Lucifer
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

Lucifer


Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Lucifer Empty
TémanyitásRe: Lucifer ↠ Kedd Júl. 19, 2016 12:24 am

Gratulálunk, elfogadva!


Üdvözlünk az oldalon


ColinColinColinColiiiiiin*-* Azt hiszem mióta kitaláltuk, hogy Luci - igen jól látod, becenevet kaptál Razz - avialanya Colin legyen, azóta nyáladzok neked amikor csak szóba kerül, és ahww de illik rá ez a szerep. *-* Már nem is tudnék mást elképzelni ehhez a karihoz, és habár először bizonytalan voltam abban, hogy hozzuk be az oldalra a bukott angyalokat és ezt az egész történetet, de most már minden bizonytalanságom elszállt, hiszen van rá kereslet és te is egy jó lapot hoztál össze. :3
Sajnos még nem volt alkalmam, hogy elfogadjalak, mind két énedet Izzy fogadta el, de örülük, hogy most én vagyok itt.^^ Évek óta imádom ahogyan írsz, imádom a játékainkat, a sok karaktert akik kötődnek egymáshoz, és ezt az alteregódat is nagyon szeretem, nagyszerűen fogod hozni az oldalon.
Menj foglalózni és irány a játéktér. <3






Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Lucifer Empty
TémanyitásLucifer ↠ Kedd Júl. 19, 2016 12:07 am



Lucifer

₰  Becenevek:
Akarsz még élni?
₰  Csoport:
Bukott Angyal
₰  Play by:
Colin O'Donoghue
₰  Foglalkozás:
Téged kínozni!
₰  Kor:
Hmm, igen sok.




a múlt árnyai


Lényem nem mérhető puszta emberi léthez, hisz jóval feljebb álló vagyok. Származásom onnantól fogva való ahonnan az Úré is, ezáltal pedig ő az egyetlen, aki árthat is nekem, vagy megeshet, hogy még ő maga sem. Rangom, származásom, és egyben létezésemet az időtlen anyagnak köszönhettem, amely halhatatlanná tesz, de egyben bukásra is ítéltet szüntelen folytonossággal. Történetem tehát, nos lényegében attól számítható, hogy az anyag megjelent, s ezáltal én is létrejöttem. Isten volt az, aki a szolgálatába állított annyi angyalt; annyi állítólag tiszta lelket, akik mind őt szolgálták, és dicsőítették a magasztos egekbe. Minden rendben ment a hosszú millió évek folyamán, és hű angyalként álltam a szolgálatában lesve mit csinál, avagy tesz. Eljött azaz idő is, amikor létrehozta a Földet; a saját maga életművét, és megkérdezve minket, nos véleményt várt. A három előttem lévő arkangyal tetszést tanúsított az irányába, és dicsőítve őt, borultak a lábai elé.. míg én jó magam mindezt nem tettem meg. Képtelen lettem volna a Nagyságosságot áldani, amikor is a tudásom jóval több, mintsem azoknak a bábuként élő angyalkáknak.. Így hát nem szóltam, míg meg nem szólított engem, s csak ekkor adtam tudtára azt, hogy; "nem minden olyan jó, mint amilyennek látszik, hisz a dolgok mögött hibák lappanganak, és rosszak is léteznek, hisz semmi sem tökéletes alkotás, mert mindenben van valami ütköző pont, ami által egy mű, nos mégsem igazán festői." Az angyalok természetesen egyből Isten mellé álltak, és őt kezdték el védelmezni, miszerint én magam, nos mennyire is nem vagyok tisztességes, s hogy nekem büntetés jár ezen szavaimért. Isten megadta hát.. száműzött engem a mennyből, és létrehozta számomra a poklot. Én nem adtam fel ezt oly könnyedén, sőt szavaimmal hatást gyakoroltam rá, aminek következtében az Édenkertben két fát kaptam tőle; a Jó, és a Rossz tudásának -, illetve az Öröklétnek a fáját. Ezzel hagytam el végleg a mennyet, s kerültem át a pokolba, ahol egy egészen új uradalmat építettem ki az év millióinak során, de történt ezek előtt, hogy megakartam bosszulni a rám mért büntetést. Ezáltal pedig az első ember párral akartam végezni, hogy az emberiség még csak meg se szülessen, de a tervem rosszul sült el.. végül pedig a gonoszságom csak jót szült, amelyre mindmáig nem vagyok büszke.. Az évek teltek már több, mint jó pár millió évesek voltunk, míg kicsinyes, de számomra annál is nagyobb próbálkozásokat vetettem be. Míg nem újak jelentek meg; új természetfeletti hatalom, s különböző lények, sőt képességek árasztották el a földet. Történt hát, hogy kikelve magamból hatalomra akartam törni.. nos rossz húzás volt a részemről, viszont ha azt nézem, akkor hatalmam már van! Mindig is volt, hisz halhatatlan vagyok, egy legyőzhetetlen egyed, akinek nem lehet elvenni az életét holmi apró próbálkozásokkal.. vagy talán csak ezt akarom elhitetni mindenkivel?

Egy angyal vagyok, aki elbukott, de mégis felállva küzd az eszményekkel szemben, hogy megmutassa azt, hogy nem minden úgy jó, ahogy van. Tökéletesség nem létezik, és ezt régen megmondtam Isten szemeibe nézve, hisz nem lehet előre dicsőíteni egy olyan művet, vagy mondjuk úgy alkotást, ami nem teljesen tökéletes. Tökéletesség nincs, hisz én sem vagyok az! A hatalom vágyam már nem él bennem, hiszen csupán annyit szeretnék elérni, hogy a szavaim valóságot nyerjenek, és értelmet.. hogy belássák sokan mindazt, miszerint Isten csak egy önimádó alak, aki önmagát dicsőítteti megannyi emberrel! Én nem akarom, hogy kedveljenek, hisz nem vagyok Isten, de mégis mennyivel több vagyok, mint maga a por nép, és ezért is tehettek meg szinte bármit..
Igába fogom dönteni a földet, és mindenki meg fog halni, ha nem tudom meglépni azt, amit szeretnék. Ha Istent nem váltják le a trónjáról, akkor elpusztítom a művét.. nem való abba a trónszékbe.. nem, és ez mellett kitartok, még ha senki sem áll mellettem! Gyűlölöm.. őt magát, azt hogy annak idején vele együtt kelletett megteremtődnöm, és azt, hogy egyáltalán közöm van hozzá, ezért is tettem fogadalmat arra, hogy minden áron, de elfogom pusztítani az alkotását... a tökéletlen világát.

"Egy angyal vagyok... egy bukott angyal, akinek a sorsa sosem lesz kötve semmi jóhoz, mégis küzd. Egy bukott angyal vagyok, aki minden emberi érzelmet megvet immáron. Egy személy, aki kiáll bárkivel szemben, egy lélek, amelyet elpusztítani nem lehet, és egy akarat vágy, amely mindvégig éltet. Erőm hatalmasabb lett amióta visszatértem, és immáron én uralom ezt a földet, amelyet tönkre tenni készülök. Megfog bukni Isten hatalma.. Megfog inogni minden átkozott emberi érzelem, és élet.. nem lesz többé érzés, amelyet érezniük lehet. Nem lesz öröm, boldogság, és élvezet, helyette teljesen új irányzat jön.. a gyűlölet, a fájdalom, a kín, és a szenvedés.. Egy elbukott angyal maradok, aki küzd az elveiért.. és aki időtlen időkig élni fog, amíg az anyag el nem pusztítja őt.. hát lásd, kérlek, történetem!"




Vissza az elejére Go down
 
Lucifer
   
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lucifer
» Lucifer
» Lucifer
» Lucifer
» Lucifer trónja

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: