint az övében miközben vért ont. Ő érte és mélységes rajongásomért adtam fel hát becsületem és álltam be a szorgos hangyák világába olyan embert játszva pszichiáterként ki az elme betegségének gyógyítása helyett inkább noszogatná őket, hogy csinálják tovább, még-még. Mondének közé vegyülve egyre közelebb és közelebb férkőzve hozzád… igen igen... hozzád Jack vagy hívjalak inkább Ace-nek?




Vissza az elejére Go down
 
Dr. Helen Quinzel
   
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Helen && Ace ~ I think you crazy just like me

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: