Dahlia-Rose gombaháza
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

Dahlia-Rose gombaháza


Hazel Sage Stargrace
Tündérkirálynõ

Hazel Sage Stargrace
Hazel Sage Stargrace


570
Kor :

Tündérek Birodalma
Tartózkodási hely :

2017. Jul. 15.
Csatlakozás ideje :


Dahlia-Rose gombaháza Empty
TémanyitásRe: Dahlia-Rose gombaháza ↠ Kedd Júl. 25, 2017 1:10 am

LEZÁRT JÁTÉK


Dahlia-Rose ∞ Hazel
Distance is not measured in space but in unspoken words
A tündérek mind egy család. Persze, vannak kisebb egységek, közelebbi vérrokonok, de lényegében nagyon kis létszámú faj vagyunk, s az évezredek során a vérünk egybefolyt. Talán ezért sem volt elég erőm ahhoz, hogy a gyenge, apró Dahlia-Rose-t kitegyem a mondénok közé meghalni. Mindenki tudta az udvarban, hogy nem élné túl. Azok között a barbárok között járványok dúltak, a saját piszkukban éltek, s a csöppségnek nem sok esélye volt életben maradni a tiszta, rendezett Birodalomban sem. Ismertem a szülő anyját, nagy nehezen fogant meg harmadszorra, és nem volt zökkenőmentes a terhessége - nagyon ritka, hogy egy tündér három utódnak is életet adjon. Lemondott a nyilvánvalóan haldokló bébiről hát. Még csak a tündér szokást sem tartotta volna be, hogy kicseréljük a gyermeket egy mondénra - mindenki számára egyértelmű volt, hogy egy percet nem bírna ki a felszínen.
Én nem adtam fel. Anyám mindig mondogatta nekem, hogy csodálatos anya lennék, és az ő szavai voltak azok, amelyek fent tartottak éjjel, hogy számoljam a gyermek lélegzeteit. Én is adtam neki nevet, a két kedvenc virágomét, és úgy nevelgettem, tápláltam őt, mintha a kertem legcsodálatosabb virága volna. Valóban így is lett, gyönyörűséges nő kerekedett belőle. Eleinte nehezen növekedett, nehezen erősödött, de valahol átlendült a holtponton - élni akart.
Próbáltam úgy hozzá állni Dahlia-Rose-hoz, mintha a kishúgom lenne, de sok mindent lestem el anyám nevelési módszereiből is - persze, amikre emlékeztem. Nagyon fájt, hogy nem tudtam tanácsért fordulni hozzá, ám úgy vélem, nem végeztem rossz munkát. Remek tündér, remek barát, remek húg, és remek gyermek vált belőle. Mindig vidám, mindig pozitív, s ezt nagyon értékelem benne. Rajtam is segít, ha rossz napom van, ha elöntenek a rossz gondolatok, ledönt a fájdalom és a gyász a lábamról. Utódként is remekel - lassan beletanul az uralkodásba, bár még jó magam is kitapasztalom a címmel járó feladatok helyes elvégzését. Nem szólt egy rossz szót sem, pedig nem kérte ő, hogy Utód lehessen, nem kérte, hogy a jövőben egy korona árnyéka lebegjen a feje tetején. Őszintén, mikor a királynő megölését terveztem, nem is gondoltam rá. Ma már persze kár a múlton rágódni. Tökéletesen teljesít ezen a poszton is, remekül végzi el a feladatait, és büszke vagyok rá.
Csupán mostanában azt vettem észre, hogy baj van.
Én minden alattvalómat ugyanúgy szeretem és féltem, de az unokahúgomat és a saját nevelt lányomat különösképpen óvni szeretném mindentől. Mostanában nem igen volt időm rájuk, s valljuk be, az agyam teljesen máshol járt. A szerelem kissé elvette az eszem, és hagytam, hogy a fiatal elkanászodjanak. A királynői kíséretet magam mögött hagyva hát Dahlia-Rose lakhelyére igyekszem.
- Dahlia-Rose, most nem a királynői minőségemben vagyok itt, nem kell így szólítanod. - mosolygok rá kedvesen. Mióta a trónteremben kénytelen így nevezni úgy érzem elhatárolódtam az anya, a nővér szereptől, és inkább a felettese lettem, ami egy borzalmas pozíció.
- Olyan régen beszéltünk úgy igazán. - A szemébe nézek, hátha látok benne valamit, valamit, amiből egyből tudom, hogy baj van. - Hiányzik, hogy a lányom mindent megosszon velem. - sóhajtok egy kicsit, s a saját anyám emlékeinek árja özönli el a gondolataimat. Mit meg nem adnék, ha elmesélhetnék neki mindent, ha kiönthetném neki a szívem. Én teljesen megbíztam benne - lehet, hogy Dahlia-Rose nem meri elmondani nekem a titkait, most, hogy a trónon ülök?
code by Silver Lungs



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Dahlia-Rose gombaháza Empty
TémanyitásDahlia-Rose gombaháza ↠ Hétf. Júl. 24, 2017 1:37 pm

Van ez az új lehetőség. Kimehetnék megint, felvehetném az emberi álcámat és ragyoghatnék a mondének között mindaddig, amíg elvégzem a feladatot. Azt a feladatot, amire nem is igazán figyeltem oda, mert hárítja az agyam. Nem akarok menni. Elegem volt a mondének világából és azt meg pláne nem szeretném megkockáztatni, hogy találkozzak Vele. Oké, hogy messze él innen elvileg, de ahogy az eltelt tíz évben én nem kutattam utána, úgy könnyedén el tudom képzelni azt, hogy már nincs is olyan messze. Emberi léptékben sem. Még jó, hogy a Tündérbirodalomtól minden messze van, ha messzinek akarom érezni. És én annak akarom. Nagyon is.
Boldog vagyok itt. Hanyatt fekvésben heverek az ágyamon, egy virággal játszadozom, forgatom ujjaim között és közben énekelek. Nincs más dolgom, kivontam magam a kötelesség alól szerencsére azzal, hogy más volt nálam nagyobb buzgómócsing, úgyhogy jó ez így. Révedezhetek a rózsaszirmon megcsillanó harmatcsepp által szórt szivárványba, s nem kell törődjek mással. Amíg persze parancsba nem kapok valamit. Lehet, hogy meg kéne keresnem a lovagokat? Kedvemre való a játszadozás velük.
Felkelek az fekhelyemről, pár fordulattal változtatom meg a viselt küllemem, sziromszoknyát pörgetve magamra. Nem sok választ el attól, hogy a szobámon kívül legyek, ám valami mégis megakaszt. Az érkező személye eltéveszthetetlen. Mosolyra fakadva kerülök eleibe, szélesre tárva karjaimat felé, ölelni kívánva őt. Miért ne tenném? Nem vagyunk haragban, nem hiszem, hogy a lepasszolt lehetőség miatt akar meglátogatni. Tíz éve már annak, hogy nem megyek a mondének közelébe. Ugyan miért most jutna eszébe az, hogy a körmömre nézzen emiatt?
- Miben lehetek szolgálatodra, Királynőm?
Kérdezem tőle a formális udvariasságot vegyítve a bizalmaskodó közeledéssel. A királynőm, igen. De emellett az anyám, a legjobb barátom is. Nem látom a hibát abban, hogy így beszélek vele. Amíg nem koppintanak az orromra érte, addig nem is cselekszem máshogy.
To Hazel from Dahlia-Rose
ytn



Vissza az elejére Go down
 
Dahlia-Rose gombaháza
   
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Dahlia-Rose Stargrace
» Rose Harbor
» Rose Sheiran

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: