Katherine & Sebastian
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

Katherine & Sebastian


Katherine Wright
Vámpír

Katherine Wright
Katherine Wright


❖ new york
Tartózkodási hely :

2016. Jul. 23.
Csatlakozás ideje :


Katherine & Sebastian Empty
TémanyitásRe: Katherine & Sebastian ↠ Szomb. Szept. 03, 2016 2:07 pm

Sebastian && Katherine
how can you say this without breaking?
●köszönöm a játékot <3
● it's time
● xxx

Kezdem azt érezni, hogy mióta megismertem Asmodeust és elkezdtem érezni iránta a gyengéd érzéseket, én magam is kezdek megváltozni, pedig nem akarok, nem akarom ezt érezni, nem akarok érzelmes és gyenge lenni, de még is azt érzem, hogy kezdek egyre jobban régi, emberi önmagamra hasonlítani.
- Tudod, hogy ezt nem folytathatjuk holnaptól... Vissza megyek New Yorkba és folytatom az életemet... Mert minden oda köt, te is tudod. - mondom miközben mélyen Sebastian szemeibe nézek. A tekintetét vizslatom és látom benne azokat az érzéseket amiket irántam érez, ugyan azt látom, mint anno régen amikor úgy döntöttem, hogy felhagyok azzal ami kettőnk között volt és ott hagytam őt, reggelre eltűntem és sok évszázadon keresztül sikerült is elkerülnöm őt. Mostanáig. Persze nem azt mondom, hogy nem hallott rólam, mert ezt nem is tudnám tagadni, biztosra veszem azt, hogy hallott rólam, tudta, hogy mi van velem, esetleg, hogy hol tartózkodhatok. Sokat gyilkoltam, élveztem a vámpír adta létet, minden pillanatát ki élveztem az életemnek és sikerült ezáltal sok ellenséget is szereznem magamnak, de sosem féltem tőlük. Mindig is tudtam, hogy hogyan kell őket leszerelnem, hogyan meneküljek meg az esetleges fogságukból, hogyan éljem túl a támadásokat. Edzett vagyok, tudom, hogy jó pár esetre hogyan kell reagálnom. Sok mindent éltem már túl, sok mindenen mentem már keresztül és pont ezért is tudom olyan jól kezelni az esetlegesen kialakult helyzeteket.
- Hidd el, szívesen folytatnám még ezt itt. - mosolyodok el és körbe nézek a szobában ahol a ruháink vannak össze-vissza, majd ismételten az előttem lévő férfira pillantok, miközben vissza csókolom őt. - De ismerem magamat és téged is, nem tudnánk leállni. Jobb, ha most inkább elmegyek. - mondom, majd felkelek, felöltözöm és se szó, se beszéd, elmegyek.
Hívok magamnak egy taxit majd beülök és vissza megyek New Yorkba. Esik az eső, kinézek az ablakon, a fejemet az üvegnek hajtom és az elmúlt pár óra eseményei zajlik le ismételten a fejemben. Hiba volt ide jönni felejtés miatt és Sebastiannal lefeküdni ismételten egy hiba volt.

●●●



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Katherine & Sebastian Empty
TémanyitásRe: Katherine & Sebastian ↠ Csüt. Aug. 18, 2016 1:51 pm





Seb & Kath
₰ Üzenetem:+18  szeri  
₰ Zene: It's Time – ₰ Szószám: 276

Kath mikor felnyög egy erősebbet tudom, hogy elért a csúcsra és nem sokkal utána és is elmegyek. Ez az éjszaka bekerülhet majd egyszer a vad éjszakák könyvébe. Persze csak az első éjszakánk alá. Na az volt igazán vad éjszaka. Nem az első együttlétem volt, de még sokkal kevésbé voltam tapasztalt mint ezúttal. Ezt visszaadtam a szexben, de ahogy most sem, akkor sem szerette volna, hogy vége legyen. Az az élvezet, a bőröm is belebizsereg és egyszeriben az égben érzem magamat. Egy madár repülése, egy álom, mind-mind olyan dolog ami nem érhet fel az első együtt létünkkel.
Máig emlékszem mikor ténylegesen először voltam együtt valakivel. Az érzés fura volt de testemet mégis elöntötte a buja forróság és tudtam, ez nem az utolsó volt. Most is ezt érzem, tudom, hogy még össze fog hozni minket a sors és még ha megint elválnak útjaink, akkor is ismét összekerülünk és egy újabb vad éjszaka jön. De persze biztos vagyok benne, hogy ismét elhagy. Tudom, hogy rájött, továbbra sem változtak az érzéseim iránta. Emellett én neki csupán egy pasas vagyok akivel ágyba bújik majd lelép. Visszamegy a szeretett személyéhez. Ez így is helyes, én is így tennék. Csak számomra ez a személy nem más, mint Kath. De ez most engem tényleg nem érdekel, nem foglalkoztat. Miért is érdekelne? Mikor most itt van velem, csak az enyém jelenleg. Minden porcikáját tisztán érzek a bőrömön. Idő közben már a kezem is rendbe jött és egyáltalán nem is zavart, még csak észre sem vettem mikor jött rendbe. Éhesen csókolok Kath ajkaira mikor magához húz majd a nyakát kezdem elhalmozni csókokkal, míg kezemmel a tarkóján simítok végig. - Kis telhetetlen - Mondom a nyakába vigyorogva.
"A szex az öntudat tudatos elvesztése."



Vissza az elejére Go down
Katherine Wright
Vámpír

Katherine Wright
Katherine Wright


❖ new york
Tartózkodási hely :

2016. Jul. 23.
Csatlakozás ideje :


Katherine & Sebastian Empty
TémanyitásRe: Katherine & Sebastian ↠ Szer. Aug. 17, 2016 11:05 pm

Sebastian && Katherine
how can you say this without breaking?
●<3
● it's time
● xxx

Amikor gyorsabb és vadabb tempót vesz fel, felnyögök és élvezem, hogy teljes férfiasságát magamban érezhetem. Testünk teljesen össze simul a másikéval, egy papírlapot nem lehetne köztünk elhelyezni.
Nem foglalkozok azzal, hogy részéről ez több most, mint egy egyszerű egy éjszakás kaland. Nekem Sebastian csak felejtésre kell semmi többre, el kell felejtenem Asmodeust és ő épp itt volt, kapva kaptam az alkalmon. Mindenki más is ezt tenné a helyemben, nem? Nem? Nem is igazán érdekel, tudja, hogy milyen vagyok, tudja, hogy nem érzek iránta semmit, hogy nekem csak Asmodeus kell. Nem érzek lelkiismeret-furdalást azért, ha megbántom őt, tudja milyen vagyok és ezt vállalja akkor, amikor ilyen szinten össze jövünk.
Még csinál pár heves lökést és érzem, hogy elértem a csúcsra és kicsit hangosabban nyögök fel, minden porcikám bizsereg, az izmaim amik eddig meg voltak feszülve szép lassan kezdenek ellazulni, de pihenni avagy éppenséggel felfogni nincs időm, mert Sebastian viszonozza az iménti ivásomat a véréből, mikor gyengéden megfogja a nyakamat és úgy tartja, hogy az ütőerembe kényelmesen bele tudja mélyeszteni a szemfogait. Halkan felnyögök mikor nem kímélve harap meg és ontja a véremet.
Tekintetemmel követem harapásait amiket a testemen hagy, majd mikor felnéz rám, játékosan felvonom a szemöldökömet és felülök. - Hm, fogjuk rá. - mondom nevetve, majd magamhoz húzom őt és megcsókolom. Nem hevesen, máshogy. Nem tudom megmondani hogyan, de ez a csók még nekem is másabb.

●●●



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Katherine & Sebastian Empty
TémanyitásRe: Katherine & Sebastian ↠ Szer. Aug. 17, 2016 10:40 pm






       


Seb & Kath

₰ Üzenetem:+18 Ihlet nuku, de ez kell még ide Razz
₰ Zene: It's Time – ₰ Szószám: 233

Minden porcikámmal Kath-re összpontosítok és ez alul is tapasztalható ahogy egy elég durva tempót veszek fel és közben válaszolok a követelőzésére és vadul csókolok vissza. Nyelvünk érzem ahogy harcol egymással én pedig csak ennek ritmusára váltom a tempót. Magamban pedig kiabálok, hogy Ó Istenem, ez életem legszebb napja. Nem érdekel ha nem helyes amit teszek, amit érzek. Mind ez nem érdekel, nem és kész. Nem fogom az időmet holmi ostoba gondolatokra fecsérelni, a magam szidása vagy szégyenlése semmin nem fog változtatni és most lelkileg is és mindenhogy Katherine társaságát kívánom élvezni. Eljött az én időm. Igen, itt az időm. Felnyögök ahogy belém mélyeszti éhesen sajgó vámpír fogacskáit és lehunyom a szemeimet mikor elkezdi szívni a véremet. Istenem de rég ivott belőlem. Én váltottam volna ki belőle ezt a vágyat? Hiszen az imént pont ezt csináltam én is. - Igen, Neked ez rendkívül jól megy. Mint sok minden más. - Nem vágytam beszélgetésre, de hangomból teljes elégedettség árad egy kis vágyakozással fűszerezve, hogy pikánsabb legyen. Tenyeremmel finoman fogom meg a nyakát és újabb harapással látom el, ezúttal követve a példáját. Nem kímélve, erősen szívom a vérét. Finom, nem tudok betelni vele. Végül már csak játékos gonoszságból is de egész testét harapásokkal kezdem belepni, itt-ott még a véréből is iszok, valahol pedig csak a 'sebhely’ kedvéért harapom meg. Majd egy apró puszit adok a köldöke csücskére és felpillantok. - Na? - Emelgetem szemöldökömet kanosan.
"A szex az öntudat tudatos elvesztése."



Vissza az elejére Go down
Katherine Wright
Vámpír

Katherine Wright
Katherine Wright


❖ new york
Tartózkodási hely :

2016. Jul. 23.
Csatlakozás ideje :


Katherine & Sebastian Empty
TémanyitásRe: Katherine & Sebastian ↠ Szer. Aug. 17, 2016 9:45 pm

Sebastian && Katherine
how can you say this without breaking?
+18 előfordulhat
● haunted
● xxx

Érzem ahogyan szívja a véremet, de nem érzek komolyabb fájdalmat, most ez számomra pont a jól eső kategória. Mindig is szerettem durván csinálni, eltűrtem mindig az ilyesfajta fájdalmat és most is jól esik.
Élvezem a kényeztetését és élvezem a tudatot, hogy milyen vágyat tudok kelteni benne, érzem kemény férfiasságát nekem nyomódni a szövet anyagokon keresztül, és belső istennőm táncol az örömtől, hogy ezt én váltom ki belőle. Nem hazudok, minden férfiból mást szoktam kiváltani, nah nem azt mondom, hogy egyik sem kíván, félre értés ne essék, de mindegyiknek mást látok a tekintetében, mindegyik máshogyan néz rám. Sebastian pedig... Látom a tekintetében a régi érzéseket, azokat az érzelmeket amiért anno leléptem tőle, de ugyan akkor ugyan ilyen szinten látom a vágyakozást is a szemeiben.
Felnyögök mikor belém hatol és ajkaim egy O-t formálnak. Hmm, szeret irányítani, ez megmaradt még régről.
Jobb kezemmel gyengéden fogom a tarkójánál, mosolyogva húzom ajkaimhoz és követelőzően kezdem el csókolni, majd nyakára térek, a másikra, nem ott ahol nem rég szívtam, és most én jövök, megharapom én is, viszont kevesebb óvatossággal, mint ahogyan ő csinálta és követelőzően szívom magamba ínycsiklandó vérét. Sosem arról voltam híres, hogy kevés vért veszek magamhoz, most sem kímélem Sebastiant, rendesen ittam belőle, majd egy huncut mosollyal nézek ismételten a szemeibe.
- Nah, így kell szívni. - mondom miközben kinyújtom rá a nyelvemet.

●●●



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Katherine & Sebastian Empty
TémanyitásRe: Katherine & Sebastian ↠ Szer. Aug. 17, 2016 8:55 pm






       


Seb & Kath

₰ Üzenetem:+18 Rövid, de tartalmas sex
₰ Zene: Thinking Out Loud – ₰ Szószám: 277

Éget a vágy, hogy most már kezdjek valamit oda lent. Azzal a kis bugyikával. Lerántsam, vagy talán harapjak rá és úgy húzzam le? Esetleg egy egyszerű mozdulattal tépjem le róla? Rendkívül csábító minden opció. Még egy jó öt percig a falhoz nyomva kényeztetem egész testét. Csókokkal halmozom el ajkait és olykor még a nyakára is áttérek, néhol pedig egészen elővillannak még a fogaim is. Válogatós vagyok vért illetően, de Katherine mindig is finomnak bizonyult és soha nem lehetett rá panaszom. Hát most sincs, egy óvatosabb mozdulattal harapom át puha bőrét és szívok kettőt is a véréből majd még le is nyalom a sebet. Végül megemelve picit, fektetem vissza az ágyra és én magam leguggolok az ágy sarkához úgy húzom le egy finom mégis követelőzően durva mozdulattal a bugyiját, feljebb csúsztatva Katherine-t csókolok ajkaira míg már magam is megszabadulok az alsómtól és egy kaján vigyor kíséretében hatolok be. Végig a mellkasát kényeztetem és a fenekét markolom olykor. Persze neki is utat engedek, meg levegőt is. A sóhajai egyszerűen megbabonáznak, sosem éreztem magam ennyire.. nos kanosnak. De úgy érzem ezt most más nem is tudta volna kiváltani belőlem, csakis Ő, Katherine. Még mindig nem tudok betelni vele, pedig a szétválásunk óta, nos rengeteg lánnyal voltam. De egyikük sem volt ennyire tökéletes és kívánatos. Mindet csak a vágyért vittem ágyba, de Ő más. Nála nem kívánom azt, hogy bárcsak gyenge mondén lenne akit egyszeriben megölhetnék, ki szeretném élvezni minden percét az együtt töltött időnek. Nem.. tényleg nem szeretném ha elmenne. Vagy elküldene. Csak maradhatnánk így örökre. Ez minden vágyam évszázadok óta, mégis.. mégis mindvégig magamban tartottam. És most, nos eléggé látszik, hogy olyan dolgok jöttek felszínre amiknek nem szabadott volna.
"A szex az öntudat tudatos elvesztése."



Vissza az elejére Go down
Katherine Wright
Vámpír

Katherine Wright
Katherine Wright


❖ new york
Tartózkodási hely :

2016. Jul. 23.
Csatlakozás ideje :


Katherine & Sebastian Empty
TémanyitásRe: Katherine & Sebastian ↠ Szer. Aug. 17, 2016 8:36 pm

Sebastian && Katherine
how can you say this without breaking?
+18 előfordulhat
● haunted
● xxx

Mindig is élveztem a szexet Sebbel, amikor pedig vadultunk, össze-vissza szívtuk ki a másik testét, én pedig néha igazán megszívtam, úgy értem vámpír módjára. Kellemest a hasznossal, jó szex és közben még vért is iszom. Most viszont nem ittam belőle, most nem akartam, csak jól esett kicsit nyomot hagyni rajta, mindig is szerettem, ha emlékeznek rám, a lila folttal a nyakán pedig egy darabig biztos nem fog elfelejteni. Bár ahogy látom a tekintetében, soha sem felejtett el igazán. Ez kedves tőle, bár nem igazán érdekel, Asmodeus iránti érzéseimen kívül hidegen hagy minden fajta érzelem és gyengeség.
Elmosolyodok mikor fordít a helyzeten és én kerülök alulra. Mindig is szeretett irányítani, szeretett uralkodni felettem ezen a téren, én pedig szerettem mindig is amit művel így hát nem csoda, ha nincs ellenemre semmilyen mozdulata.
Szinte beleborzongok abba amikor végig csókolja a testemet, olyan gyengéden képes mindezt csinálni, még is olyan követelőzően, hogy ezekre nincsenek is szavak. Kívánom őt, Őt akarom, és szinte kikészít a várakozással, tudja, hogy hogyan kell a kedélyeket felcsigázni és velem is pontosan ezt teszi, mikor elér a bugyim pereméhez, végre azt hiszem, hogy igen, végre magáévá tesz, de nem. A gyomromban minden idegszál meg van feszülve annyira akarom őt. Minden egyes csókjával halk sóhajokat csal ki belőlem.
Szemeimet lehunyom pár pillanatra, átadom magam az érzésnek és halkan felnyögök, mikor a mellemet kezdi el kényeztetni. Oh, istenem, képes az őrületbe kergetni, ezt ő is jól tudja és fogadni mernék, hogy még élvezi is, hogy kicsit kínozhat a várakozással, hogy még jobban vágyjak rá.
Ismét egy halkabb sóhaj hagyja el a számat, mikor kiszívja a nyakamat.
Először nem értem, hogy miért húz le, de nem is foglalkozok vele, átkarolom a nyakát és hevesen csókolom őt, nyelvünk párharcot vív, miközben az ölében ülve érzem, hogy kíván engem. Ennek a tudatára belemosolygok a csókba, és a másik pillanatban ismét a falnál találom magamat. Lábammal ölelem körbe a derekát, miközben kezem még mindig gyengéden a nyaka körül van.

●●●



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Katherine & Sebastian Empty
TémanyitásRe: Katherine & Sebastian ↠ Szer. Aug. 17, 2016 8:01 pm






       


Seb & Kath

₰ Üzenetem:+18 Remélem jó lett rrr
₰ Zene: Thinking Out Loud – ₰ Szószám: 370


Elgondolkodtató, hogy a falhoz szegezve nagyobbnak tűntem, mármint úgy éreztem.. uralkodok felette. Talán vissza is kéne oda térnünk. Egy mély sóhaj hagyja el ajkaimat mikor Kath kiszívja a nyakamat. Világ életemben az volt a gyenge pontom, Katherine pedig még csodálatosan is műveli amit kell. Nem is tudom miért szeretnék úgy kötődni hozzá. Szarkazmus volt. Imádom minden porcikáját. Vele a szex, nos csodálatos. De az előjáték pedig maga a Mennyország... már amennyire ezt mondhatom vámpírként. De nem is habozok sokáig, átfordulok és alám kerül a lány. Végig csókolok a mellkasán egészen a bugyijáig majd felpillantok rá egy kanos vigyor keretében. Igen, én most pontosan arra célozgatok, hogy kedven szottyant letépni róla a bugyiját és magamévá kívánom tenni. Tekintetem mindent elárul. De az egész dologba bezavar a tudat, hogy tört felszínre a múlt és hagyva a bugyiját csókolgatni kezdem combja belső felét míg kezeimmel a melleit szuggerálom. Leírás magamról? Oho van az bőven. Perverz vagyok és nem tagadom, imádom a női testet... testeket. De Kath-ét különösen. Egyszerűen annyira tökéletesek a vonalai, hogy el sem hiszem sokszor. Azt gondolom rosszul látok, vagy álmodom az egészet, de nem! Ő tényleg ilyen. A személyisége pedig velejéig romlott, pont mint én. Kell ennél több? Hiszen annyiban hasonlítunk. Mindketten többet látunk bele dolgokba amikbe nem kéne. Az egyetlen hatalmas különbség, hogy másba, nem ugyan abba. Ez elszomorító, de most m ég sem lomboz le. Hiszen hé, itt van Katherine, Ő is szeretné. Tudom, hogy valójában miért vesztettem el, pont a hülye érzéseim miatt, így hát jobb nekem azok nélkül. Csak szex. Hiszen az életem is szexből, gyilkolásból áll. Ő sem sokkal különb.. bármint. Tényleg, még ebben is hasonlítunk. De ahelyett, hogy ezt a gondolatmenetet folytatnám felé hajolok és viszonozom az iménti nyakkiszívását és én is nyomot hagyok rajta. Hiszen ha Ő megtette, én miért ne tenném? Mindig is rossz fiú voltam, aki bajt kever és szabályokat szeg. Ezt pedig még szabály sem tiltja. Megteszem és kész. A nyaka kiszívását követően lekúszok az ágyról és húzom magammal Katherine-t is. Az ölembe veszem míg a nyakát halmozom el csókjaimmal és vissza vonulok a falhoz, majd hozzám szokásosan jó erősen szorítom a falhoz. Egyre jobban kívánom, és már szinte csak a szexen kattog az agyam. De mindent a maga idejében.
"A szex az öntudat tudatos elvesztése."



Vissza az elejére Go down
Katherine Wright
Vámpír

Katherine Wright
Katherine Wright


❖ new york
Tartózkodási hely :

2016. Jul. 23.
Csatlakozás ideje :


Katherine & Sebastian Empty
TémanyitásRe: Katherine & Sebastian ↠ Szer. Aug. 17, 2016 7:40 pm

Sebastian && Katherine
how can you say this without breaking?
● csapassuk aww
● haunted
● xxx

Eléggé nehezen viseltem azt, hogy kosarat kaptam Asmodeustól. Pár nappal ezelőtt szex után végre sikerült elmondanom neki, hogy beleszerettem. Nem tudom hogyan és mikor, de beleszerettem, ő ezt meg persze már tudta akkor amikor oda mentem hozzá, amikor felkerestem. Tudta, érezte, hogy hogyan érzek iránta, látta, hogy hogyan nézek rá, hogy teljes mértékben sikerült megbabonáznia, hogy teljesen magával ragadott, de vissza utasított. Most őszintén, miért is reménykedtem én bármi másban? Ő nem képes elkötelezni magát valaki mellett, nem képes csak egy emberrel lenni, minden nap más nőket dönget meg cifrábbnál cifrább helyeken és helyzetekben, én már csak tudom tapasztalatból, hiszen jó ideje mellette vagyok már, jó pár együttlétet tudhatunk már a hátunk mögött és csak én változtam meg, ő nem. Én nekem sikerült beleszeretnem, ő nem érez irántam semmit. Mindegy is...
Úgy láttam jónak, hogy egy időre eltűnök a közeléből, New Yorkból, addig legalábbis amíg nem tisztázom magamban az érzéseimet iránta, amíg nem szeretek ki belőle, vagy mindörökké távol tartom magamat tőle... Így is egy szimpla játékszer vagyok a szemében, nem több, mint egy egy éjszakás kaland, én többet akarok tőle, érzelmeket, de tudom, hogy sosem fogom megkapni, hiába is vágyakozom utána...
Az is igaz, hogy lehet nem volt a legjobb ötlet ide jönni Philadelphiába. Itt ismertük meg egymást Asmoval és minden rá emlékeztet, nem is szándékozom túl sokáig itt lenni, folytatom az életemet úgy ahogy eddig csináltam: menekülés, szex, gyilkolás. Eddig is megvoltam vele így jól, hiba volt az, hogy Asmodeus bezavart ebbe a rendszerbe, hiszen eddig érzelmek nem voltak az életemben, most pedig ő minden port felkavart. Hagyom leülepedni, aztán állok is tovább, eszem ágában sincs itt maradni.

Épp mennék a szobámba vissza amikor meglátok egy túlontúl ismerős arcot. Sebastian... Vele a kapcsolatomat még akkor szakítottam meg, mikor rájöttem, hogy elkezdett érezni irántam gyengéd érzelmeket, nem akartam érzéseket, csak szexet semmi többet, ezért elmentem, ott hagytam őt. Most viszont... Talán jó lesz még a számomra. Soha nem vetettem meg azt, hogy kihasználjak valakit, hogy valaki a játékszerem legyen, így ő most pont kapóra jön nekem.
Nem haboztam hát, mikor a közelemben volt, se szó se beszéd, megcsókoltam. Nem gyengéden hanem követelőzően és hevesen. Végül eljutottunk a szobámig, lábbal csuktam be az ajtót, mindketten használjuk a vámpírság adta képességeinket. Egy szempillantás alatt tépem le róla az ingjét és ugyan ilyen gyorsasággal is kerül le rólam a felsőm, majd a másik pillanatban már a falnak nyomva találom magamat, miközben Sebastian heves csókokkal halmozza el a nyakamat.
Vámpír gyorsasággal kerülünk az ágyra, a derekán ülök, és a felső testét kezdem el lágy csókokkal halmozni, miközben kezemmel gyengéden követem a csókok vonalát, majd vissza térek a szájához, nyakához, amit kicsit megszívok.

●●●



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Katherine & Sebastian Empty
TémanyitásKatherine & Sebastian ↠ Szer. Aug. 17, 2016 5:55 pm






       


Seb & Kath

₰ Üzenetem:+18 Remélem jó lett rrr
₰ Zene: Thinking Out Loud – ₰ Szószám: 369


Reggel a Nap perzselte a bőrömet, aminek köszönhetően a kezem még mostanra is olyan ragyás, hogy az szinte hihetetlen. De jelenleg hogy fogalmazzam meg, hogy nem érdekel? Teszek rá, leszarom, stb. Bármit mondhatok rá. Egyszerűen csak nem foglalkozom se a kezemmel se az általa okozott fájdalommal. Amivel én most foglalkozok, nos az Katherine. Igen, mindenki jól hallotta, Katherine. Egyáltalán ki hallja ezt a fejembe? Istenem.. ennyire skizofrén lennék vagy mi a fene? Mindegy is. Mit csinálunk mi? Hát az egész ott kezdődött, hogy megtudtam, Ő New York-ban tartózkodik. Éreztem, hogy nem állok még készen, hogy találkozzak vele, így Raphi-tól kikértem a 'szabadnapjaimat' és visszatértem Philadelphiába. Ugyanakkor egy motelben jártam, mikor megpillantottam Kath-et. Először arra gondoltam, vagy képzelődök, vagy egyszerűen van egy ikertestvére és Őt látom. De aztán mikor elhaladtam mellette mintha mi sem történt volna késztetést éreztem, hogy visszaforduljak. Nos, Kath volt az. Mindenki fejére tojva esett nekem és a következő képekben már egy motel szobában vagyok. Mindketten már csak egy alsó neműt viselünk. A hátamon fekszem, Kath pedig rajtam ül és csókokkal halmoz el. Kezemmel végig simítok a gerincén majd a fenekéhez érve markolok arra rá. Igen, bevallom, Kath feneke mindig is formás volt és imádtam fogdosni. Ha az utcán fogtam volna magam és elkezdem fogdosni a fenekét még fel is jelenthetett volna. Talán azt is kéne most is. De ahogy elnézem Őt, nem bánja, hogy itt vagyok. Pedig nem hiszem, hogy a démonából kiszeretett volna. De miért foglalkozok én ilyen lelombozó dolgokkal? Hiszen ebben a pillanatban érzem ahogy minden eddigi érzelmem Katherine iránt feltör. Hevesen csókolok ajkaira és minden feledésbe merül. Az idő, a múlt.. minden. Csak mi ketten vagyunk. Kath és én. Tudom, ezek az érzések nem helyesek, valójában sosem voltak azok. De mégis.. úgy kívánom őt. Égek a vágytól, hogy megrontsam a megronthatatlant, a már megrontottat. Magamévá kívánom tenni, efelől semmi kétségem. De mégis azt érzem, Ő már nem csupán egy egy éjszakás kalandom és... nos neki is lehet beleszólása. Ha Ő csak csókolózni kíván hát legyen úgy. Bár ez az eshetőség igen alacsony eséllyel indult, hiszen mint azt említettem, alsóneműben vagyunk. Én nem.. én nem tudom hogyan jutottunk idáig, de valahogy biztosan és tuti, hogy nem csak én szerettem volna. Ez bizony így van.
"A szex az öntudat tudatos elvesztése."



Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Katherine & Sebastian Empty
TémanyitásRe: Katherine & Sebastian ↠




Vissza az elejére Go down
 
Katherine & Sebastian
   
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sebastian & Katherine || egy kis lelkizés
» Katherine McNamara
» Katherine Wright
» Sebastian Moonroe
» Sebastian Moonroe

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: