Dahlia-Rose Stargrace
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

Dahlia-Rose Stargrace


Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Dahlia-Rose Stargrace Empty
TémanyitásRe: Dahlia-Rose Stargrace ↠ Vas. Júl. 23, 2017 10:36 pm

Gratulálunk, elfogadva
Kedves Dahlia, üdvözöllek köztünk! Smile Először is, hagy mondjam el, hogy imádom ezt a nevet, a Dahlia gyönyörű név és mondjuk mindig farkasra emlékeztet (nézd el nekem, nagy teen wolf rajongó voltam sokáig), de szerintem nagyon is passzol a tündérkédhez. A Rose pedig csak kiemeli különlegességét. A pb választásod is csakúgy páratlan akárcsak a név, imádom ezt az arcot és amilyen gyönyörű, megint csak tündérhez illik Very Happy Miután kellemesen végig nyáladzottam a kinézetedet és a nevedet, ideje a lapodról is áradozni, nem igaz? Rolling Eyes
Ami az első észrevételt tükrözi, hogy nem találtam elírást vagy helyesírási hibát. A második pedig a lap kereksége. Ez egy igen kerek történet s habár nincsen 2000 szón keresztül ecsetelve mi is történt azalatt a 200 év alatt, pontosan visszaadta a karakter személyiségét, múltját és a hozzáállását is. Úgyhogy igazából kit érdekel, hogy nem eget rengető hosszúságú a lapod? XD Szerintem nagyon jó lett (lehet ez csak személyes vélemény) és külön tetszett ez az egyfajta mondén világhoz való kötődésed. Mivel már így is időt húztam, pedig hibád nincsen és várnak is. Ezért amondó vagyok, el vagy fogadva! Irány foglalózni és borulj mamító karjaiba Smile







Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Dahlia-Rose Stargrace Empty
TémanyitásDahlia-Rose Stargrace ↠ Vas. Júl. 23, 2017 12:36 pm


Dahlia-Rose Stargrace
Álmodd meg a jövőt


faj: tündér

kor: 200

születési idő/hely: 1817. 1. 8., A Birodalom egy kis zuga
becenév: Dahlia-Rose

play by: Carly Rae Jepsen

foglalkozás: Utódkodás




Életem lapjai

Alapvetően nem vagyunk kedves faj. Hiába szólnak a mesék jóságos tündérekről, a valóságban másképpen léteznek mindezek. A bajkeverés a vérünkben van, a lételemünk, s bár tagadtam, hogy én is a megszokott vonalat képviselném, 190 év után mégis rá kellett jöjjek: semmivel sem vagyok jobb, mint bármelyikünk.
Történt ugyanis, hogy beleszerettem a mondénok világába. Nem volt szándékos, így sikerült. Sose vágytam közéjük, mégis évekre a rabukká váltam, eljátszva azt, hogy egy egyszerű lány vagyok telve a kamaszok minden szertelenségével és világfájdalmával olykor. Iskolába jártam, voltak szüleim akik sokat dolgoztak és sosem értek rá fogadóórákon megjelenni (Bár igaz, egy alkalommal bevontam a játékba egy tündérlovagot, ő lett az apám egy apja-lánya focimeccsen. Mondanom sem kell, hogy mekkora blama volt. Ő még annyit se értett a mondén sportokhoz, mint én magam. De visszakísérve az Udvarba őt igencsak gyümölcsöző módon tudtam megköszönni neki a közreműködést.), s volt egy hamis múltam is. Lenyomozhatatlan, ám mágiával megsegített. Hiszen ugyan már! Ki akarna nyomozni utánam, ha egy kis bűbájjal eltérítem őt?
Eleinte csak játék volt, nem akartam én a mondénektől semmit. Unatkoztam az Udvarban, amióta Hazel királynő lett, hát kikapcsolódni vágytam egy kicsit. Csak akkor kezdődtek el a gondok, amikor túl mélyre merültem a mondénok problémáiban. Súlyosabbnak bizonyultak és nagyobb falatnak, mint amekkorát jó szívvel le akartam volna nyelni és egyébként is ott volt az a srác, akinek nagyon nem kellett volna ott és úgy lennie.
Egyszerűen akartam lelépni. Az álcát magamra kapva nem lett volna nehéz visszatérni az Udvarba és örökre magára hagyni a Columbia High-t és vele együtt az összes „barátomat”. Épp csak arra nem számítottam, hogy meglátja azt, aki az emberen túl vagyok.
Menekülnöm kellett, mert figyelmetlen voltam, mert elpuhultam és mert féltem attól, hogy megvet majd. Könnyedén játszottam el az öngyilkos fiatalt, mind elhitték és mind zokogtak a búcsúüzeneteimet nézve. Nem terveztem, hogy ennyire beléjük mászok, de mégis sikerült viszályt szítanom, s rá kellett döbbenjek, hogy kívülről figyelve őket boldog izgalommal dobolt a szívem, látván szenvedő vívódásukat.
Nem vagyok jó ember, mert nem vagyok ember. De nem vagyok rossz tündér sem, csak átlagos. Még mindig csábít a mondén világ, de már nem merek a közelébe menni. Mert félek attól, hogy egyszer eljönne az ideje annak, hogy magunk közé kívánjam őt is. S azzal bizony ártanék neki.
Tíz éve nem láttam már, nem tudok semmit róla. Tíz éve, hogy inkább ismét Hazel mellett, őt segítve élem a mindennapjaim. Az egykori gyenge csecsemőből erős tündér lett, fizikálisan mindenképp. Lelkileg viszont maradt ugyanaz a gyöngécske kis semmi, ami volt. De ez még változhat, nem igaz? Hiszen még csak a 200-at töltöttem be az idén..


Shadowhunters FRPG:



Vissza az elejére Go down
 
Dahlia-Rose Stargrace
   
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Dahlia-Rose gombaháza
» Hazel Sage Stargrace
» Rose Harbor
» Rose Sheiran

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: