Roland Karstark
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

Roland Karstark


Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Roland Karstark Empty
TémanyitásRe: Roland Karstark ↠ Szer. Szept. 07, 2016 7:46 pm

Gratulálunk, elfogadva!


Üdvözlünk az oldalon


Roly öcskös aww
Nem éppen a legmegfelelőbb énemmel, de végre el tudlak bírálni. Először is sajnálom, hogy ennyi időt kellett rá várnod, csak akadtak egy kis nézeteltéréseim a wifi nevezetű gonosz lénnyel.
A lapod lenyűgözött és örömmel olvastam minden mondatát. A keresettem jellemét visszaadtad, s már alig várom, hogy egy leszidásban legyen részed a bátyádtól. Rolling Eyes Csak vicceltem, tudod, hogy imád.
Hibát ha akartam is volna keresni sem találtam, így nyugodt szívvel küldelek tovább. Már csak annyi a teendőd, hogy lefoglald azt a csodálatos kis arcodat és irány a játéktér! Már többen is várnak rád Wink






Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Roland Karstark Empty
TémanyitásRoland Karstark ↠ Szer. Aug. 31, 2016 7:56 pm



Roland Karstark

₰  Becenevek:
Roly
₰  Csoport:
Vérfarkas
₰  Play by:
Cameron Monaghan
₰  Foglalkozás:
Pultos egy éjszakai bárban
₰  Kor:
20




a múlt árnyai

Negyedik gyerekként születtem a Karstark családba. A mi családunk nem volt egy átlagos család. Vérfarkas családom volt és én is az voltam. Apám volt a falkánk vezére, szóval ránk is nagy teher hárult. Nekünk fel kellett készülnünk arra, hogy egy nap mi követjük apánkat. Én voltam a második fiú gyerek, szóval nekem még jobb helyzetem volt. A bátyámat nagyon keményen fogták és ezt ő nem sokáig bírta. Édesapám kitagadta a családból és így én lettem a legidősebb Karstark fiú. Pár évvel Rick kitagadása után, a családunk feje belehúzott az edzésembe. Azzal kezdődött, hogy kivitt egy hónapra egy erdőbe és megkezdte az első lépéseket. Sok mindent csináltunk abban az egy hónapban. Rengeteget edzettünk, de nem csak ezért mentünk ki. Megtanított használni az erőmet, de szellemileg is átalakított. Megpróbált a saját képmására formálni. Nem volt nehéz, mert amúgy is inkább rá hasonlítottam és nem az anyukámra. Élveztem azt a kis edzést, de vártam már hogy hazaérjek. Sokban változtam, például rendkívül konok és bátor lettem, de sajnos előbb cselekedtem, mint gondolkodtam. Hazaérve meg is kaptam az első feladatot. Nekem kellett betanítanom az öcsémet. Nem volt nehéz dolgom, mert amúgy is jó viszonyunk volt, szóval megadta nekem a kellő tekintélyt. Megtanítottam neki azokat a dolgokat, amiket tudnia kellett. Ezek után sokkal másabb lett a viszonyunk. Közelebb került hozzám és jobban megbíztunk egymásban. Mindig is imádtam a kis öcskösömet, de a tanítása után ő lett a kedvenc testvérem, már ha szabad ilyet mondani. Neki mindent elmondtam, de nem csak ő volt az egyetlen. Általános iskolában megismertem egy lányt, aki rövid időn belül a legjobb barátnőm lett. Rhea mindent tudott rólam és én is róla. Mindig ott voltunk egymásnak. Átsegítettem az apja betegségén, ő pedig végighallgatta a nő ügyeimet. Néha éreztem, hogy ez őt zavarta, de nem tudtam, hogy miért. Nem voltak hosszú kapcsolataim és most már érzem, hogy a lány, akit akarok mindvégig a közelemben volt, de nem tudom, hogy ő is így érez e. Az utóbbi időben elkezdett betegeskedni az apám és nem tudja már ellátni a feladatait. A család legidősebb, alkalmas, férfi tagjaként nekem kell átvennem a helyét. Sajnos, ez nem megy olyan könnyen, mint gondoltam. Sokkal idősebbek és tapasztaltabbak is vannak a falkában, szóval nem tudom elérni, hogy hallgassanak rám. Valamit tennem kell és már terveim is vannak, de a bátyám benyögte, hogy vissza jön. Nagyon kedvelem meg minden, de nem fogom neki hagyni, hogy elvegye a hatalmam, ami még nem nagyon van, de alakulóban van.




Vissza az elejére Go down
 
Roland Karstark
   
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Loreena Abigail Karstark
» Roland Baker
» Rickard Karstark
» Laylah Karstark
» Eleanor Karstark

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: