Camille Belcourt
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

Camille Belcourt


Clary Fray
Mondén

Clary Fray
Clary Fray


26
Kor :

₪ new york
Tartózkodási hely :

2016. May. 28.
Csatlakozás ideje :


Camille Belcourt Empty
TémanyitásRe: Camille Belcourt ↠ Kedd Nov. 29, 2016 7:54 pm

Gratulálunk, elfogadva!


Üdvözlünk az oldalon


Oh, hát te is megérkeztél... Lucifer Félreértés ne essék, én nagyon örülök neked, bár Clary, Simon, és úgy még sokan szerintem ellenkező véleményen vannak veled kapcsolatosan, mivel rengeteg ember életét nehezítetted meg. Very Happy Köztük a legjobb barátomat változtattad vámpírrá...
Nagy chatan mindenki megdicsérte a lapodat, én is dicsértem már ma azt ami eddig meg volt, és mikor az egészet elolvastam sem voltam más véleményen, kerek egész volt minden, nagyon tetszett, tényleg jó lett és érzem, hogy nálad jó kezekben lesz ez a karakter.*-* Alig várom, hogy lássam miket alkotsz majd, aztán mindenképp találkoznunk kell majd a közeljövőben. devil






Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Camille Belcourt Empty
TémanyitásCamille Belcourt ↠ Hétf. Nov. 28, 2016 6:20 pm



Camille "Perfect" Belcourt

₰  Becenevek:
Azt csak én csinálhatom
₰  Csoport:
Vámpír vagyok
₰  Play by:
Kaitlyn Leeb
₰  Foglalkozás:
Klánvezér (?)
₰  Kor:
1000 de 20-nak látszom




a múlt árnyai


Hogy ki vagyok? A vámpír, a Nő, a Vezér. Na persze, egy mondénnak ez mind nem mond semmit, igaz? Nos, hadd kezdjem az elején...

Camille Belcourt vagyok, vámpír, közel 1000 éves, egy idő után már nem számolja az ember, az a sok gyertya... csak kárba veszne. Ha jól megnézel engem, rájöhetsz hogy a szűk, nőies és szexis, néha talán extrém szexis ruhák az eseteim, tehát ha van egy cseppnyi magadhoz való eszed, nem is feltételezed hogy valami viktoriánus kori balerina lennék. Nem, nagyon nem. A veszedelmes ragadozó jelzővel már egészen közel jársz az igazi természetemhez. Vámpír volnék és megtestesítem a férfiak álmát. Magas vagyok, karcsú, alabástrombőrű. Izzó szemek, telt ajkak, érzékien lágy vonások, és sötétbarna hajkorona, amit ezerféleképpen viselhetek. A nők elég kreatívak ha hajról vagy sminkről van szó és én sem vagyok kivétel ez alól. Alakomon simulékony, igen sokat mutató ruhák pompáznak, és csakis igazi ékszereket hordok. Gyémántot, smaragdot, rubint. A rubintot nagyon szeretem, a színe... hm, mint a megkristályosodott vér színe. Drága ízlésem van, de mivel volt időm jelentős vagyont felhalmozni, a pénz sosem mozgatott meg igazán. Mindig volt belőle annyi mint a pelyva.

Ha már itt tartunk nem vagyok egy ilyen kapkodós típus sem, szóval tipikusan nagyvadnak mondanám magam, én tudok várni, és szeretem a győzelem édes ízét, szóval az mindent megér ér nekem. Energiát, időt és pénzt. Nem vagyok kifejezetten harcos, de képes vagyok rá, és egyesekkel ellentétben tudom, mikor kell visszavonulnom. Szeretek alapozni, tudod előre tervezni és úgy mozgatni a dolgokat hogy később hasznom legyen belőle, mert ilyen élelmes nőszemély vagyok. Azt hiszem ez sokat elmond rólam. Nem szeretem az árnyvadászokat és velük szemben hajlamos vagyok kicsit úgy viselkedni mint a tündérek, el is mondok dolgokat meg nem is. Nem lehet kiigazodni rajtam mert nő vagyok, és szeszélyes, de ugyanakkor óvatos és megfontolt is, nem kockáztatok ha nincs legalább két biztos menekülő utam. Szeretem a luxust magam körül, de nem riadok meg ha magam kell odébb tennem egy két dolgot, 1000 éves vagyok... nem voltam mindig ilyen "királynő".

Öreg vagyok, ez leginkább csak erőben és tapasztalatban mutatkozik meg, mert egyetlen ráncot nem láthatsz rajtam, semmiféle betegség nem kínoz, maximum a kor maga. Láttam már egyet s mást, és átéltem a történelmet, amiről te csak könyvekben olvashatsz, mellettem ott ment el. Hol részese voltam, hol csak szemléltem, de egy valami biztos. Én sem vámpírként kezdtem, voltam egykor ember. Egy szerető, mosolygós fiatal nő akinek családja volt. Igen, tökéletes alakom ellenére szültem két fiút, és aztán mindkettőt elvesztettem, mert egy vámpírnak jobban kellettem. A férjemre nem emlékszem, nem szerettem, érdekházasság volt, de a fiaim, évekig űrt éreztem, azután megtanultam elfogadni az idő múlását, és hasznomra fordítani mindent. Tetszett a vámpír lét, és nem akartam zokogva a megváltó halált keresni, mert... jól éreztem magam és évtizedeken keresztül jártam a világot a Végzet Asszonyaként már ha lehetek költői. Nem tagadtam meg magamtól semmit, és a szerelmet sem kifejezetten. Volt sok szeretőm az évek folyamán, de egyik sem érhet fel a warlock szerelméhez. Magnus Bane volt a kedvencem, bár egy ideje már külön járjuk az utunkat és ő egy nephilim fiú után epekedik. Nem értem mit láthat benne, azaz Alexander olyan prűd... már amennyit én láttam belőle.

Nos, ahogy mondani szokás lesz ez még így sem, szóval.... Játszunk!




Vissza az elejére Go down
 
Camille Belcourt
   
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Camille részlege
» CC - Clary and Camille
» Curtis & Camille

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: