Isabelle Lightwood
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

Isabelle Lightwood


Clary Fray
Mondén

Clary Fray
Clary Fray


26
Kor :

₪ new york
Tartózkodási hely :

2016. May. 28.
Csatlakozás ideje :


Isabelle Lightwood Empty
TémanyitásRe: Isabelle Lightwood ↠ Vas. Júl. 17, 2016 7:06 pm

Gratulálunk, elfogadva!

Üdvözlünk az oldalon

Örömömre szolgál az, hogy én fogadhatlak el, mindig is Izzy volt az egyik kedvencem az egész sorozatból.^.^
Kíváncsian vártam azt, hogy mit fogsz írni, melyik jelenetet, hogyan fogod megfogalmazni, de nem csalódtam benned. Ez volt az első írás amit olvashattam tőled és szerintem jól fogalmazol, jól felépítetted a lapot, tetszett, hogy nem csak úgy egyben volt oda téve a mintába, hanem úgymond pontokká szedted, ezzel tetted különlegessé.
Színed és rangod van már, menj foglalózni és hamarosan találkozunk a játéktéren, alig várom. :3



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Isabelle Lightwood Empty
TémanyitásIsabelle Lightwood ↠ Vas. Júl. 17, 2016 6:11 pm



Isabelle Lightwood

₰  Becenevek:
Izzy, Iz
₰  Csoport:
Árnyvadász
₰  Play by:
Emeraude Toubia
₰  Foglalkozás:
Árnyvadász
₰  Kor:
17




a múlt árnyai



Legbelül éreztem, ahogy mindig is. Még az eső sem volt képes elfedni szagukat. Úgy vonzottak magukhoz, mint macska az egeret ám mégsem én leszek az, ki besétál a csapdába ma éjjel.  A tetőről nézve apróak akár csak a hangyák a porban szinte képes lennék egyetlen mozdulattal eltaposni őket miközben észre sem veszik mégis ki tehette. Elhaladtak alattam beszélgetve az emberi tömegbe olvadva, de nem tudtak átverni, ahogyan én sem őket. Tudták, hogy figyeli őket valami néha fel is pillantottak mintha csak egy sasra várnának, ami lecsapni készül, de már ott sem voltam mire tekintetük végigpásztázta a tetőt.


Igen meglepődtek volna, ha tudták volna kivel is állnak szemben. Fekete bőrnadrágom feszesen tapadt lábaimra ameddig kevésbé előnyös szűzies blúz eltakarta rúnáim. „ Kár értük” gondoltam miközben egyetlen mozdulattal leugrottam az 5 emelet magas épületről. Rövid szőke parókám libbent egyet miközben földet értem majd leellenőriztem 10 centis magassarkúm, ami meglepően strapabírónak bizonyult aztán pedig igyekeztem is tovább a tömegben.  Fiatalok sétáltak az utcákon szombat volt így érthető, hogy mindenki kikapcsolódni igyekezett. Hol nevetgéltek, hol szerelmüket ígérték egy-egy csókkal, sőt néhol veszekedtek és én? Én vigyáztam rájuk, dolgoztam, reménykedtem, éltem, és mindenek előtt bizonyítottam.  
Genetika az, ami a legtöbb ember haját, szeme színét testalkatát meghatározza. Ám engem nem ez az egyetlen mi jellemez. A véremben árnyvadász vér folyik ezért erősebb és gyorsabb vagyok a rúnáim által felhatalmazva, és lássuk be képes vagyok látni azt mit az emberek többsége képtelen, az árnyvilágot.


Hatalmas megkönnyebbülés volt látni a célszemélyeket miképpen azt is, hogy épp egy sikátor felé tartanak. Megállnak valószínűleg megbeszélni a továbbiakat ám az én lépteim egyre hangosodnak, amire az ő figyelmüket is felhívom. Elmosolyodom, tökéletesre rúzsozott vörös ajkaimmal majd kacsintok egyet és beindulok a klubba.


Természetesen egyik démon sem képes ellenállni a szőkéknek így utánam erednek be a táncoló forgatagba néha hátra pillantok miközben a test labirintusban araszolok tovább. Valakinek a haja végigszántja a karomat egy kar pedig a derekamra fonódik. Egyre hevesebben dobog a szívem, miközben megfordulok egy tündöklő mosollyal. Hello szépfiú. Mi a neved?


Ward. Közli szűkösen, de tekintete a testemet pásztázza. Gondolataimban hálát adok az előnytelen, ám de annál többet takaró blúzért, ami most útját állja mocskos gondolatainak. Érzem, ahogy keze lentebb halad, de én nem állíthatom meg elvégre ez a cél. Szeme megvillan egy pillanatra akár egy hüllőnek majd újból tengerkéken tekint rám. Nos Ward nagyon-nagyon rossz fiú voltál ugye tudod? Szegény tündéket csak így bántani. Tudja, hogy mi vagyok látni a rémületet a tekintetében, de ekkor már késő kígyó karkötőm megelevenedve tekeredik a nyakára, miközben a szeráf penge a szívébe hatol megsemmisítve őt.


Ostobák voltak társai látván barátjuk életének végét, hogy ők róluk megfeledkeztem. Elmosolyodom, miközben feléjük igyekszem és velem együtt bátyáim Alec és Jace is csatlakozik a játszmába.


Ostorként csap az egyik hátába karkötőnek álcázott fegyverem, majd egy újabb csapásnál a nyakára tekeredik visszahúzva őt. Mielőtt igazán reménykedhetne menekülésében véget is ér tékozló élete egyetlen csapással. Kegyetlenebb véget szántam volna neki, de a parancs az parancs.


Démonok, butus démonok. Dorgálom meg játékosan a harmadikat miközben kecsesen sétálok felé. Tudom, hogy ki kell szednem belőle minden információt amit csak lehet, az uráról. Egy percig talán szánom is tehetetlen lényét miközben a végzet maga közeledik felé, azt kérdezve magától ki vagyok?


Egy nő… egy harcos… egy árnyvadász.
De legfőképp
Lightwood!





Vissza az elejére Go down
 
Isabelle Lightwood
   
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Alexander Lightwood
» Isabelle Lightwood
» Isabelle Sophia Lightwood
» Alexander Lightwood
» alexander lightwood

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: