Valentine Morgenstern
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

Valentine Morgenstern


Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Valentine Morgenstern Empty
TémanyitásRe: Valentine Morgenstern ↠ Hétf. Dec. 05, 2016 8:03 pm

Elfogadva!


Kedves Mr. Fucking Félelmetes Morgenstern úr nagyon örülünk, hogy megjött vagy legalább is jó néhányunk. A többi persze a halálára áhítozik, no de az mellékes. Viccet félretéve számomra nagyon átjött Valentine személyisége az ET-d alapján bár még olvastam volna tovább és szívesen megtudtam volna mi is az a bizonyos terv, de majd a későbbiekben kiderül. Na de nem is húzom tovább az időt pedig regélhetnék még rólad. Nyomás foglalózni és vedd kezedbe a kely… akarom mondani a játékteret. Razz



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Valentine Morgenstern Empty
TémanyitásValentine Morgenstern ↠ Vas. Dec. 04, 2016 11:16 pm



Valentine Morgenstern

39 ~ Kör ~ Johnathon Rhys Meyer

Kényelembe helyezve magam várakozok, hogy a híreket megkaphassam, mert mindig van valami, amit nekem tudnom kell. A nagyszabású terveim mellé elengedhetetlen hogy ne tudjak dolgokat és használjak fel mindent és mindenkit a saját javamra. Mert én ilyen vagyok, nem tartok tiszteletben senkit és semmit, és nem is számíthat tőlem senki kedvességre, se más hasonló érzelemre. El tudom játszani, oh mesterien el tudom színészkedni hogy mi a jó nekem, és talán ha eleget tettél és küzdöttél értem, akkor talán megrebben a szemem ha kinyírlak, addig nem. Szóval ezek után, nem tudom hogy miféle embernek gondolnál, de még az sem áll közel a valósághoz szerintem. Mindenesetre lépteket hallok így felnézek, egyik hű emberem közeledik aki értékes információval szokott szolgálni.
- Valentine! - hajt fejet előttem, és feltárul a nyakára tetovált jel, amivel én jelölöm meg a sajátjaimat, a hadseregem, mert így nem fecseghetnek ki semmit, ami elárulna engem, vagy a terveim. Szeretem ha mindenki tudja a dolgát.
- Rickard. Én is örülök neked, ezúttal mivel örvendeztetsz meg? - kérdezem ő egyike azon a ritka keveseknek akiket már már kedvelek.
- Attól tartok nem sok jóval. Clary nem mozdul ki az intézetből és napok óta figyeljük őket, olyan mintha valami nagyszabású terven dolgoznának. A Klávé szerint nem jelentesz fenyegetést, de ők nem hiszik el - vázolja nagy vonalakban, ami mondjuk igaz is lehet. A Klávé, azok az ostoba beszűkült látókörű idióták akik ellen azóta küzdök mióta húsz éves lettem, kicsit még fiatalabb is. Nem is tudom pontosan hány éves voltam, csak azt hogy mindig is idegesítettek. Ők, meg az ostoba szabályaik, meg a törvényeik, és az hogy ennyire védték az alvilágiakat! Egyszerűen nem bírtam magam tartani az egyezményhez, egy tömény hazugság az egész, undorító hazugság. Az alvilágiak nincsenek hasznunkra, mert félig démonok, a vér bennük van és ki tudja mikor tesznek olyasmit amivel megszegik az egyezményt. El kell pusztítani mindet! Én ebben hiszek, és a fegyvereimben!
- Remek hírek. Ezek szerint nem számítanak semmi szokatlanra tőlem - mosolyodok el, és elbocsátom.
- Remek Rick, most pihenj, egyenlőre nincs más dolgod - fejezem ki szavakban is hogy mit érzek, és elengedem én pedig hátradőlök. Nem sejtenek semmit, átkozott bolondok, de ezúttal kapóra jönnek nekem. És most pedig, Showtime!







Vissza az elejére Go down
 
Valentine Morgenstern
   
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Valentine Morgenstern
» Sebastian Morgenstern
» Kilian és Valentine - A rejtekhelyen

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: