Clary & Jace - Üvegház
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

Clary & Jace - Üvegház


Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Clary & Jace - Üvegház Empty
TémanyitásRe: Clary & Jace - Üvegház ↠ Szomb. Márc. 25, 2017 10:18 pm


Clary & Jace
• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •
I like it when you smile, but I love it when I'm the reason
Fontosnak tartom a Claryvel töltött időt, ő nem is tudja még de én fülig belezúgtam, amióta csak itt van mindenki árgus szemekkel figyeli, azt lesi mint milyen hibát vét s minden apró hibáért már megy a pampogás, hogy-hogy képzelte; holott még csak kezdő, ő nem árnyvadászként nevelkedett egész kiskorában mint én vagy a többiek az intézetben. Ő teljesen átlagos mondénként élt elzárva a saját világától, nem tudott semmit, mégis olyan bátor volt, ezt becsülöm benne, mi árnyvadászok bátrak vagyunk, de ő nem így nevelkedett és itt ezen a hangsúly.
Kicsit le is lomboz ezek után a hozzáállása, persze igen, nem feltétlenül kellett volna a szem befogós dolog, de így mégis nagyobb az ámulat mintha csak bevezetem, hogy nesze, ez az üvegház. Teljesen unalmas lenne és értelmét vesztené a szépsége. De nem hibáztatom, nem sokat pihenhetett mostanában és minden ember nyűgös ha fáradt. Ebből is tudom biztosra, hogy Alec nem alszik jól. A gondolattól is nevethetnékem támad, hogy minden egyes nap beleáll valakibe, mint aki sosem alussza ki magát megfelelően. Bár nem kéne így gondolnom rá, mégis csak a parabataiom még ha sokat veszekedtünk is az utóbbi időben. Ő a másik felem, ráadásul együtt határoztuk el ezt, nem kényszerítettek rá, hogy megerősítsük a kötelékünket. Egyszerűen csak örülnöm kéne, hogy itt van nekem Ő is és Izzy is, van családom, család akihez odamehetek ha egyedül érzem magam. Nos Clary ezt most nem igazán mondhatja el. Lukeban nem bízhat meg, az anyját pedig elrabolta egy pszichopata. Egy olyan ember akivel évek óta meggyűlik a baja a Klávénak, ezt az embert egyszerűen csak ki kéne irtani mint egy rovart. Nem csoda, hogy Clary nem bízik meg igazán senkiben és ha tudná, hogy Luke és Valentine valamikor parabataiok voltak akárcsak én és Alec; nem tudok bele gondolni, hogy Valentine valamikor jó fiú volt és a jók oldalán állt, pontosabban akkor még nem volt jó és rossz, csak árnyvadászok és alvilágiak, démonok. Most végig gondolva a démonok okozzák a legkisebb problémánkat. - Hogy tetszik? Van még egy meglepetésem is - Gyanítom én izgatottabb vagyok mint jelenleg Clary, de ha egy pillanatra is, de el tudom terelni a figyelmét, akkor már sikerélményem lehet. Most, hogy hivatalosan is közénk tartozik, ideje, hogy elültesse a maga kis növényét, ezzel is jelképezve, hogy itt van és eleget tesz mind Raziel küldetésének, mind a Klávé parancsainak, küldetéseinek.

heart by heart •• hugme  ©️




Vissza az elejére Go down
Clary Fray
Mondén

Clary Fray
Clary Fray


26
Kor :

₪ new york
Tartózkodási hely :

2016. May. 28.
Csatlakozás ideje :


Clary & Jace - Üvegház Empty
TémanyitásRe: Clary & Jace - Üvegház ↠ Szomb. Márc. 18, 2017 7:24 pm

to Jace

A mai nap viszonylag nyugisan telt el aminek én kimondottan örülök, hiszen néha az 'unalmas' az eléggé megnyugtató tud lenni, és nekem most csak egy kis unalmas napra volt szükségem. Volt ideje legalább a sok gondolatnak megfogalmazódni a fejemben, és időm is volt rendbe tenni őket.
Este megkerestem Izzyt, hogy beszéljük meg a holnapot, mert holnap már szeretnék komolyabban edzeni, hiszen van bőven még mit bepótolnom és sosem lehet eleget gyakorolni, tartja a mondás, hogy gyakorlat teszi a mestert.
Gondolkodtam azon, hogy körbe járom ma az Intézetet, ha már úgy is nyugisabb napot terveztem be mára magamnak, de végül nem lett belőle semmi, inkább bezárkóztam a szobámba, fogtam a rajzfüzetemet és a ceruzámat és rajzoltam. Valahogy nem túl sok kedvem volt emberekkel találkozni, hiszen mióta itt vagyok nem egyszer kaptam már meg azt, hogy Valentine lánya vagyok és csak egy kis besúgó vagyok aki segíteni akar neki. Ugyan már, ki lenne az a hülye aki ezt elhinné? Annyi fájdalmat okozott nekem, elrabolta anyát, akkor még is miért akarnék segíteni neki? Annyira nincs értelme ennek az egész gondolatmenetnek amik mások fejében vannak, hogy azt nem is tudom elmondani. Igen, kicsit kezd kikészíteni, hogy mindenki azzal a szörnyeteggel azonosít és említ egy mondatba. Ugyan annyira megakarom őt találni, mint mindenki más, és nem azért, hogy segítsek megszerezni számára a Végzet Ereklyéit.
Hirtelen kerülök vissza a valóságba a gondolataim közül. Kicsit elkalandoztam és látom Izzyn, hogy ezt ő is észrevette, viszont mielőtt elkezdhetnék szabadkozni, Jace jelenik meg.
Elköszönök Izzytől és mondom neki, hogy ezt akkor holnap megbeszéljük, majd követem a fiút.
- Ezt nagyon muszáj? - kérdezem meg erőltetetten elnevetve magamat amikor kezével eltakarja a szemeimet, majd amikor elveszi a kezét, nem is tudok megszólalni. Minden olyan szép. Nem is tudtam, hogy egyáltalán van az Intézetben ilyen hely.

■ ■ spotify lejátszási lista ■ ■ lovelove ■ ■credit




Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Clary & Jace - Üvegház Empty
TémanyitásClary & Jace - Üvegház ↠ Kedd Márc. 14, 2017 2:10 pm


Clary & Jace
• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •
I like it when you smile, but I love it when I'm the reason
Mióta Clary meglátott a Pandemonimum club előtt az egész életünket felforgatta, beleértve az intézet életét is. Már akkor gyanús volt számomra, hogy lát engem és majdnem biztos voltam benne, hogy nem lehet mondén, neki árnyvadásznak kell lennie. Bizonyára akkor még csak egy tahó, szőke srácnak gondolt, ahogy mindenki más is annak gondol. De mikor kétszeresen is megvédtem, utána már remélem megváltozott rólam a véleménye. De ha az elsőnél nem is, legalább akkor, mikor hátba szúrtam azt a büdös démont aki éppen falatozni kívánt Claryből. Akkor kétséges volt, hogy életben marad, hogy tényleg árnyvadász és a gyógyító rúnám hatni fog rajta, de nem halt meg és elhagyatottá sem vált, így hát elmondhattam, a megérzésem nem csalt, Clary árnyvadász. Persze Alecnek nem tetszett a tudat, hogy egy „mondént” hoztam az intézetbe, közben Izzy pedig izgatott volt az új növendéktől. Nem sűrű, hogy Jace Wayland nem csak magára gondol és megment egy lányt minden parancs nélkül. Úgyhogy van is mit köszönnie nekem a kis Fairchildnak.
Mióta itt van Clary, nem igen volt ideje megismerni az intézet minden csínját, bínját, avagy a különlegesebb helyeket. Így hát idejét látom annak, hogy én magam vezessem körbe az intézet falain belül és elmeséljem az árnyvadászok történetét, amit nem mellesleg röviden és tömören, de már elmeséltem neki. Járt már a gyakorlóteremben, a bejáratnál és annak környékén és már Lydia irodájában is, de nem járt azon a helyen ahova a gondok elől menekülök. Az üvegház csodálatos és minden árnyvadász kedvét leli ha bepillanthat. Clarynek is bizonyára tetszeni fog a hely, úgyhogy gyorsan el is megyek érte.
Éppen Izzyvel van, de ez nem állíthat meg és azt hiszem ha Izzy tudná mire készülök, még lökdösné is Claryt utánam, Néha jó ha az embernek van egy húga, pláne ha ez a húg, nem más, mint Isabelle Lightwood. Közéjük is rontok, majd Izzy felé nézve szemeimmel közvetítem, hogy elrabolnám most az előttem álldogáló lányt. Szemem sarkában még látom a huncut kis mosolyát, mikor megfogom Clary kezét és elindulok. - Ne aggódj, mutatok valamit, rövidesen visszatérhetsz ha szeretnél - Egy őszinte mosoly kíséretében mondom mind ezt, majd előre fordulok, meg ne botoljak valamiben, ne adj’ angyal, hogy a saját lábamban; az igen kínos lenne, és nem tenne jót az egomnak sem. Valójában remélem, hogy ha megmutattam neki az üvegházat nem szeretne majd visszatérni, inkább ott maradna kicsit, hiszen a hely tele van növényekkel és még a legkőszívűbb árnyvadászokat is vonzza a szépsége. Megmelengeti a szívet a látvány. Odaérve, mielőtt belépünk Clary mögé lépek és kezeimmel takarom el a szemét, majd úgy irányítgatom befelé, mikor végre belépünk nagy nehezen az ajtón leeresztem kezeimet. - Hogy tetszik? - Ha most látna Alec, bizonyára valami olyasmit vágna a fejemhez, hogy túlságosan kötődök ehhez a lányhoz. Talán még mindig nem fogadta el egészen azt, hogy itt van. Pedig nem egy mondénról van szó, Clary mindig is árnyvadász volt, csak nem tudott róla. Lehet ezt csapásnak és áldásnak is nézni, de én a sors kezének mondanám, hogy itt van. Bár az a Simon gyerek ne lenne itt.

heart by heart •• Csillagfényű Clary-cicának love  ©️




Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Clary & Jace - Üvegház Empty
TémanyitásRe: Clary & Jace - Üvegház ↠




Vissza az elejére Go down
 
Clary & Jace - Üvegház
   
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» clary & alec & izzy || demon @ the institute
» Jace
» Clary Fray
» Clary szobája
» CC - Clary and Camille

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: