Dimitra & Cissy - 3 évvel ezelőtt
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

Dimitra & Cissy - 3 évvel ezelőtt


Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Dimitra & Cissy - 3 évvel ezelőtt Empty
TémanyitásDimitra & Cissy - 3 évvel ezelőtt ↠ Szer. Júl. 20, 2016 6:19 pm


Dim & Cissy
• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •
Utáltam otthon lenni, mindig csak a veszekedés ment, apa mindig bántotta Jaket és utáltam hallgatni őket. Amikor a bátyámat bántotta, ugyan úgy fájt nekem is, minden egyes ütésnél a gyomrom szorult össze. Anyánk halála után minden megváltozott, az életünk maga a pokollá változott és egymáson kívül senkire sem számíthattunk. Angyal vér is csörgedezett az ereinkben, de apánk révén sosem kaptunk kiképzést, nem tudtuk elsajátítani mindazt amit mások ebben a korban már oly annyira tudnak. Késő este, olyan 11 körül végre hazaestem, beléptem az ajtón és hagytam, hogy becsapódjon a hátam mögött, majd levettem a dzsekimet és felakasztottam. Jake tudom, hogy nincs itthon, 2 napja nem jön haza, de mivel ő 3 évvel idősebb nála és magabiztosabb is, ezért nem is csodálkozom azon, hogy nem jött haza, én viszont a magam 15 évével nem tudok hova menni, és nem hiszem, hogy bárki befogadna. [b]- Már azt hittem, hogy sosem érsz haza. Vodkát, vagy pálinkát hoztál haza a boltból?[/i] - hallom meg apám hangját, mikor kijön a nappalin keresztül a konyhába és vélhetőleg a sokadik sörös dobozát dobja ki a kukába, ami már így is tele van üvegekkel és dobozokkal amikben egykor alkohol volt. - Nem, tudod ellenben veled én nem vagyok alkoholista, hogy folyton a pián járjon az eszemb. - eresztek meg egy gúnyos megjegyzést, aztán átmegyek a konyhába, egészen a lépcsőig, hogy felmenjek a szobába, amikoris megérzem apám erős szorítását a karomon. - Engedj el! - mondom dühösen, de ő nem tágít, hanem magához ránt és húz maga után. Bármennyire is próbálok kiszabadulni a szorításából, sehogy sem megy. Hiába kiabálok, senki sem hall. Sírva rohanok fel a szobámba, az ajtót kulcsra zárom és lerogyok a földre. Semmi energiám nincs, csak sírok és sírok. Felnézek a falon lévő órára, hajnali 1 van. Fejemet a falnak döntös és úgy próbálok meg megnyugodni, de sehogy sem jön össze. Kb fél órát még így ülök, aztán nagy nehezen sikerül össze szednem magamat, előveszek a szekrény aljából egy sporttáskát, beledobálom a legfontosabb dolgokat és leviharzok a lépcsőn. Apám nem foglalkozik velem, most örül magának, tuti boldog... Pia és szex is volt, aha, csak nekem nem lehetett beleszólásom... Veszek egy mély levegőt és legyűröm a könnyeimet és a sírógörcsömet. Felveszem a dzsekimet és kmegyek a házból, és elindulok valamerre. Fogalmam sincsen, hogy merre, csak megyek, míg végül Dimitra házánál kötök ki. Becsöngetek és remélem nem fog nagyon haragudni rám, hogy az éjszaka közepén ébresztettem fel...
Zene •• <3 ©



Vissza az elejére Go down
 
Dimitra & Cissy - 3 évvel ezelőtt
   
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Killian × Cissy - Múltunk lapjai
» Cissy szobája
» Cissy szobája
» Aula
» Udvar

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: