Lucifer
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

Lucifer


Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Lucifer Empty
TémanyitásRe: Lucifer ↠ Szer. Szept. 07, 2016 8:18 pm

Gratulálunk, elfogadva!


Üdvözlünk az oldalon


Luci muci! aww
Bocs, muszáj volt becézni.
A karakterrel mindig is szigorú voltam, mert nagyon gyakran attól félek, ha valaki hoz egy sorozatbelit/canont/keresettet, az nem lesz hű a megalkotottjához. Esetedben is félve és kétkedve nyitottam meg a lapodat és könyörögtem az istennek (vagyis...érted Very Happy ). Imáim meghallgatásra találtak, mert nemhogy egy nem rossz, hanem éppenséggel egy nagyon jó lapot volt szerencsém elolvasni. A karakterhez hű maradtál és megragadtad benne azt, ami nem mindenkinek menne.
No.1 rajongódként azt kell hogy mondjam, lenyűgöztél. Szeretem az olyan történeteket, amik egy kicsit sötétek. (Talán azért mert user is sötét néha.)
Hibát nem leltem benne, így csak le kell foglalnod a pofidat (ha nem teszem meg én azt előtted) és irány a játéktér! Remélhetőleg azért nem mészárolsz le mindenkit. lucifer






Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Lucifer Empty
TémanyitásLucifer ↠ Vas. Szept. 04, 2016 11:01 pm



Lucifer

₰  Becenevek:
Ne merd megtenni
₰  Csoport:
Bukott Angyal
₰  Play by:
Colin O'Donoghue
₰  Foglalkozás:
Gonoszkodás, kalitkába zárás
₰  Kor:
Az idők kezdete óta




a múlt árnyai



És levettetett a hatalmas sárkány, az ősi kígyó, akit ördögnek és Sátánnak hívnak, aki megtéveszti az egész földkerekséget; levettetett a földre, és vele együtt angyalai is levettettek.

Lucifer örökké élvezhette volna Isten megbecsülését, az angyalsereg szeretetét és tiszteletét; használhatta volna nemes képességeit mások áldására és Alkotója dicsőségére. De - mondja a próféta "szíved felfuvalkodott szépséged miatt; megrontottad bölcsességedet fényességedben"

Lapozok egyet a könyvben, majd lustán felpillantok az előttem lévő órára. Nem sokára
indulnom kell. Az Ördögnek is az idő pénz.

Lucifer eltávozott Isten közvetlen közeléből. Elment, hogy elégedetlenséget szítson az angyalok között. Munkáját titokban végezte, és egy ideig valódi szándékát az Isten iránti tisztelet látszata mögé rejtve igyekezett elégedetlenséget ébreszteni a mennyei lények között. A törvény ellen lázította őket. Azt állította, hogy e törvények szükségtelen korlátokat szabnak. Lucifer arra biztatta az angyalokat, lényük szentségére hivatkozva, hogy kövessék saját akaratuk parancsait.

A zsebemben kezdek el kotorászni egy szál cigiért, majd amint megtalálom, lassan a számhoz emelem és meggyújtom. A hamuzót közelebb húzom a dolgozóasztalom széléhez, majd a szabad területre felpakolom a hátam, és a hátradőlök a székemben miközben szívom a bagót és olvasok tovább.

Mihály és az ő angyalai viaskodtak a sárkánynyal; és a sárkány is viaskodott és az ő angyalai. De nem vehettek diadalmat, és az ő helyük sem találtatott többé a mennyben, és vettetett a nagy sárkány, ama régi kígyó, a ki neveztetik ördögnek és a Sátánnak, ki mind az egész föld kerekségét elhiteti, vettetett a földre, és az ő angyalai is ő vele levettettek, és hallottam nagy szózatot az égben, a mely ezt mondta: Most lett meg az üdvösség és az erő, és a mi Istenünknek országa, és az ő Krisztusának hatalma; mert a mi atyánkfiainak vádolója levettetett, ki vádolta őket éjjel és nappal a mi Istenünk előtt, és ők legyőzték azt a Bárány véréért, és az ő bizonyságtételüknek beszédéért; és az ő életüket nem kímélték mind halálig. Annakokáért örüljetek egek és a kik lakoztok azokban. Jaj a föld és a tenger lakosainak; mert leszállott az ördög ti hozzátok, nagy haraggal teljes, úgymint a ki tudja, hogy kevés ideje van."

S leteszem a könyvet az asztalra, majd szépen lassan felállok a székemből, és egyenesen az előttem lévő lélekturkász elé guggolok.
- Szeretnéd hallani az igaz történtet? Kérdezem tőle a szemébe nézve, hátborzongatóan mosolyogva.
- Egyszer, nagyon-nagyon régen, amikor a Föld éppen csak elkészült, és úgy ragyogott, mint egy újszülött csillag, az Úr végigsétált zöld dombjain és völgyein, és szeretettel nézett teremtményeire.Elnézte az állatokat és a madarakat, a fákat és a virágokat, a tengereket és a hegyeket, aztán elnézte az embereket...
És szerette mindegyiküket, és azok is szerették őt. De egy rövid idő után elszomorodott az Úr, és az angyalok, akik körülötte voltak, aggodalmasan kérdezték, miért könnyezik.
Ő pedig mondá:

"Elnéztem az embert, és láttam az irántam való szeretetét, de ez a szeretet csak azért van, mert én vagyok az egyedüli, akiről tudomása van. Azért szeret, mert nincsen más, akit szerethessen. Szabad akaratot szándékozom adni neki, hogy szerethessen, amikor akarja, és így tudjam, hogy ha egy ember azt mondja:

"Szeretem az Urat" ez azért van, mert úgy döntött, engem szeret.

Ahhoz pedig, hogy ez így legyen, kell lennie valakinek, aki ellenkezni fog Velem, és arra kísérti az embert, hogy megtagadjon Engem azért, hogy mindenki a saját szabad akaratából dönthesse el,
egyedül hozzám fordul-e. Szóljatok ti, angyalok, melyikőtök tenné meg ezt az irántam való szeretetből, ki hagyná el színemet az idők végezetéig?
Ki tagadna meg engem és kísérelné meg az embert velem szembefordítani azért, hogy az a saját szívében dönthesse el, kit akar szolgálni?"
Akkor az angyalok mind elfordították orcáikat és könnyeztek, az Úr pedig közéjük lépett, és mindegyiküket megkérdezte:
"Megtennéd ezt Értem? Ki szállna szembe velem a kedvemért és űzetne ki a mennyek országából? Ki?"
De azok csak könnyeztek és mondták:

"Én nem, óh Uram, én nem. Ne kérd ezt tőlem!" - és elfordultak. Az Úr pedig leült a legmagasabb hegy csúcsára, és bánat töltötte el a szívét. És akkor odament Hozzá a fény urainak legragyogóbbja, szívének legszeretettebbje, Lucifer, az arkangyal, akinek neve: "Aki a fényt hozza"

A hatalmas arkangyal letérdelt az Úr elé, kezét az ő kezébe téve könnyezett, és könnyein át felajánlotta az Úrnak önnön kiűzetését a mennyek országából, és az ember megkísértését az idők végezetéig, hogy az megismerhesse a szabad akaratot.

"Hát nincs senki más, aki megtenné ezt Értem?" - kérdezte az Úr.

"Csak te volnál az, szerettem? El kell, hogy veszítselek örök időkre?"

És az angyalok egyike sem válaszolt.

Akkor felállt az Úr, és kihirdette ítéletét, hogy Lucifer űzessék ki a mennyek országából, és legyen száműzve örök időkre azért, hogy elcsábítsa az embert Istentől, és így az megismerhesse a szabad akaratot.







Vissza az elejére Go down
 
Lucifer
   
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lucifer
» Lucifer
» Lucifer
» Lucifer
» Lucifer trónja

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: