Oliver Burton
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

Oliver Burton


Magnus Bane
Boszorkánymester

Magnus Bane
Magnus Bane


417
Kor :

2018. Jan. 14.
Csatlakozás ideje :


Oliver Burton Empty
TémanyitásRe: Oliver Burton ↠ Vas. Júl. 09, 2023 4:24 pm

Elfogadva!
Ismét egyik kedvenc arcommal dícséred a napot, nagyon van érzéked a választáshoz, az biztos. Örülök, hogy River-el így egymásra találtok, remélem hosszú kapcsolat lesz a tiétek mind a játéktéren, mind karakter szempontjából. Remélem segítessz majd Rivernek bosszút állni a gonosz farkas komán és akkor Nath énemmel is összefuthatsz. De ehhez nagyon fontos, hogy ne raboljam tovább a drága idődet, hiszen jó ideje vársz ránk.
Siporc foglalózni, mert kár volna ezért a cukipofa Posey-ért, aztán irány játszani. El vagy fogadva!

Shadowhunters frpg



Vissza az elejére Go down
Oliver Burton
Vérfarkas

Oliver Burton
Oliver Burton


28
Kor :

New York
Tartózkodási hely :

2023. Jul. 08.
Csatlakozás ideje :


Oliver Burton Empty
TémanyitásOliver Burton ↠ Szomb. Júl. 08, 2023 6:37 pm

Oliver Burton
Ámulj a létezés csodáján, és örvendezz, hogy megélheted!


faj:vérfarkas

kor:27

születési idő/hely:New York, 1996.04.01.
becenév:Olly

play by:Tyler Posey

foglalkozás:Praetor Lupus tagja; zenész



Mondj egy mesét


2004.04.01.
Kedves Naplóm!
Ma van a nyolcadik szülinapom. Anyától egy naplót kértem, mert nem olyan régen mesélte, hogy apa is mindig naplót írt, szóval kitaláltam, hogy én is szeretnék. A suliban Scott azt mondta, csak a lányok írnak naplót. De megmondtam neki, hogy nincs igaza, mert apa sem lány volt. Anya mutatta a fényképét a nappaliban kifüggesztve. Jó lett volna megismerni, de még kicsi voltam, amikor a Mennyországba költözött. Most mennem kell, mert gitár órám lesz. Majd még írok.

2012.12.04.
Kedves Naplóm!
Régen írtam, visszanéztem, és már hat hónapja, hogy utoljára tollat ragadtam. Pedig nagyon sok minden történt. Fél évvel ezelőtt a gimis bál után hazafelé megtámadtak, amit csak óriási szerencsével éltem túl. Hiszem, hogy apa vigyázott rám odafentről, úgy gondolta, még nem jött el az idő, hogy újra találkozzunk.
Bevallom, nincs sok emlékem a történtekről. Tudod hogy van ez, ha az ember 16 éves, még nem igazán ismeri a mértéket, ha alkoholról van szó. Napokkal később ébredtem fel a kórházban, ahol anya mellett ott ült egy idegen. Charlie néven mutatkozott be, és azt mondta, a Praetor Lupus-tól küldték, hogy segítsen.
Tőle tudtam meg, hogy bár túléltem a támadást, de vérfarkas lettem. Nem akartam elhinni, azt sem tudtam, hogy létezik ilyesmi, eddig azt hittem, csak oly’ szeretett fantasy könyveim lakói ezek a lények.
Egy hét után mikor kikerültem a kórházból, elmentem Charlie-val a nyári szünet nagy részére. Azt mondta, megtanít mindenre ami a kezdetekhez szükséges és segít az átváltozásnál. Na az nem volt semmi, azt hittem ott halok meg.
Azóta kezdek hozzászokni, meg úgy összességében ehhez a farkas léthez. De nem mondom, hogy könnyű volt. Fenekestül fordult fel az életem. A zenébe menekültem, dalokat írtam, naphosszat a gitáromat vagy a szintetizátort nyúztam. A barátaim úgy tudják, beteg voltam az elmúlt hónapokban, és azt kezelték ki. Hiányoznak. Szereztem pár jó ismerőst a Praetor Lupuson keresztül, így legalább van kivel megbeszélni ezeket a vérfarkasos dolgokat, de még mindig fura belegondolni, és sokszor tör rám a szorongás, ám már látom a fényt az alagút végén.  

2018.02.03.
Kedves Naplóm!
Tegnap valami őrültséget csináltam. Megcsókoltam River-t. Egyszerűen nem bírtam ki, ahogy ott ült velem szemben, a téli napfény megcsillant gyönyörű, selymes tincsein, nem tudtam uralkodni magamon.
Nem kellett volna. Ha a Praetor Lupus-nál ezt megtudják… Annyi mindent köszönhetek a szervezetnek. Átsegítettek a kezdeti nehézségeken, végig mellettem voltak. Ezért léptem be hozzájuk, mert tudom, mennyit ér egy jó mentor. Erre ezt teszem.
Nem River az első, aki mellé kirendelnek. Amikor megláttam, és először néztem bele abba a csodás, igéző szempárba, elvesztem. Akkor kellett volna azt mondanom, hogy adjanak mellé mást, ám képtelen voltam. Muszáj volt nekem mellette lenni. Próbáltam elnyomni az érzéseimet, de belebuktam.
Átengedhetném másnak, de akkor engem máshova rendelnek, talán másik városba is, tőle távol. Vagy mentora maradnék, de semmi több. Mindkettőre képtelen vagyok, főleg azután, hogy nézett rám a csók után. Kockáztatnom kell.

2020.02.02.
Kedves Naplóm!
Ma két éve, hogy ez a csodálatos nőt a páromnak nevezhetem.  Fantasztikus napot töltöttünk együtt, reggelit kaptam az ágyba, én pedig odaadtam az ajándékomat neki. Egy ezüst nyaklánc szív alakú medállal, amibe a monogramunk van belegravírozva. Nekem karkötőm van egy bőr szíjon. Így mindketten hordhatunk valamit ami a másikra emlékeztet, amikor épp nem vagyunk együtt.
Ahogy most írom ezt a bejegyzést a hold fényénél és nézem River-t ahogy alszik, úgy érzem, nem lehetek elég hálás azért, hogy az életem része.

2021.03.03
Kedves Naplóm!
Ma jöttem haza egy 4 napos turnéról a Wolf-Gang-al. Nagyon jó volt, de River hiánya borzasztó volt. Hazafele úton végig tűkön ültem, hogy újra a karomba vonhassam és megcsókoljam minden egyes porcikáját.
Valami azonban fura volt. Azt mondta minden rendben, csak hiányoztam neki. Érzem, hogy szeret, szóval hiszek neki. Fáradtabb vagyok én is, talán azért voltam túl érzékeny. Holnap elviszem őt egy étterembe. Annyi mesélnivalóm van neki!

2023.07.01.
Kedves Naplóm!
Ma megvettem. River hosszabb műszakot vállalt a munkahelyén, így volt időm feltűnésmentesen elmenni az ékszerboltba. Szerintem csodaszép, River-hez illő gyűrűt választottam. Anya elsírta magát örömében, mikor megtudta mire készülök.
Öt éve imádom rajongásig ezt a nőt. Úgy érzem, ő életem szerelme, és készen állok a következő szintre emelni a kapcsolatunkat.
Már csak a megfelelő időpont kell, aznap, mikor szabadnapos. Elviszem abba a kávézóba, ahol ez az egész kezdődött. Izgulok. Ugye igent fog mondani?



Shadowhunters FRPG:



Vissza az elejére Go down
 
Oliver Burton
   
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Oliver Dragomir

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: