Jace Herondale
Shadowhunters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Hello my
Little Guest
Becses nevem
Jelszavam
Jegyezz meg: 
Mi is volt a jelszóm?
Discord szerver
Shadowhunters



Utolsó posztok
Tagjaink tollaiból
Michael
Kedd Aug. 29, 2023 9:21 pm

Zoey Briggs
Csüt. Aug. 24, 2023 8:39 am

Hazel Sage Stargrace
Szer. Aug. 23, 2023 5:23 pm

Silvius S. Hildenborough
Szer. Aug. 23, 2023 5:19 pm

August A. Littlebury
Szer. Aug. 23, 2023 5:14 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:09 pm

Kimberly Storm
Szer. Aug. 23, 2023 5:06 pm

Oliver Burton
Szer. Aug. 23, 2023 4:27 pm

User statisztika
Belépett tagjaink
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (45 fő) Szomb. Márc. 04, 2017 12:36 pm-kor volt itt.
Lélekszámláló
Elfogadott tagjaink
Csoportok ::
Összesen ::
211110
Angyalok ::
220
Klávé tagok ::
101
Árnyvadászok ::
220
Kör tagok ::
000
Tündérek ::
101
Mondének ::
303
Félvérek ::
101
Dámpírok ::
000
Vámpírok ::
312
Vérfarkasok ::
642
Boszimesterek ::
220
Bukott angyalok ::
000
Démonok ::
000



Legaktívabbak
A hónap méhecskéi

Megosztás
 

Jace Herondale


Clary Fray
Mondén

Clary Fray
Clary Fray


26
Kor :

₪ new york
Tartózkodási hely :

2016. May. 28.
Csatlakozás ideje :


Jace Herondale Empty
TémanyitásRe: Jace Herondale ↠ Szer. Júl. 05, 2023 4:15 pm

Elfogadva!
Ha tudnád mennyire szükségem van rád Jace... Jace Herondale 1361364731 Bár emlékezhetnék rád, hisz tudat alatt ugyan azt érzem irántad, mint anno, amikor még volt rúnám. Remélem fogsz módot és lehetőséget találni arra, hogy újra köztetek lehessek... Félelem2
btw, annyi Jace volt már az oldalon, remélem a te személyed végleges lesz. Jace Herondale 128398905

Shadowhunters frpg



Vissza az elejére Go down
Jonathan Herondale
Árnyvadász

Jonathan Herondale
Jonathan Herondale


25
Kor :

☽ new york, intézet
Tartózkodási hely :

2023. Jul. 03.
Csatlakozás ideje :


Jace Herondale Empty
TémanyitásJace Herondale ↠ Hétf. Júl. 03, 2023 7:03 pm

Jace Herondale
"Lehet, hogy a szelídek öröklik a földet, de jelenleg az öntelteké."

faj: árnyvadász

kor: 25 év

születési idő/hely: 1998. 05. 11., Idris
becenév: Jace

play by: dominic sherwood

foglalkozás: démonvadászat, mondi mentés


Mondj egy mesét

Abban a pillanatban fordult fel a világom voltaképpen, mikor neki mentem Clary-nek a Pandemonium előtt. Akkor ott még nem értettem, hogy lehetséges, hogy lát engem, ugyanis használtam az álcáz rúnámat. De a küldetés után volt elég időm átgondolni, hogy erre az egyetlen magyarázat – na és a kocsin lévő rúnára is – hogy Clary árnyvadász. Nem tudtam azonban azt se, hogy miért nem hallottunk még sosem róla, de az idő múlásával erre is fény derült. Ő Clarissa Fraichild, Valentine Morgenstern lánya. Anyja Jocelyn Fraichild, a Kör volt tagja elmenekülve Valentine elől, 18 esztendeig bújtatta Clary-t és Magnus Bane-el töröltette minden emlékét az árnyvilágról. Szörnyű, de egyben ikonikus élete volt ezidáig. Szörnyen makacs, de a barátaiért bármire képes. Ő olyan, mint én. Azért lehet, mert engem is Valentine nevelt, kiadva magát Michael Wayland-nek. Rengeteg minden történt az elmúlt években. Voltam ez idő alatt Clary testvére, Morgenstern, voltam Wayland, majd lettem Herondale, mikor Valentine kinyögte Imogen-nek, hogy a fiának a halottnak hitt fia, nos én vagyok, vagy mi. Köztudott, hogy a Herondale vérvonal még a Ligtwood-nál is tisztább. Mi ugyanis Uriel közvetlen leszármazottjai vagyok, ezáltal a vérünk is angyalibb. Így volt lehetséges hát, hogy Simon ivott a véremből és napjáró lett. Vagy az is ennek köszönhető, hogy megérzem a bajt s tudok cselekedni. Jók vagyunk Alec-el, a legjobbak. Mióta tudom a valódi származásomat talán még annál is jobbak. – No de kissé elkanyarodtam. – Tehát van ez a Fray lány, meg az ő flúgos barátja, Simon. Bajba keverte az egész intézetet. Simon-t elrabolták a vámpírok, majd Camille megölte. Clary azonban nem tudott elszakadni tőle, így vámpír lett Simon-ból. Innen jött csak a fekete leves, mert ha esetleg idáig nem lett volna mindenhol ott, most ez megváltozott.
Megpróbáltam Valentine bizalmába férkőzni és vele tartottam, amiért a Klávé árulásért elítélt. Azonban megmentettem Aldertree-t, mikor a Néma testvéreket megostromolta Valentine a lélekkardért, így kijuthattam Csontvárosból. Közben Alec-nek is szüksége volt rám, ugyanis mialatt a hajón voltunk, ő megpróbált megtalálni a kötelékünkkel és benne ragadt. Csak Magnus-nak köszönheti, hogy nem halt meg, míg rám várt.
Simon és Clary jól megvoltak, így én a háttéren maradtam, habár tudtam, hogy nem vagyunk testvérek. Aztán Lillith egyik fattya, a bagoly, megszállt. Mindent éreztem, de nem tudtam ellenállni. Sokakat bántottam, Alec-et is majdnem megöltem, de Magnus kiűzte belőlem, aminek a varázsereje látta kárát. Amikor pedig úgy érezhettem volna, kezd minden rendeződni és enyém lehetne Clary, Lillith elrabolta, a gonosz bátyjához láncolta egy ikerrúnával, majd feltámasztotta Jonathan-t. Fokozatosan néztem végig, ahogy Clary-t magával rántja Jonathan. Végül sikerült a Mennyei Tűzzel visszaszereznünk Jonathan-től a hatalmat és újra együtt lehettem Clary-vel. De Jonahan egy kaput nyitott Edomba és az összes démon felkerült a Földre s pusztított. Magnus-nak úgy sikerült megfékeznie őket, hogy lement Edomba, de előtte megkérték Alec-el egymás kezét. Sikerült végül Magnus-t is megmentenünk úgy, hogy Clary saját rúnákkal lehetővé tette, hogy átvegyük az alvilágiak hatalmát – személy szerint én Meliorn tündér hatalmát –. Készültünk Magnus és Alec esküvőjére és Clary káprázatos volt ezen az alkalmon. De aztán kiment levegőzni és nem jött vissza. Utána indultam, de a szobájában nem találtam. Azonban ráleltem a búcsúlevelére, amiben elmagyarázza, hogy a rúnákkal alaptörvényt szegett és az angyalok megharagudtak rá. Így elvesznek a rúnái és elfelejt mindent az árnyvilágról.
Én ezt nem voltam hajlandó elfogadni és egy egész éven át követtem mindenhova az álcázó rúnával. Tudni akartam, hogy jól van és biztonságban van. Aztán hibáztam. Egy kiállításon észrevett és fel is ismert. De nem tudta honnan ismer, csak a nevemet. Végre esélyem nyílhatna, hogy tiszta lapot kezdjünk, hogy biztonságban legyünk együtt. De félek, nem sokáig lennék képes hazudni neki. Raziel pedig nem egy megbocsájtó angyal. Clary-re szükségünk van és rettentően hiányzik. Szükségem van rá. Ha a többieknek nem is, nekem biztosan.


Shadowhunters FRPG:



Vissza az elejére Go down
 
Jace Herondale
   
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jace (Wayland) Herondale
» aka Herondale
» Elowen Herondale
» Lily Iris Herondale
» Jace

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: