Salomon-ház - Gwen&Viv
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

Salomon-ház - Gwen&Viv


Vivian Avery Salomon
Klávé

Vivian Avery Salomon
Vivian Avery Salomon


43
Kor :

❀Idris/New York
Tartózkodási hely :

2017. May. 17.
Csatlakozás ideje :


Salomon-ház - Gwen&Viv Empty
TémanyitásSalomon-ház - Gwen&Viv ↠ Vas. Júl. 16, 2017 5:01 pm

Gwen ∞ Viv
You are my only treasure on this world
Idegesen ülök az ágyam szélén. Korán reggel van, Gwen még ilyenkor alszik, bár már nem sokára fel kell ébresztenem a reggeli edzése miatt – na, meg a mondanivalóm miatt.
Nagyon nehezen hoztam meg ezt a döntést. Számba vettem minden tényezőt, amit csak tudtam, előrevetítettem egy halom következményt, de ez sem segített rajtam. Sajnos a pro oldalon álló egyetlen, súlyos tényező túl sokat adott a latba, a másik oldal nyomós érvei mellett is ez nyert. Pedig az ellenoldalon állt feketén-fehéren, hogy magára kell hagynom a kicsi lánykámat.
Tíz éves kora óta nem töltött tíz óránál többet az óvó tekintetem nélkül, bár sejtem mennyire örülhet ennek, most, hogy már 15 éves múlt. A Haitin történt baleset óta pánikba esem, ha nem tudok róla semmit, ha nem láthatom, hogy egészségesen edz vagy olvas vagy tudom is én mit csinál. Csak ne essen baja az utolsó élő gyermekemnek. Nekem viszont most itt kell hagynom őt Idrisben egyedül.
Muszáj New Yorkba mennem, hogy a Kör után nyomozzak. Nem ülhetek tehetetlenül a Klávé gyűléseken ezek között az öntelt barmok között! Akár a gyermekem is lehetne Valentine fogságában, azt pedig nem élném túl. Fel sem tudom fogni, miért hagyják a Klávénál, hogy ez megtörténjen. Elvileg mi mindenre figyelünk, mindenről tudunk, minden nephilimet megvédünk – a nagy fenéket! Hagytuk, hogy mindez kicsússzon a kezünkből és kinője magát egy elképzelhetetlenül veszélyes fenyegetéssé. Ráadásul gyerekek vannak veszélyben, a new yorki árnyvadász-növendékek élete a tét. Senki nem hallgatja meg mikor magamból kikelve sorolom az észérveket a cselekvés mellett, mintha a falnak beszélnék. Kizárólag a családommal tudnak jönni, és minden logikus állításomat a „mentális állapotommal” söpörnek le az asztalról.
Nem tudom még, hogy mit csináljak. Talán be kellene épülnöm a Körbe, azonban ennek a lányomra nézve előreláthatatlan következményei lennének. A Klávé vele zsarolhatna, vagy akár még őt is felelősségre vonhatnák, amit nyilvánvalóan minden áron el szeretnék kerülni. Okos lány, nem félek, hogy bajba keveri magát, ám azt sem várhatom el, hogy a legfelsőbb szervezet karmai közül is elmeneküljön. Habár anyám titkos rejtekhelyét ismeri, amely a szerény kis otthonunk mélyén van, nem rejtheti el őt örökké egy kis pánik-szoba. Pedig talán a Kör tagjaként megvédhetném őt attól, hogy áldozatául essen ennek a háborúnak. Anyaként ezt kellene tennem, a Kör leghűségesebb tagjának lennem, csak hogy a lányom biztonságban lehessen Morgenstern elmebeteg ügyködései elől. Klávé-tagként azonban tudom, nem csak az én lányom van veszélyben, hanem másnak a gyermeke is, s nem hagyhatjuk, hogy a nephilimek legfiatalabb generációja kihaljon.
Nagy levegőt veszek, amit szörnyen hosszan fújok ki. Megigazítom a hajamat, összekötöm egy copfba, aztán kilépek a saját szobámból, melynek ajtaja a lányoméval szemben van. Néhány lépés választ el engem a világos fenyőajtótól, ám ez a kis út egy örökkévalóságnak tűnik. Lágyan kopogok az ajtaján, és válaszát megvárva benyitok – remélem már azért valamennyire magánál van, és nem a legmélyebb álmából keltettem fel.
code by Silver Lungs



Vissza az elejére Go down
 
Salomon-ház - Gwen&Viv
   
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Salomon-lak
» Vivian Avery Salomon
» Gwendolyn Avery Salomon

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: