Vivian Avery Salomon
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

Vivian Avery Salomon


Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Vivian Avery Salomon Empty
TémanyitásRe: Vivian Avery Salomon ↠ Szer. Május 17, 2017 9:56 pm

gratulálunk elfogadva!
Huh, hát nekem is majdnem könnycsepp gördült végig az arcomon a végét olvasva Vivian Avery Salomon 2206818758
Üdv köztünk Vivian ^^
Nos lássuk, tetszett a lapod és szomorú történet ide vagy oda.. végre valaki aki nem akad ott el, hogy megszegünk egy két szabályt Razz Jár a keksz Vivian Avery Salomon 630511307
De valóban szomorú ez a történet, elveszteni a férjedet az még csak-csak, de vele együtt két gyermekedet, ergo a fél családodat, na azért kérem szépen álljon meg a zászlós menet. Vivian Avery Salomon 3733634459 De sajnos az élet és velük együtt a démonok is már csak ilyen kegyetlenek. Egy pillantás és huss volt boldog élet, nincs boldog élet. Mint Klávé tag elmondhatom nem könnyítik meg a dolgodat és vállaidon a teher hatalmas lehet.
Emellett pedig nem találtam helyesírási hibát vagy elgépelési hibát a lapodban és a terjedelem is megfelelő, úgyhogy utadra eresztelek, hátha jobbra fordul sorod.
El vagy fogadva, menj, foglald le a csodás arcodat és irány a játéktér *.*
Jajj, és ne feledd el a Klávé pozició részben sem jelezni tagságodat ^^ 
shadowhunters frpg



Vissza az elejére Go down
Vivian Avery Salomon
Klávé

Vivian Avery Salomon
Vivian Avery Salomon


43
Kor :

❀Idris/New York
Tartózkodási hely :

2017. May. 17.
Csatlakozás ideje :


Vivian Avery Salomon Empty
TémanyitásVivian Avery Salomon ↠ Szer. Május 17, 2017 2:22 pm

Vivian Avery Salomon
I need to make a change


faj: Árnyvadász

kor: 43

születési idő/hely: Alicante, 1980. November 4.
becenév: Viv

play by: Beyoncé Knowles

foglalkozás: Klávé-tag



Mondj egy mesét

Hátat fordítok ezeknek az ignoráns embereknek, szélsebesen kivonulok a nagyteremből. A cipőm visszhangot ver az üres folyosón, de az sem nyomja el, ahogyan hitetlenkedve beszélnek rólam. Nem tudom meddig vagyok még a Klávé tagja, a pozíciómmal játszom jelenleg, de nem viselném jó szívvel, ha a tehetetlenség miatt halnának meg még többen. Feleslegesen, elkerülhetően. A legrosszabb esetben Valentine a kehely segítségével olyan dolgokat művelhetne, amire senki nincsen felkészülve.
Valaki utánam indult. Gyorsítok, kihúzom magam, lássa, nincs értelme erről tovább beszélnünk. Ők nem értik meg, hogy cselekednünk kell! Nem halhatnak meg még többen értelmetlenül!
Befordulok a sarkon, már majdnem a bejárati ajtónál vagyok. Mögöttem felgyorsít az, aki követ, azonban én előbb lököm meg az ajtót, ami minden gond nélkül kitárul előttem, és kilépek a kellemes napsütésbe. Ha jól gondolom, ide nem fognak már követni.
Az utcák fájdalmasan ismerősek, Alicante minden kis elrejtett zugát betéve tudom, itt nőttem fel. Itt tanultam meg mindent, amit ma hasznosítani tudok, itt tanultam harcolni, itt tanultam meg megvédeni magamat. Itt ismertem meg életem szerelmét, itt hoztam világra mindhárom gyermekemet.
Azonban nem itt vesztettem el majdnem mindenemet.
Anyukám már évek óta nincsen közöttünk, megörököltem tőle a házát. Alicante egyik legszerényebb lakjáról beszélünk, de én mindent megpróbáltam, hogy otthonossá varázsoljam a családom számára. A lányom, Avery, a nyakamba ugrik, mikor hazaérek, látja rajtam, hogy van valami, de sosem firtatja. Gyakran leráztam, hogy ez a felnőttek dolga, s bár már 16 múlt, ő még mindig kimarad ebből. Érzi, hogy ha rajtam múlik, örökre az a tíz éves kislány marad, aki sírva bújt hozzám minden este.
Még most is szoktam vele álmodni. Éppen Haitin voltunk az ottani Intézetben, volt egy nehéz helyzet, amit muszáj volt elintéznünk. Máig nem értem, miért vittük a gyerekeket magunkkal, én ellene voltam. A férjem akarta mindvégig, a legidősebb akkor volt 14 éves, és sose látott harcot élesben. Az én megboldogult férjem olyan felelőtlen, könnyelmű volt, de szeretem. A mai napig ő érte dobog a szívem, de ezt azóta se tudtam megbocsájtani neki.
Nem szeretek arra gondolni, ami ott történt. Nem szabadott volna a gyerekeknek elhagyniuk az Intézetet, főleg nem a két kicsinek, de egyszerűen csak a csatatér közepén termettek, és mindent megzavartak. Megpróbáltuk megmenteni őket, minél előbb eltávolítani őket onnan, de csupán nekem sikerült elmenekülnöm Avery-vel a karomban. A férjemet és a két fiamat elmarták a démonok. Próbáltam őket elrángatni az Intézetig, hogy segítsenek rajtuk, de nem ment. Egy sokkos állapotban lévő nyolc éves kislány volt csak mellettem, az Isten szerelmére!
Az ágyam szélére rogyok, a lepedőt markolom. Nem, nem élhetem ezt újra s újra át. Nem származik belőle semmi jó. Nem azért lettem Klávé tag, hogy hisztérikusan megtörjek minden egyes esetben, mikor felhozzák ezt előttem. Nem lehet gyenge pontom, főleg akkor nem, ha valóban változtatni akarok. Most, hogy a Kör a kelyhet akarja, nem a szemünket kell behunynunk, és minden árnyvadászt apró „neveletlenségek” miatt megfednünk, hanem valóban hasznos lépéseket tennünk az ügy érdekében. Kit érdekel, hogy egy vadász megszegett valami apró-cseprő szabályt? Miért nem arra figyelünk, hogy Valentine valószínűleg ki akar irtani minden nephilimet, kezdve a Klávé tagjaival? Ki fogja megvédeni a gyermekeinket? Ki fogja megakadályozni, hogy ne haljanak meg feleslegesen?
A polcomhoz lépek, és leveszem a férjem fotóját. Megcsókolom az arcát, úgy, ahogyan minden este, és suttogok hozzá.
- Jake… Segíts nekem! Adj tanácsot! Bizonytalan vagyok, kétségek gyötörnek. Jó ember vagyok-e? Vajon mi vár ránk? Félek. Félek magamtól. Félek, mert ha megkeresne valaki a Körből, lehet, nem mondanék neki nemet. Túlságosan csalódtam a Klávéban! Semmit nem tesznek! A maguk szűk látáskörük megbénítja őket! Tehetetlenek. Minden eszközük meg van, de csak tökölnek, így a szabályok, úgy a szabályok! Rugalmatlanok, és ez fogja megölni őket. A Kör tagjaként legalább megakadályozhatnám, hogy túl sok nephilim veszítse az életét! Lehet, meg tudnám győzni Valentine-t, hogy ne bántson minket. Legalábbis a lányunkat. Hiányzol neki. – csuklik el a hangom.
Egy árva könnycsepp legördül az arcomon.
- Nekem is hiányzol, minden nap minden percében. A fiúk is nagyon hiányoznak. Hiányzik a családunk. Szeretlek.


Shadowhunters FRPG:





A hozzászólást Vivian Avery Salomon összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Júl. 04, 2023 8:10 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
 
Vivian Avery Salomon
   
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Gwendolyn Avery Salomon
» Salomon-lak
» Salomon-ház - Gwen&Viv

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: