Asztalok
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

Asztalok


Admin
Vezetõség

Admin
Admin


mindenhol
Tartózkodási hely :

2016. May. 28.
Csatlakozás ideje :


Asztalok Empty
TémanyitásRe: Asztalok ↠ Pént. Jún. 30, 2023 8:08 pm

Lezárt játék



Vissza az elejére Go down
https://shadowhunters.hungarianforum.net
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Asztalok Empty
TémanyitásRe: Asztalok ↠ Szer. Ápr. 04, 2018 11:22 pm


Meki

Kara - & - Cerviel


Ezt az egy dolgot nem szeretem. A tömeget. Amikor annyian tömik a fejükbe a gyorskaját, hogy leülni kihívás. Talán jobb lett volna, ha a drive-ban kérek? De nem szeretem a kocsim összepiszkolni kajával, nagyon nem. Erre kifejezetten figyelek és ugrok is, ha más esetleg megteszi. Érzékeny pont, nincs mese. Szerencsémre a lány, akit leszólítottam éves közben, helyet ad, így elfér a tálcám. Meglepetésemre kapásból társalgásba kezd. Na ezt nem vártam azért.
- Itt nehezen tudnál ulxat találni, aki még nem volt ilyen helyen. S én mindössze lusta vagyok főzni, így marad ez. S Cerviel vagyok. - mutatkozok be neki én is. A legkevésbé vártam ilyen beszélgetést, akkor betértem ide. S ráadásul még mindig itt van ez az érzés vele kapcsolatban. Ez az ismerős érzés, amit nem tudok hova rakni. Hála a sok melónak, ami teljesen leszívja agyi kapacitásomat. Nem mintha bánnám. Meg van bennem a munkám szeretete, így élvezem csinálni. Ám ilyenkor, amikor güri van, kicsit sok tud lenni. S ezt látom másokon is az irodában.

I’m my own king!




Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Asztalok Empty
TémanyitásRe: Asztalok ↠ Szer. Márc. 07, 2018 1:41 pm

Ms. Moon & Cerviel

Miközben a krumplit majszolgatom,
egy érzés kerít hatalmába, amit utoljára Serena közelében éreztem, de már volt máskor is az utcán, de azzal inkább nem foglalkozom. Csöndes nézelődésemből, és fogyasztásomból, egy hang zökkent ki. Figyelmemet,
a hang forrására irányul, aki egészen csinos ahogy nézem.
- Persze, tessék ülj le. - Mondom neki, egy bátorító mosoly kíséretében. Ha le rakta a tálcát, akkor látom, hogy ő bizony salátát vett, amivel nincs is semmi gond. Bele gondolva az a érzésem támad, hogy beszélgetni szeretnék vele.
- Első alkalom? Én nagyon ritkán járok ide, többnyire magam készítette szendvicseken élek, ritka az olyan alkalom, hogy be térek ide, mert megkívánom a sült krumplit. Egyébként a nevem Kara Moon. - Kezdek el beszélgetni, valamint be is mutatkozom neki. Bár, ha ő inkább csendben szeretne enni, azt úgy is jelzi majd felém, legalább is remélem. Végül is, ki kell használnom ezt a lehetőséget, mert ha ő is olyan mint én, akkor talán ő be tudja fejezni azt, amit Serena el kezdett, amennyiben az akinek gondolom, és amennyiben hajlandó folytatni a képzésemet, hogy be tudjak ide illeszkedni, hogy ne lógjak ki a sorból.
Ez ugyan pech, de közel sem vagyok annyira kikupálva, hogy azt mondhassam, hogy én segítség nélkül is megtudok lenni.

szószám | Bocsi a kései reagért | zene
@



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Asztalok Empty
TémanyitásRe: Asztalok ↠ Szomb. Dec. 16, 2017 8:31 pm


Meki

Kara - Cerviel


Meki. Nem sokat járok ide, ami azt illeti és ha már ezt nézzük, most sem nagyon tudom, hogy minek is jöttem be. Valószínűleg azért mert éhes vagyok és éppen útba esik? Talán igen, talán nem. Vagy csak lusta vagyok és azért jöttem ide. Mindenesetre itt vagyok és éppen a pultnál szobrozva nézem, hogy mit válasszak. Szerintem egy salátát fogok, most ahhoz van kedvem. Be is állok és le is adom a rendelést, majd rövid időn belül meg is kapom. Ekkor nézek körbe és jövök rá, hogy jaj de sokan vannak itt most. Meglátok egy helyet egy lány mellett, aki éppen a krumpliját majszolja.
Odamegyek a lány mellé. Egész csinos, ami azt illeti.
- Bocsi, szabad a hely? - kérdem meg tőle, mivel konkrétan annyian vannak, hogy esélyem sincs máshová helyet találni. Nem mellesleg valami furcsa erezésem van mellette. Mint Gabe mellett, de nála más. Csak nem ős is angyal lenne, vagy esetleg egy bukott. Könnyen lehet. New York nagy város, így minden nehézség nélkül tudok hozzám hasonlókba belebotlani. S ha ő is az, az csak érdekesebbé teszi a dolgokat.

I’m my own king!




Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Asztalok Empty
TémanyitásRe: Asztalok ↠ Szomb. Dec. 16, 2017 12:42 pm

Cer & Kara

Az asztalnál ülve nézem az embereket, családokat, párokat és a hozzám hasonló egyedül itt lévő embereket is. Közben a sült krumplit majszolok, s Kólát iszogatok és közben egy újságot olvasok, egy riportot egy celebbel. De nem is értem, hogy miért olvasok egy szenny lapot, remélve kicsit, hogy Serenáról elvonja a figyelmemet, vagy pedig Rebekáról. Szerencsére gondolataim most itt járnak, ezen a helyen. Gyerekek rohangálnak, míg a szülők eszegetnek, és szintén a gyermekeiket figyelik. Az egyik gyerkőc a szomszédos asztal alatt búj el testvére elől, majd rám mosolyog, s ujját a kis ajkához emeli, hogy ne szóljak semmit. Bevallom, nem is terveztem, hogy el rontsam a játékukat, bár akár megtehetném. Visszatérek a sült krumplihoz, és az újsághoz ami immáron most nem is köt engem le. Testvére, nagy sokára meg is találja őt, és ebből veszekedés kerekedik, amit az anya szakít meg, és a bocsánatomat kéri, mire én csak egy nincs gondot mondok neki, majd az anya el is tűnik a két gyerkőccel.



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Asztalok Empty
TémanyitásRe: Asztalok ↠ Pént. Dec. 16, 2016 9:36 pm

Játék Zárva!



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Asztalok Empty
TémanyitásRe: Asztalok ↠ Szomb. Szept. 10, 2016 3:51 pm

















Deznee & Nicholas



A mai munka sem maradhatott ki a különleges napok sorából, hogy pontosan miért különleges? Hát az később következik. Hiszen éppen a kolléganőm tart felém. Az arcán észre veszem, hogy ezúttal nem Kim jött korábban a kelleténél. És ez ugyancsak bebizonyosodik mikor mondja mi a helyzet. Nem tudom örüljek, vagy inkább bújak el a raktárba. Végül is csak a falnak támasztom a felmosót és erőt veszek magamon, hogy kisétáljak a pultig. Egy ideig csak figyelem. Nem hiszek a szemeimnek sem. Tényleg Deznee-t látom? És sejtésem szerint Kim sincs már sokat oda. Ha Ő meglát vele először azt sem fogja tudni mi van. Hiszen Ő nem emlékszik az anyjára. Nyilván képeket látott róla, de ettől függetlenül nem biztos, hogy egyből fel is ismeri ha élőben szembe kerül vele. Éppen ezért szeretném is hamar lerendezni bármit is szeretne. Szeretném megkímélni Kim-et az esetleges szív összetörésektől. Törje majd inkább ripityára a szívét későbbiek folyamán egy srác, mint pont én vagy az anyja. Persze azt sem szeretném, de talán jobb mint 9 évesen az anyja miatt darabokra hullani. Mikor pediglen elindul felém, meg is bizonyosodok róla, hogy igen.. nos Ő Deznee, egészen biztos. Ezzel egy időben én is elkezdek felé haladni, míg megállunk egymás előtt. A kínos köszönése nem sejt semmi rosszat mégis az aggodalom nem csökken bennem. Mégis miért jött a munkahelyemre? Egyáltalán honnan tudta hova kell jönnie? Rengeteg kérdés felmerül bennem, de egyiket sem teszem fel, feleslegesnek tartom. De azért egy mégis annyira belém égett, hogy csak hangot adjak neki. - Deznee..? - Megvallom, hogy már most azon vagyok, hogy ne érzékenyedjek el akárcsak egy kislány. Ha sírni látna kinevetne. Vagy itt hagyna. Vagy bármi egyéb. De ha már idáig eljött szükségemnek érzem, hogy meghallgassam. Végtére is a lányom édesanyja. Igaz, ez Őt sem érdekelte sosem és engemet sem. De Kim-et annál inkább foglalkoztatja ez a téma. Mert persze meg van a barátnőmmel, de Ő mégsem az anyja. Az anyja kerek perec előttem áll jelenleg. De még most sem hiszek a szemeimnek. Talán csak hőgutát kaptam, vagy a bűz homályosítja el a szemeimet amit az imént éreztem.. nos a férfi mosdóban.
 
× Remélem elviselhető Rolling Eyes és köszönöm türelmedet *.* ×
× zene: See You Again × szószám: 348 ×











Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Asztalok Empty
TémanyitásRe: Asztalok ↠ Pént. Szept. 02, 2016 11:23 pm




Nicholas && Deznee
"Sometimes you need a second chance because you weren't quite ready for your first."
- Taxi! - kiáltom el magam magasba lendülő kézzel, amint kilépek hotel ajtaján. Egyszerre két sárga jármű is leparkol előttem, de nem állok meg sokat tűnődni a kivételes szerencsémen, csak bepattanok a közelebbibe, és bemondom a címet. Az autó meglódul, én pedig hevesen dobogó szívvel, az ölemben kezeimet tördelve figyelem a mellettünk elhaladó épületeket. Már nagyjából kilenc éve nem voltam a városban, de valahogy mégis az az érzésem, mintha hazatérnék. Mintha két otthonom lenne. Valószínűleg így is van, de egyáltalán nem biztos, hogy a nap végére is így érzem majd. Ez nagyban függ az előttem álló beszélgetés végkimenetelétől. Nem számítok szívélyes fogadtatásra, nem is érdemelném meg. De eldöntöttem, hogy kapjak akár hideget, akár meleget, ez nem fog eltántorítani. Nem fog elbizonytalanítani. Így vagy úgy, de meg fogom győzni őket... a családomat – vajon jogomban áll-e még ezt a kifejezést használnom rájuk? – meggyőzöm őket, hogy készen állok jóvá tenni a dolgokat, rendbe hozni, amit elszúrtam, és kiharcolni a bocsánatukat. Nehéz lesz, ebben biztos vagyok. Hiszen idestova már kilenc éve kések ezzel a lépéssel. De nem fogom feladni, nem akarom. Nem tehetem. A lányomnak szüksége van rám, a segítségemre. Még egyszer nem hagyhatom cserben.
Ujjaim lassan megfájdulnak a sok tördeléstől. Le kell nyugodnom. Össze kell szednem magam. Tenyeremet a nadrágomhoz dörzsölöm, majd kifújom a levegőt, és ismét kinézek a taxi ablakán. New York szinte alig változott, mióta legutóbb itt jártam. Ugyanúgy pezseg, tele élettel, színnel, izgalmakkal, az árnyak pedig tele szörnyekkel. Annyira más, mint az olasz bormezők. Mélyet sóhajtok, és abban a pillanatban a jármű végre megáll a McDonald's előtt. Nem volt nehéz kiderítenem, hogy hol dolgozik, hogy hol keressem. Manapság nincs szükség magánynyomozókra vagy egyéb költséges segítségre ahhoz, hogy megtaláljunk valakit. A közösségi oldalakon szinte minden fent van, amit tudnunk kell ehhez. Csak egy pillanatig habozok, mielőtt kinyitnám az ajtót, és magam mögött hagynám a taxit. Aztán hamar újra erőt veszek magamon, és magabiztosan lépek be a helyiségbe, majd sétálok egyenesen a kiszolgálópulthoz.
- Elnézést, én az egyik alkalmazottat keresem, Nicholas Butlert. Itt dolgozik, ugye? Nagyon fontos lenne, hogy beszéljek vele – közlöm a lánnyal, aki a pult mögött szorgoskodik. Nem lehet több húsznál. Ha kilenc évvel ezelőtt a városban maradok, ma valószínűleg én is hasonló helyen dolgoznék. Annyival más életet élnék most. Hogy jobbat, vagy rosszabbat, mint ami kijutott, már soha nem tudhatom.
Nem szeretnék túl nagy feltűnést kelteni, sem feltartani a sort, úgyhogy kérek egy kólát, aztán keresek magamnak egy asztalt valahol a sarokban. Előbb azonban meghagyom a lánynak, hogy hol leszek, és hogy türelmesen várok, amíg ő szól a kollégájának.
Épp hogy csak helyet foglalok, amikor megérzem, hogy valaki figyel, és felpillantva azonnal meg is látom őt. Nem vagyok benne biztos, hogy hajlandó lesz-e egyáltalán szóba állni velem, vagy közelebb jönni, ezért felállok, és teszek felé egy lépést.
- Nich... Szia! - hirtelen semmi ennél értelmesebbet nem tudok kinyögni, csak bámulok rá, és alig tudom elhinni, hogy tényleg újra láthatom.





Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Asztalok Empty
TémanyitásAsztalok ↠ Pént. Szept. 02, 2016 11:21 pm

***



Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Asztalok Empty
TémanyitásRe: Asztalok ↠




Vissza az elejére Go down
 
Asztalok
   
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Asztalok
» Asztalok
» Asztalok
» Asztalok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: