Loreena Abigail Karstark
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

Loreena Abigail Karstark


Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Loreena Abigail Karstark Empty
TémanyitásRe: Loreena Abigail Karstark ↠ Szer. Szept. 28, 2016 7:38 pm

Gratulálunk, elfogadva!


Üdvözlünk az oldalon


Húgocskám lovelove
Nos őszinte leszek, féltem egy kicsit attól, hogy elolvassalak. Bár nem biztos, hogy úgy tűnik, de elég nehezen hozható karakter vagy, épp ezért nagy kő esett le a szívemről, amikor soraidat olvashattam. Első részről: Szeress húgi légysziii!  *-*
De komolyra fordítva a szót -néha az is sikerül-, imádtam a lapodat. Amit kértem teljesítetted, SŐT még tökéletesítetted is. Érzem a megvetést, a haragot, ami talán helyenkénti csalódottsággal is járul.
Bár egyik részről elszomorít, hogy így vélekedsz családunkról, másik részről pontosan meg tudom érteni, min mész keresztül.
Ódákat nem zengve mondom: Elfogadlak.
Úgyhogy rohanj, foglald le a szép kis arcodat és irány a játéktér. Biztos vagyok benne a családból többen is akarnak már veled játszani. Engem is beleértve Wink






Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Loreena Abigail Karstark Empty
TémanyitásLoreena Abigail Karstark ↠ Csüt. Szept. 08, 2016 1:13 pm



Loreena Abigail Karstark

₰  Becenevek:
Lory
₰  Csoport:
Apám után szabadon? Farkas
₰  Play by:
Elizabeth Olsen
₰  Foglalkozás:
vendéglátóipari egységben dolgozó diák
₰  Kor:
22




a múlt árnyai


Anyám az anyám. Pff, mennyire gáz. A titkolt féltestvér vagyok. Anyám félrelépésnek gyümölcse. Hmm, bár igaz lenne, hogy nem vagyok egy igazi Karkstark. Ezzel áltatom magam azóta, hogy van valami rálátásom a családomra. Ismerem az egész falkát a "családomat" bátyámat Ricket, a nővéremet, az öcséimet, a "felséges nagyhatalmú" apámat és végül azt a  "félkegyelmű" anyámat is meg persze a többi kutyát, aki nem tud semmit rólam, hogy kivagyok.
A rossz gének és a rosszabbnál rosszabb hormonok. Fogjunk erre mindent, ahogy a szüleim is teszik. El akarok tűnni és el is fogok tűnni erről a lepratelepről. Nem támogatnak, ahogy Ricket sem támogatták.
Utálom őket. Mindenki keresztbe tesz nekem. Ó, ha nem is tudja, de legidősebb bátyám tett először keresztbe nekem. Minek kellett apánkkal szemben cselekednie? A nővérem is keresztbe tett és hát sorolhatnám, hogy öcséim mivel álltak az utamba. Középsőnek lenni szar. Igen egy jó nagy kalap alatt.
Légy ilyen légy olyan! Mutass példát a kicsiknek! Legyél jobb, mint az idősebb testvéreid!
Sose légy középső! Ez az én tanácsom főleg, ha egy falka kutya közt nősz fel.
Bár ne lennék igazi Karkstark és farkas
Bár valahol a világ másik táján születtem volna meg,  ahol azért vannak női egyenjogúság nem úgy, mint Közel-Keleten.
Szóval ki vagyok én a családom szemében? Tegyük fel a kérdést, de most utoljára, mert nem szeretem ismételgetni magamat.
A lázadó lány, aki nem hajlandó családja kedvére tenni és ebben igazuk is, DE azt elfelejtették, hogy tizennyolc évig az tettem, amit kértek tőlem, annak ellenére, hogy nem volt kedvem megtenni tettem azt.
Igen milyen voltam akkor, a jó kislány aki mindenből mindig a legjobb volt az iskolában osztály első a divat diktátora. Az igazi minta diák. Az igazi angol lány, akire mindenki büszke lehet.
Ja, hogy az a fránya jogi pálya és a gazdasági és orvosi pálya miért fontos annak a seggfej apámnak. Nem tudom megérteni engem, én egyáltalán nem ezekért vagyok oda. A művészetekért a történelemért az építészetért. Alap volt számomra az, hogy azt tanuljam, amit szeretnék a Történelem-Régészetet és Antropológia szakpárt fogom tanulni és hol máshol, mint Anglia legjobb egyetemén az Oxfordon. Évekig terveztem, hogy szüleim által kapott pénzét nagy részét erre a hatalmas ötletemre fogom költeni. Tudtad, hogy a régészet nem kifizetődő szakma így persze, hogy megvonták a támogatás tőlem azok az pénzben úszkáló gazdag szüleim
Szóval most én vagyok a második áruló szemükben, csak én nem voltam olyan szerencsés, mint a bratyóm, mert szüleim tanultak a hibákból és tudták, hogy kössenek magukhoz.
Akkor indultam számukra azon a bizonyos lejtőn és régi iskolai "barátaim" szemében is, akikkel érdek barátság kötött össze.

Ki vagyok én szerintem?
Aki követi az álmait, akkor is ha kurva szar helyzetben van. Elkezdtem dolgozni. Dolgozott valaha is egyetem évei alatt a nővérem? Nem hiszem.
A társaság, pedig visz magával. Élem az életem azt, amit nem engedtek meg a szüleim tizennyolc átkozott évig. Nem hallottad, hogy a régészek részegek. Mit tudsz csinálni, ha kint vagy a semmi közepén és a legközelebbi faluban csak egy kis kocsma van, ahol zajlik az élet? Mész és ott vagy, megismered a munkatársaidat és az embereket. Én ezt csinálom, megismerek mindenkit és persze, hogy sokat iszunk és így igen "állandóan" be vannak baszva vagy az italtól vagy kutatás mámorító örömétől a régészek
Pincérként dolgozom Oxfordban az Eagle and Child-ba ahol a jelen és a jövő nagy emberei járnak össze. Lehet, hogy azt gondolják a szüleim, hogy balga heves természetű lányuk vagyok, de én a jövőmet építem fel  minden egyes cselekedetemmel. Ja, hogy fogtak, meg hogy otthon maradjak?
Vannak olyanok, akiket szeretek és ez sosem titkoltam és így ostobaságomra tudták, hogy fogjanak otthon.

Kevesebb, mint egy év. Már csak ennyi hiányzik, hogy befejezem az egész egyetemet és szerezek egy "semmitseérődiplomát" szüleim szerint.
Ha nem is az évfolyam kitűnőjeként, de végezni fogok és elhúzom a csíkot innen. Most is dolgozok az álmaim miatt és az életem miatt. A cigi drága így már le is szoktam róla, és a pénzt gyűjtöm Írországra, mert ott fogok élni a barátommal. Igen van barátom és lehet, hogy nem a legkifinomultabb férfi a világon, de hagy engem kibontakozni. Hagyja, hogy fussak az álmaim után egyedül és ha kell szívesen fut mellettem ő is. Igazi társam és nem a rózsaszín köd és a hormonok miatt, hagyom ott azt francos családot, hanem mert egy családot és egy karriert sosem lehet olyan környezetben felépíteni, ami otthon van.

A kanok háborúja, ami már jó régóta folyik, de mikor észre vettem seggfej Ben mire készül (úgy kb 8-9 évvel ezelőtt) leszartam apámnak szólni, hogy vigyázzon vele. Pff és mi történt? Bele keveredtem az egész szarságba, pedig semmit sem akartam jobban, mint elhagyni őket. Véres Pokolba Bennel és a buzi Luciennel.  Tudja, Ben, hogy egy gyenge láncszembe ideális belekötni. Kit találtak meg? Engem és a zsernyáknak van egy másfél évvel rólam egy csomó anyag, arról mikor egy kicsit jobban elengedem magam a kelleténél és tiltott szert használok vagy közterületen rongálok. Szóval a zsernyák nem mondta ki, de éreztem a barom arcú Ben szagát rajta.
Farkasnak lenni rossz dolog és igazából anya miatt nem is vagyok teljesen az. Hisz  ő nem egy vérfarkas. Rá jön egy idő után mindenki arra, hogy a vérében más is csörgedezik az apai vérfarkas véren kívül és nem kell a farkastörvények, szerint élnie egész életében. Ezeket a láncokat átlehet lépni és normálisnak tűnő életet lehet kezdeni. Hamarosan én is elkezdem csak szabaduljak meg a falka belviszályától és tagjaitól és hadd alapítsam meg a saját falkámat valahol messze a barátommal.



Vissza az elejére Go down
 
Loreena Abigail Karstark
   
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Abigail Armstrong
» Rickard Karstark
» Roland Karstark
» Laylah Karstark
» Eleanor Karstark

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: