Alec Lightwood
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

Alec Lightwood


Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Alec Lightwood Empty
TémanyitásRe: Alec Lightwood ↠ Pént. Dec. 30, 2016 4:15 pm

Elfogadva!


Kedves Alexander!  Lucifer

Mindent megelőzve, nos elsősorban szeretnélek üdvözölni közöttünk az oldalon, míg ezt követően szeretném elmondani a számodra azt, miszerint már rengetegen vártuk kitűrő örömmel az érkezésedet! S azt hiszem, ez sokunkra vonatkozó kijelentéssel bírhat! *.*
Talán első sorban a parabatai társad - paritárs -, Jace hiányolhatott a legjobban, ugyanis ez eddig egymás életébe kapaszkodtatok, és vállvetve egymásért harcoltatok. Avagy mindez már csak a múlt egy darabjának emlékezete? S bár jelenlegi helyzet szerint nagyon makacs vagy, és kifejezetten konok, de befogod látni - be kellesz látnod -, miszerint tévedtél a kötelék meggyengítésének a kapcsán, ugyanis ez mindkettőtökre nézve veszélyes lépés volt. S lehet helyesnek véled e döntést, de gondold csak végig még egyszer, miszerint kinek is jó az a helyzet, amibe most sodrod bele önmagatokat?  duzzi
Kötelesség ide, avagy oda. A törvény, mely a kezeinkben hamuvá válik, és az akarat, amely nem teljesülhet mindennel szemben, vagy csak pusztán mindenek felett. Lehetsz egyszerre hiú, és álnok, kérlek, aki azt hiszi, hogy helyesen cselekszik, de tévedsz, amikor is a Klávé pártjára állva mindennel szembe fordulsz. Mond csak egykori éned mivé vált, s hová tüntetted mindazon személyt, aki voltál?  zacsi
Az Alexander név tökéletesen passzol hozzád, ugyanis feltett szándékod a szeretteid megvédése, oltalmazása. Míg a Gideon név kicsit jellegtelenebb, ugyanis nem hinném, hogy kétélű kard, avagy egy pusztító személyiség lennél. Vagy épp ellenkezőleg, és most hozod be a név jelentéskörét?  neee
Mindenesetre a lapodra térve át, nos csak gratulálni tudok, ugyanis éreztetted velem, hogy nem más személyiségét, mintsem Alecét képviseled. Gyönyörűnek vélem a gondolatlevezést, és a helyzethez való hozzáállást! Szép munka lett! Mond csak mégis eddig hol bujkáltál? aww
Azt hiszem egyértelmű üzenet, hogy ezután mi következik, mert: el vagy fogadva!
Na jó, nos kicsikét rosszalkodtam, és már bent vagy a foglalóba Rolling Eyes
De a játékteret még a kezeid közé vehetted! S aztán nem ám rosszalkodni itt nekem, mert minden lépésedet figyelem, és a sarkadban leszek Lucifer
- Na jó, már megint gonoszkodtam, és csak viccelek  laugh1



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Alec Lightwood Empty
TémanyitásAlec Lightwood ↠ Szer. Dec. 28, 2016 8:11 pm



Alexander Gideon Lightwood

20 év ~ Árnyvadász ~ Matthew Daddario

"Ha Jace az arany, aki magára irányított minden fényt és figyelmet, akkor Alec az ezüst: annyira megszokta, hogy mindenki Jace-re figyel, hogy ő is csak vele foglalkozott. Mindig a másik fiú árnyékában élt, ezért eszébe sem jutott, hogy őt is észreveheti valaki. (...) És bár kevesen tudják, de az ezüst ritkább fém, mint az arany."

Hajnali 2 óra van.
Kötelesség. Törvény. Szív. Akarat. Vágy.
Olyan lassan vonszolja előre magát az a nyomorult mutató, hogy lassan beleőrülök.
Kötelesség. Vágy. Törvény. Kötelesség.
Mindig ilyen idegesítő volt a faliórám kattogása?
Kötelesség. Szív. Törvény. Vágy.
Egész éjjel ébren forgolódom az ágyban, nem jön álom a szememre, így hát örvénylő gondolataim közt vergődve csaknem darabokra szaggatom magam. Egyre csak Magnus szavai járnak a fejemben: Kezdj el magadért élni! Tedd, amit a szíved diktál! Mintha csak azokból a filmekből idézné, amelyekből Clary mondén barátja gyarapítja a szókincsét. Néha csak úgy kirobban belőle és elkezd filmekről meg játékokról zagyválni, mintha bármelyikünknek is a leghalványabb fogalmunk lenne arról, amit összehord. Mégsem tudtam szabadulni a gondolattól, hogy Magnusnak igaza van. Egész életemben engedelmeskedtem a szüleimnek, habozás nélkül követtem a Klávé parancsait, és hova vezetett mindez?
Kötelesség. Vágy. Kötelesség. Törvény. Vágy. Törvény. Jace.
A törvény szigorú, de a törvény az törvény. Nemsokára eljön majd a pillanat, amikor Jace-nek el kell döntenie, parabatai eskünknél fogva követ-e azon az úton, amelyet együtt választottunk, vagy mindent eldob Clary miatt. El kell döntenem, én képes leszek-e követni őt még akkor is, ha hátat kell fordítanom mindennek, amit valaha akartam.
Kötelesség. Szív. Akarat. Vágy. Törvény. Kötelesség.
Az oldalamra fordulok, a fejem alá gyűröm a párnát. Lehunyom a szemem és kényszerítem magam, hogy ne mozduljak. Mély levegőt veszek, kifújom. Be. Ki. Be. Ki. Menni fog ez, Alec! Számold a bárányokat, ahogy Jace mondaná!
Kötelesség. Törvény. Szív. Vágy. Család. Kötelesség.
Jace.

A fenébe!
A másik oldalamra fordulok és a falhoz vágom a párnát. Fikarcnyit sem érzem magam jobban a spontán dühkitörésem után, de ez legalább ürügyet szolgáltat ahhoz, hogy végre felkeljek az ágyból. Elsétálok a párnáért és visszadobom a helyére, majd nadrágba bújok, sötét inget veszek a fekete atlétámra. A papucsomba menet közben lépek bele, aztán anélkül, hogy összegombolnám magamon az inget, már el is hagytam a szobámat. Túl késő van ahhoz, hogy rajtam kívül bárki más ébren legyen az Intézetben, ezért nem aggódom a megjelenésem miatt. Öles léptekkel vágok át a folyosón, míg ujjaim a gombokat igyekeznek összepárosítani lassan, megfontoltan, esetlenül.
Elhaladok Jace ajtaja előtt.
Kötelesség. Vágy. Család. Törvény. Szív. Vágy. Család. Vágy.
Kényszerítem magam, hogy továbbhaladjak anélkül, hogy akár csak egyetlen kósza oldalpillantást vetnék az ajtajára. Emlékszem, gyerekkorunkban hányszor trappoltunk át egymáshoz az éjszaka közepén - jobban mondva Jace hányszor trappolt be az én szobámba, és nekem hányszor kellett átdörömbölnöm hozzá, hogy hagyja már abba a lármázást. Az emlékek ellágyítanak ugyan, de egy pillanat alatt megacélozom magam. Ezúttal Jace volt a hülye, és nincs miről beszélnünk, míg ezt be nem látja.
Család. Család. Család.
Izzy szobájának ajtaja alól gyenge fény szűrődik ki. Sejthettem volna, hogy a húgom épp olyan rossz alvó, mint én. Elvégre Ligthwoodok volnánk, vagy mi. Csupa éjszakai bagoly. Lehalkítom a lépteimet és öntudatlanul is visszafojtom a lélegzetemet, ahogy elsétálok az ajtaja előtt; az a baj a lány testvérekkel, hogy borzasztóan érzékenyek. Már az anyaméhben kifejlesztetik azokat a receptorokat, amikkel aztán könnyedén átlátnak a testvéreiken, szavak nélkül is megérzik a jelenlétüket és egyetlen pillantásból választ kapnak ki nem mondott kérdéseikre. Ijesztő, főleg, ha mellette még Árnyvadász is az illető. Szinte az ajtón át magamon érzem Iz vizslató pillantását, így megszaporázom a lépteimet.
Család. Szív. Szabadság. Kötelesség. Vágy. Család. Vágy. Magnus.
Mi?
Dehogy!
Újra: kötelesség. Törvény. Család. Kötelesség. Erő. Törvény. Hatalom. Becsület. Törvény. Kötelesség.
Lydia irodája előtt megtorpanok.
Kötelesség. Akarat. Szív. Törvény.
Szív. Szív. Szív.

De hiszen a válasz mindvégig az orrom előtt volt!
Kötelesség.
Már pontosan tudom, mit kell tennem.








Vissza az elejére Go down
 
Alec Lightwood
   
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Alec Lightwood
» alexander lightwood
» Alexander Lightwood
» Alexander Lightwood
» Isabelle Lightwood

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: