Lucifer
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

Lucifer


Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Lucifer Empty
TémanyitásRe: Lucifer ↠ Kedd Nov. 29, 2016 5:03 pm

Elutasítva!


Sajnáljuk, de...


Szóval... Nem tudom mi történt, az eleje olyan ígéretesnek indult, meg a szerepjátékos példa is jó ötlet. De nem tudom figyelmen kívül hagyni a káromkodások mennyiségét. Mert tudom, hogy gyakran vannak olyan helyzetek amikor az ember máshogy nem tudja kifejezni magát. Azonban egy bizonyos mennyiség után már zavarja az ember szemét. Hiszen mégsem az a legjobb módja, hogy kifejezd mennyire is bűnös az egész világ. Meg van hozzá a képességed, mert azért még is csak elég hosszú lett, meg látszik, hogy dolgoztál vele és nem csaptad össze az et-d.
Illetve még annyit, hogy nem kell ennyire aljasnak megalkotni a karaktert. Tudom, ő az Ördög, ki más lehetne gyűlöletesebb?
Utolsóként meg csak annyit, hogy nem a szex a lényege mindennek. Nem vagyok prűd, nem is azért mondom. De szerényebben is ki lehetne fejezni, hogy mik a férfi vágyai.
Szóval ha ezeket tekintve egy kicsit javítasz rajta, akkor szívesen elfogadlak és remélem nem lesz semmi haragudás. Smile





Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Lucifer Empty
TémanyitásLucifer ↠ Szer. Nov. 23, 2016 3:57 pm



Lucifer

₰  Becenevek:
Bírnám ha nem becézgetnél
₰  Csoport:
Bukott angyal
₰  Play by:
COLIN O'DONOGHUE
₰  Foglalkozás:
Régiség kereskedő
₰  Kor:
Mindig is élt


Mimódon estél alá az égről, te Luczifer, hajnalnak fija?


a múlt árnyai



"Én vagyok a fagyhalál.
A végzet, mely rádtalál."


Mindig is biztos voltam abban, hogy rossz korban tettem a lábam a Földre. Atyám, atyánk, avagy a ti atyátok…, na nem szaladok el a hittel teli pöcegödörbe, még a végén elképzelem, hogy mi lenne, ha én ülnék a trónuson, én szaggatnám ki a lelkeket a világmindenségből. Azt sem fejtem ki, hogy miben kéne hinned, mert persze bennem, de erre mi sem nagyon bizonyíték, mint ez elkorcsosult világ.
Kegyetlenek és dölyfösek vagyunk, mi a hatalom legfőbb birtokosai mindent és mindenkit akarunk. Eonok óta döglődöm a vágytól, hogy a lábam a nyamvadék földre tehessem.
Tudom, hogy halom sztorit tudtok arról, atyánk, atyátok, hogyan baszott ki velem és nyomott a földre, mint egy kutyát, behódolni. Mesék születtek arról, hogy magam ajánlkoztam a pokol kisuvickolására, hogy milliónyi hablaty szól arról, hogyan és miként lett ez a retkes világ létre hozva, de igazából egyik sem érdekel. Én tudom a magam igazát, az egyetlent és jól teszed, ha nem ütöd bele az orrod, mert kurva ronda látvány, amikor letépődik a helyéről, ömlik a vér, kucorogva sikoltozol… dögunalom.
Nade, a lényeg, amit jobb ha tudsz, és ez nem a hitem, nekem nem hitem van, barbár barátom, nekem tudatom van. Az összes lelket ismerem, amelyeket a Földön ejtetek testek rabságába, az összes fénylő, rothadó, gonosz, mulandó, fekete lelket.
21 gramm, igaze? Azt hiszed, hogy az egész erről szól, kifújod a romlott levegőt és megszabadulsz a léttől. Hát na meg a nagy faszt. Akkor kezdődik az igazi ramazuri.
Bár biztos vagyok benne, hogy ezt sem kell kifejtenem. A gonosz mindannyitokban ott lakozik. Kivéve atyátok hős angyalaiban, hisztiket ti, mindenkiben ott lakoznak a főbb bűnök. Ne mond, hogy nem vagy kevély, fösvény, buja, irigy, torkos sem haragos,  de még csak kikurtan lusta sem.
Gyere, mutasd, had látok beléd és döntöm el, melyik miatt jutsz a pokolra, avagy hozzám, mert te még nem tudod, de a Földet és a Mennyet is uralni fogom, mert Te, Ti nekem akarjátok adni. Sokkal könnyebb bűnben élni, mint a jóra törekedni.  Ne röhögtess, hogy nem így van. Ki ne vágyna egy kis szexre, bűnösre? Ki nem kívánta meg még az unokahúgát, az anyja testvérét, a barátja nejét. Ugyanmár Uraim… Kár ellenállni, mindenkiben lakik egy gonosz én, egy búja, hamis kisördög a vállán, aki elviszi az élvezetek útján. A nőkre meg ki sem térek alantas faj, hazug, csábító, kiszámítható lelkek.
Én, és a hozzám hasonlók befedjük ezt a rút világot, mert Ti mind ezt akarjátok. Mindig rosszak akartok lenni, mert ebben rejlik az izgalom maga. Atyátok zokog a mennyben, Ő, ki több bűnt követ el az emberiség ellen, mint bárki más. Grrrr. Gyere, gyere ide kicsi lélek, elmesélem.. mi az élet.

"Mindent elemésztő tűz.
Amely téged mélybe űz."



18!

Tekintetem cikázik a nő karcsú alakján, formátlan ajkain, duzzad szemein. Miért sírsz? Mintha az bármit megoldana. Unom, hogy folyton bőgnek, könyörögnek, sirámoznak. Jaaaajj, de szar nektek. Nők. Nem mintha lenézném őket, a funkciójuknak nagyon is megfelelnek. Szex, nemzés. Az összes többit ellátják mások is, na jó, mondjuk a szexhez sem kellenek feltétlen nők. A lélek pont úgy nemtelen, mint a vágyak, ki merné azt mondani, hogy nem fordult meg még a szex gondolata saját neméhez vonzódva? Persze, hazudjatok, szentek vagytok mind. Csak én magam vagyok a gonosz, hát na igen.
Hajt felé valami felfoghatatlan vágy, valami, amit nem tudok legyűrni, egy elveszett, megszökött, elbukott lélek. Csal, hív maga felé. Vonz, mint egy arany szál, elvághatatlan kötelék. Szökött rabszolga.

A földön ül, ittas is, érzem a bűzt, ami árad belőle, pedig még csak nem is vagyok vérállat, ami azt illeti nem vagyok e földre való, de nem is kell, ideiglenesen vagyok itt, hogy aztán enyém legyen minden.
Elé guggolok, hatalmas kék szemei rám szegeződnek, a bőgés abba marad. Ezt már szeretem. A sminkje lecsorogott már rég a könnyeivel együtt, kedvet kapok hozzá, hogy ujjaimat hosszú szőke hajába túrjam, rámarkoljak, felrántsam a földről, arccal a falnak préseljem és hátulról tegyem a magamévá, nem baj, ha közben bőg, a könnyektől csak izgalmasabb a játék.
Jaj nem akarom, jaj ne, jaj ez fáj… rohadjak meg, ha nem ettől lesz az egész izgalmas.
- Hogy hívnak? – leszarom tulajdonképpen, ez amolyan átlagos kérdés, ezt követi a kérsz egy szál cigit? Leszopsz? Mind, mind átlagos kérdések
- Lily– hazudja. Magamban vállat rántok, bőrdzsekim nem moccan a vállaimon, hiszek neki, én is hazudok hát.
- Segíteni akarok – talán ő is vállat ránt gondolatban, mert elfogadja felé nyújtott kezem. Ebben a pillanatban veszik el, amikor forró tenyerem az övé alá simul, miközben felállok, húzom magammal.
A maga nemében nem lenne csúnya, de nem is kiemelkedő alakja a fajának, átlagosnak mondanám, ha ez a része is valamennyire érdekelnek. A punci körül a nő csak dísz, minden testben ugyanolyan meleg van, ez az, ami számít. Halkan duruzsolok a fülébe, válaszolgat, hangja elkeseredett, neki már nincs miért élnie. Tipikus történet, a pasija megcsalta, a méhében poronty igyekszik erre a világra, mivégre? Ha már idézhetek egy bűnös lélektől.
Szavakat súgok, kikísérem a kis utcából, megmutatja hol lakik a faszija meg a nője…
- A harmadikon. – súgja átszellemülve, hangom eljut a tudatáig, kabát zsebemből előhalászom a Detonics Pocket 9-es számot viselő kézi fegyverét és a táskájába csúsztatom. Hangom folyamatosan duruzsol. Megbántották, nem? Megcsalták, nem? Mindenki halált érdemel. Csak fogja a koponyájukra, húzza meg a ravaszt. Megváltást ígérek, kielégülést, kéjt, Igazságot.
Ki más tehetne rendet ebben a rohadék világban, hanem az, akit elárultak? Igen, igen, az árulás nagy bűn.
- Öld meg, öld meg mindkettőt! – magabiztos léptekkel indul el a kapu felé, kissé lemaradva, groteszk mosollyal követem, halk dalt dúdolok Ő sietve lépcsőzik, nem bírva az indulatokkal. Én türelmesen a liftre várok, szinte azonnal jön. Alig ér fel előbb, mint én. Kilépek a bádogdobozból, cigarettára gyújtok, csak nem döglök meg rákban, mekkora poén lenne, lehet a tüdőm felzabálná a rákot is, elcsattan az első lövés. Mosolyom kiszélesedik, a járásom is könnyebb lesz. Az ajtóhoz lépve női sikoly, még egy lövés hangzik el, majd hangos zokogás.
A lakásba sétálok, a nő a földön térdel, hosszú szőke haja előrehullik, keze a hasán a pisztolyom a földön hever. A lakásban két hulla és egy leendő, a vér szaga édeskésen csavarja az orrom, a lőporral összekeveredve, ahhhgr. Már majdnem a farkam is áll tőle.
A gyilkosság a kedvenc bűnöm, imádom az élet ilyszerű kioltását, a mulandóság elmélete mulattat. A bűnös lelkek, még körülöttünk járják céltudatos táncukat, remélték, hogy nem jutnak a kezeim közé, de naivitásuk vicces. A pokol angyalai pontosan tudjuk mi a dolguk. Unottan szívok egy slukkot, figyelem a nőt, ahogy összeomlik, millió darabra hullik, de már nincs menekvés a bűne beíródott a nagy könyvbe. Egy újabb lélek, amely isten ellen fordult, mely hagyta, hogy a kísértésbe vigyék. Ideje volt.
Zokogása áttör a falakon, fájdalma balzsam a lelkemnek, míg Ő elveszti a lányét, én erőt merítek belőle, feltöltődöm.
A gyerekről dadog, neki más csak Ő maradt, őrzi a szerelmük zálogát.
Mélyet slukkolok, egy utolsót, a hosszú csikket a  padlóra pöccintem, hagyom, hogy a retekben elhamvadjon.
- Nnna, nincs semmi baj. - súgom a nő fülébe, miközben félig mellé és mögé guggolok, ujjaimmal a hajára simítok, fájdalma megmosolyogtat. Nem rossz, nem rossz, de nem elég. Izgalmam mozgolódik a fekete farmer szorításában. Érzek késztetést rá, hogy megbasszam a hullákon, de megelégszem a vágyakkal.
- Menjünk? - szipog, bólogat, okádik. Fúj, de kibaszott undorító. Örömmámorban úszik a retkes lelkem. Felemelkedek mellőle, ahogy a kezem lekerül a hajáról megint hány, arrébb rúgom a pisztolyt, hadd maradjon jól látható, de nem feltűnő.
Felcsendülnek a szirénák, jaaj... nem volt elég halk, az ördögbe is.
A két lelket szabadon engedem, majd számolok velük., hiszen úgyis hozzám kerülnek. Nincs lélek a földön, mely nem vétkezik. Aztán jön a gyónás, s mellé azt hiszik földi halandó felmentheti őket, minő csalódás is ez. Senki ezen a kurva földön nem menthet fel a bűnök alól, de persze kell az illúzió, hogy úgy tűnjön menthetőek a lelkek. Atyátok hazugsága, utolsó mentsvár. Végy egy rózsafüzért, 5 miatyánk és holnap is leszophatod a pedofil papot.
A lépcsőn lefelé üzletet kötök a félelemtől és haragtól, valamit a fáradtságtól kiszolgáltatott nővel. Gőze nincs mit ígér nekem. Lelket kérek, naná, üzlet az ördöggel mindig lelkekről szól. Azt ígérem neki, hogy nem eshet bántódása, hisz nekem, én pedig lelkesen hazudok, mert miért is ne tehetném? Talán a pokolra jutok a bűneimért?
Azt hiszi megmentem, mert ezt ígérem, jól cselekedett, bosszút állt. Drága kis szőkeség. Bizsereg a gyomrom a kiszolgáltatottságtól, a félelmétől, bűze parfüm az orromnak.
Kezem a hátán pihen, ahogy haladunk a lépcsőkön. Megkötjük az alkut.
Mielőtt kinyitnánk a kaput, lejjebb csúsztatom a kezem a testén, abba marad a hüppögése, hisz nekem, hazug szavaimnak, lágy, nyugtató hangomnak.
- Szolgálni fogsz a másvilágon. Hamarabb, mint hinnéd, de később, mint szeretnéd.- Megtolom kifelé. Kinyílik a kapuszárny, a nő kezén bilincs kattan, odafent két hulla, egy pisztoly, idelent egy zavart tudat, én pedig tovalebbenek a bezsebelt lélekkel. Viszem az egyetlent, a maradékot, a szerelme zálogát. A szökött rabszolgát.
A nő testéből vércsíkkal távozik a lélektelen élet.

"Én vagyok a bosszúvágy.
Mely kitölti bosszúját."








Vissza az elejére Go down
 
Lucifer
   
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lucifer
» Lucifer
» Lucifer
» Lucifer
» Lucifer trónja

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: