Jace
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

Jace


Vendég
Vendég

Anonymous
Anonymous



Jace  Empty
TémanyitásJace ↠ Vas. Dec. 04, 2016 7:36 pm

Általános információk

User neve: Bogi

User kora: 22

Mit tanulsz, vagy hol dolgozol?

Szeptemberben diplomáztam, most fogok költözni Magyarországra és remélem hamarosan melózni is elkezdek majd ^^

Milyen hobbijaid vannak?

Hm, hát a szerepezést mindenképp ide sorolnám - de ez már lehet, hogy megszállottság, vagy függőség xd - de egyébként még szeretek kódolni is, css, html, mindenféle programnyelvek.

Mi az ami a legjobban kikapcsolja az agyadat?

Lazulás a haverokkal, sorozatok, ilyesmi.

Mi az a film amit többször is megtudnál nézni? Melyik az a filmes műfaj ami a leginkább közel áll a szívedhez?

Hát sok filmet felsorolhatnék, amit már ezerszer láttam, mint pl a Harry Potter és társai, Ha maradnék, stb. Romantikus és dráma. Ezekkel brutál le tudom kötni magam.

Ki a kedvenc színészed/színésznőd?

Chloe Moretz közel áll a szívemhez, de egyébként még imádom Selena Gomezt, Emilia Clarke-ot, Nathalie Dormert. Színészek közül... hát Johnny Depp, Tom Ellis.

Ki a kedvenc íród?

J.K.Rowling; Cassandra Clare, Benina

Milyen könyveket szeretsz? Melyik az a műfaj amit a leginkább közel érzel magadhoz?

Fantasy, némelyik romantikus könyvek is, de inkább a fantasy :O

Melyik a kedvenc könyved, és miért?

Tinibálvány - Meg Cabot. Nem tudom, még valamikor tizenpár évesen kaptam és hát nagyon a szívemhez nőtt. Mai napig el tudom olvasni, akármennyire is tinikönyv vagy mi, érdekes, főleg ahogy fel vannak osztva a fejezetek. Ajánlom mindenkinek.

Milyen sorozatokat nézel most, és melyik a kedvenced?

Szultána, Szulejmán, Szégyentelenek, Nana, Teen Wolf, Vámpírnaplók, ...
Igazából elég sokmindent nézek, attól függ mihez van kedvem, de ezek a fő sorozatok jelenleg. A kedvencem... hát, egyértelműen a Nana c. anime sorozat, minden évben megnézem egyszer, kábé két nap alatt kivégzem, ah, imádom <3

Melyik az a páros, akit a sorozataidból, filmeidből a legjobban szeretsz? (akár több is lehet)

Clary & Jace, Alec & Magnus, nem tudom, bizonytalan vagyok ebben xd

Ki a kedvenc énekesed/zenekarod?

Five Finger Death Punch, Bullet For My Valentine, Bring Me The Horizon, Powerwolf, The Pretty Reckless, Korpiklaani, Skillet, Alestorm, stb stb

Szeretsz sportolni? Ha igen, mit?

Nem nagyon, de néha szoktam futni :'D


A szerepjáték világa

Mikor fedezted fel a szerepjátékos világot, és mióta játszol ilyen oldalakon?

Hm, 8 éve nagyjából.

Hogyan bukkantál rá a szerepjátékokra?

Azt hiszem gugliztam.

Melyik az a szerepjátékos téma ami igazán megfog téged? (real life, vagy a fantasy világ)

Hát szerintem nagy hatással volt rám, hogy egy fantasy (vagyis HP univerzumban) kezdtem el játszani, azóta ez eléggé megmaradt és real life oldalon talán ha egyszer vagy kétszer megfordultam a nyolc év alatt... inkább a fantasy Wink

Mi az a tényező amit a szerepjátékos világban, az oldalakban a legjobban szeretsz?

A világ - > imádom, ha egy oldal világleírása és a története terjedelmes és jól kidolgozott. Még akkor is, ha ez már alapból megalkotott és csak egy feldolgozás.
Staff - > Mivel már évek óta vezetek oldalt, nem tudom ezt a tényezőt kihagyni. Szeretek a tagoknak kedveskedni és örülök, ha örülnek. Az összetartó, kreatív, aktív staff elengedhetetlen.
A játék és a partner - > Omg, annyi sok jó partnerre tettem szert az évek alatt, hogy uff *-* Imádom őket!
Társaság - > Viszonylag keveset járok chatre, de ettől függetlenül szeretem amikor péemben lehet dumálni az emberkékkel vagy épp odáig fajul a helyzet, hogy facebook elérhetőséget cserélünk ^^

Milyen karaktereket szoktál/szeretsz alkotni? (jó, rossz, kitalált/canon, keresett, esetleg sorozatbeli karakterek)

Hát mindenfélét. Egy oldalon sosincs két egyforma karim. Őszintén, a legjobban a gonoszabb karikkal tudok egyesülni, de azért persze a többi is megy. A canon, sorozatbélikkel sincs problémám, de persze ha olyan lenne, akit nem kedvelek vagy úgy látom nem tudnék megalkotni akkor egyértelműen nem viszem el.

Az oldalon lévő karaktereid közül melyik áll leginkább közel hozzád, és miért?

Jace, mert csak ő van nekem <33


Megjegyzés (bármi, amit el szeretnél mondani)

Imádok mindenkit, csak ne egyetek meg, hogy belassultam a játékban : ( táncolás



Vissza az elejére Go down
 
Jace
   
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» facebook.com/ jace.superstar
» Jace Herondale
» Live like Jace
» Jace fekete listája
» Jace időnyerője

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: